THE G.A.M.E написа:Добре де, голяма част от българите обичали Русия, ама русофилските партии на избори печелят не-повече от 20-25 %![]()
А наскоро няколко проучвания показаха, че около 65 % от българите искат в ЕС, а не в ЕАС.![]()
Инак мисля, че ботевиста беше саркастичен към "Ветерок", от чиито поуст излезе тая цифра 90 %
Много непремислено изказване. Хората са наясно, че тия партийни лидери се пишат русофили просто за да привлекат колкото могат от съответните избиратели. Нито БСП бяха истински русофили, нито Сидеров е такъв и обратното мислят само кръглите идиоти. При това положение откъде накъде един русофил да гласува за Атака да речем?
И още нещо: човек може да симпатизира на Русия без да желае в страната да дойде власт, която да превърне страната в автономна руска република. Противно на разпространеното мнение не всеки русофил поставя Русия над България. Разбира се идиоти също има, като оня олигофрен александров (ако не играе театър).
[/center]



