1982 написа:Ето тези снимки са американска лъжа, нали, долен русофил ??! Това никога не се е случвало .......
Тези снимки не ти ли доставят душевна наслада?

Нали преди време писа, че искаш да има война между мюсюлманите, колкото може по-кървава, за да умират, колкото може повече?

За кюрдите написа същото, турците да ги трепели, колкото можело повече?
Ясно ми е, че тролиш, но все пак, Садам е изпълнил мечтата ти, мюсюлмани са убивали мюсюлмани, нали?
1982 написа:Дай Боже наистина да има война между сунити и шиити, колкото се може по-кървава, та да измрат колкото се може повече мюсюлмански уроди.
1982 написа:Да, войната Ирак - Иран е едно от най-прекрасните събития в историята на човечеството, много ще е хубаво сега Иран и Саудитска Арабия да си спретнат една, пак 8-годишна кървава баня. САЩ да въоръжават саудитите, а Русия - иранците.![]()
1982 написа:Кюрдите са същите лайна, като повечето мюсюлмани - щом и те ходят и се самовзривяват, за да убиват невинни хора, айде, сиктир, ега ги избиват в по-големи количества. Въобще, огромната част от мюсюлманите по тея региони са пълна измет, това не са хора, а фанатизирана сган ..... млада жена, смисълът на живота й бил да иде и да се самовзриви някъде ..... бати олигофренията.
Та, тия деца уроди ли са?