peliforewer написа:Blue_Blood84 написа:Red_Neck написа:Ще видим....
Може капарото да е заминало за охрана, кетъринг и лизингова вноска на семейство Раеви,.... знам ли какви са ви вече приоритетите
Е аз знам, че вие чорбарите винаги предварително се презастраховате с това, че ако Левски бие, е уредено, а ако не бие нямате обяснение. Нещо като, ние не искаме сливане с литекс или локо софия, а сега нямате обяснение.![]()
![]()
За какво биене ми говориш като вие от юли 2019 нямате победа на чужд терен,а от началото на декември 2019 въобще не знаете какво е победа,като изключим един мач спечелен след продължение и дузпи.
Говоря ти за конспирацията на red_neck от преди две седмици, че предварително е решено Левски да вземе купата.
Мнение от Red_Neck » 02 юни 2020 10:59
Дано греша, но очаквам яко тото до края на сезона в А група от всички отбори, .... без изключения


Според мен, купата е капарирана и освен ако ония не направят някаква мега-глупост (да не можеш да биеш Славия с 3-4 пробити футболисти в последен кръг), ще прекъснат сушата без трофей.
Общо взето, очаквам 45-дневен, нискобюджетен, БГ порнак.