всички сме със Божков и Ганчев а за смяната на името няма да има проблеми и Стяуа си смени името на скоро и УЕФА не е правила проблем
http://www.sportal.bg/news.php?news=526093 .... Да анализираме по-спокойно събитията от деня. Вече е ясно, че приключенията на Милко и Морко в ЦСКА приключиха. За Тати и неговия другар остават няколко милиона минус, но тази цена е малка за поразията, която направиха. Милко и Морко пък могат да се пробват да дойдат на мач през новия сезон, за да видят на живо оценката за своята "неуморна работа". Но да спрем с този злощастен епизод и да гледаме напред. Най-вероятно Литекс ще стане ЦСКА 1948. Аз нямам никакъв проблем с това. Оригиналният клуб ЦСКА така или иначе не съществува още от 1985г. Тогава всички припознахме Средец, защото треньор беше Димитър Пенев, а на терена бяха СтойчоМладенов, Краси Безински и т.н. Сега ще е същото. Хората, които ще са лица на новия ЦСКА ще са кръвно свързани с клуба.
Колкото до историята. Петко Петков никога не е ритал за Олимпил Тетевен. Тетевен също не са печелили титла. За УЕФА обаче сегашният Берое е шампион, а Петко Петко му е голмайстор номер 1 в Европа. Същото важи за трансформацията на Амика Вронки в Лех Познан и още десетки подобни казуси. Да погледнем А група. Оригиналните говеда са още на Кучето, Сопот е Ботев, Тетевен е Берое, Велжъжд е Локо Пд, Разград 2001 е Лудогорец....Реално почти няма клуб, който да не е минал по този път и няма причина никой да се срамува от това. За сметка на това ще имаме възможно най-добрите ръководители в екип и може би най-накрая този ЦСКА, за който по-възрастните помним с умиление.