suareshampion написа:gogovcite написа:Моето лично мнение е, че Балотели трябваше да бие дузпата, защото е доказан дузпаджия. Това обаче не е бил планът в съблекалнята. Не знам защо всички нападате Хендо? След като треньорът е решил Хендо да бие дузпа и го е обявил в съблекалнята не виждам причина да се обвинява Хендо в ситуацията. Просто Балотели си е такъв, не се съобразява с решенията на треньора. Затова и Джерард реагира по този начин, защото е важно да се проявява уважение към съотборниците, независимо дали си капитан или не. Хубавото е, че я вкара иначе можеше да последва съдбата на Божинката.
Другото, с което не съм съгласен е, че Хендо няма авторитет. Да не би един капитан да трябва да бие съотборниците си, за да получи авторитет? Хендо не игра много добре снощи, но аз вярвам, че има лидерски качества и заслужава да е капитан. Още повече, че БР вярва в него и го налага вече толкова време. Явно ролята му в съблекалнята за прокарване на идеите на треньора е важна. Това е много важно за един капитан. Такъв е Джерард и мисля, че никой не се съмнява в това.
Хареса ми, че победихме, но очаквах по-голяма разлика. Бешикташ играха много добре. Билич си е добър треньор. Не ми хареса как се включи Ловрен. Вижда се, че има желание, но е в дупка. Трябват му повече мачове. Все пак защитата ни е доста добра без него, така че на този етап няма какво да го мисля. Да се стяга и да се бори за мястото си в отбора.
Реваншът няма да е лесен, но няма да е лесно и за турците, защото ще трябва да вкарват голове и ще имаме повече пространства.
Казах ти ,че непознатите турци ме притесняват малко .Казах ти и за Ловрен .Много силно ни пресираха ,поздравления за тях ,но все пак вкарахме гол и както казваш ,те ще тръгнат да търсят гола и ще отворят пространства .
Така е ,щом треньора е казал Хендерсън да бие дузпа ,значи трябваше да е той ,но аз тук не съм съгласен с Брендън ! Мъчат се ,всячески да внедрят Хендерсън в ролята на Джерард ,но той няма качествата бе човек ? Ок ,може и да има определени лидерски качества ,но спортно -технически му куцат . Виждаме как при бърза наша атака ,като топката мине през Хендерсън и не всеки път нещата се получават .Той иска да гради играта ,иска да бие пряк свободните ,дузпите ,но няма качествата .Ок ,нека Брендън да продължава да го мъчи ,нека го налага ,нека му дава всичко ,но ще видиш ,че това ще е грешка.
Как може Роджърс ,да знае ,че Балотели има една пропусната дузпа през живота си и да не го определи ,като втори изпълнител ,след Джерард ??????????? Как бе човек ? Нормално ли е това ???? Кажи ми ???? Ако аз съм треньор и имам подобен играч ,ами аз веднага ще се възползвам от услугите му ,при статичните положения !!!! Ще съм радостен ,че имам такъв играч . Още повече ,нека вземем и ситуацията около Марио ,след като дойде в Ливърпул .Ами той е нападател бе човек ,има нужда от голове ? Нали така ? Знаем как не му тръгна играта и знаем в момента колко голяма нужда има Марио от голове ????? Какво по добре , от това да ги вкарва тия голове от силната му страна а имено статичните положения ?? Ми нали головете ,дават самочуствие на нападателите ?
Другия момент ...кога Джордан Хендерсън е бил дузпа ,през живота си ? Никога. Ми той до ония ден ,беше най стресирания ,най страхливия ,най уплашения ? Кви дузпи ,кви 5 лева ? Ми той ,го беше страх да направи пас напред ? За какво говорим ? Ок ,щом се нагърбва да бие толкова важна дузпа за Ливърпул ,нека признаем вече наличието на смелост ,но има още много много да учи ,много.Явно на тренировка бие дузпи ,но има голяма разлика от тренировка и това да излезе в официален мач ,5 минути преди края при 0-0 и да бие дузпа .
Не ,не ..тук обвинявам Брендън за снощната ситуация !! Първо Джерард ,после Балотели ,това трябва да е подредбата и вече ако нито един от тях не е на терена да се определи трети изпълнител .Ще го видим и Хендерсън как бие дузпи и това време ще дойде ?
Освен това ,не ми стана ясно и Стръдиж ,защо се нацупи ?
Каза ми, аз очаквах по-лек мач

Балотели е дузпаджия. И аз бих заложил на него, вече писах. Предполагам, че на разбора преди мача са се разбирали Хендо да бие, защото Балотели не беше в състава. Не знам защо БР е решил точно Хендо да бие дузпите, може пък и да се окаже много добър. Ще дойде време да се докаже, както казваш. Според мен Стъридж се нацупи, защото той спази указанията на треньора и остави топката на Хендо, а после като видя, че Балотели я взе се ядоса, че правилата не важат за всички. Иначе той също можеше да побърза и да хване топката, за да бие. Точно затова и Джерард реагира така, а не защото единия е британец, а другия не (както предполага Alonso_Masa).
За мен лично няма значение кой ще е капитан. Не виждам нищо лошо в това някой да носи лентата а друг да е спортно-техническият лидер на отбора . Примери могат да се видят в много отбори, да не ги изреждам. Бил съм капитан няколко години в юношеските формации на Хебър. Не е като да си капитан на Ливърпул, но пък и не е кой знае какво
