Liverpool_EC написа:Liverpool forever_95 написа:Ей мъртви душички бе, бездарници. Даунинг е един безнадежден случай, излиза на терена колкото да изсипе 5-10 топки в наказателното поле и да си вземе заплатката, а ако Ливърпул победи, и премийката. Адам е една дъскорезница, но не и футболист. Хендерсън е един кюскач, Джерард му подава топката, той глупака я връща на 20 метра назад към Шкъртел, останалите му съотборници му правят забележка, а онзи маха като ощипана мома...Керъл е всичко друго, но не и футболист. Абе хора, погледнете го бе, той не може да тича, ка моли да си спре топката, да играе с едно докосване, да стреля и да отбележи...Абсурд!
Далглиш отново не изневери на стила си и пусна децата срещу КЛАСАТА на Сити. Абе малоумнико, как чакаш с пикльото Хендерсън, който все още има мляко по краищата на устата си и жълто на гащите си, който няма акъл да създаде нещо различно от това да кюска топката напред, да тръгнеш да се мериш със Сити...Как може с тоя глупак Керъл да започнеш в нападение, като целта ти е да се защитаваш и на контра да ги изненадаш?!? Как можа да пуснеш Даунинг, а не Макси на негово място, който умее да задържа добре топката и има страхотен нюх към гола и много добро пласиране. Е, Далглиш, поздравления че се изгаври с името на футболен клуб Ливърпул. Заради теб и този сезон няма да сме в Топ 4, а ще се лутаме между 5-то и 7-мо място с "британските ти футболисти". Вече всеки ни разкри как играем, прекалено еднообразни сме, никаква креативност, нищо...само едно ритане на топката към фалшивата деветка. Мен адски много ме боли сърцето да гледам как любимият ми отбор се мъчи постоянно заради тъпизмите на ЛЕГЕНДАТА Ви. Най-великия, който ще изкара Ливърпул максимум до 5-тото място, но не и повече. Сега ще ни опънат и за Карлинг Къп, ако не почне с Джерард и Белъми още в самото начало, а и с някой нов играч, ако вземем някого до тогава.
Благодаря ти Далглиш, велики ми спецо, разбиращ много от футбол. Благодаря ти за поредния резил. Благодаря за поредната провалена нощ. На това място сме заради теб и твоите разбирания за футбола-а именно с британски лайненца и кюскане на топката към ба'т ти Керъл. Този отбор под ръководството на този малоумник няма НИКОГА да стане шампион, ако ще и до 2014 или до 2016 да му се даде време, все тая. Щом и повечето слухове ни свързват с играчи като Йелавич и Бент, работата е ясна. Както миналата година ни извади от калта, така сега ще ни вкараш там.
Питам се вече 3-ти сезон-има ли живец в Ливърпул?!? Ми май няма, за мен този отбор е мъртъв, с тези играчи смешни ще ни правят още много отбори, хиксове на Анфийлд ще се взимат спокойно и нещата вървят към пореден нулев сезон без Топ 4 и участие в ШЛ. Е тогава как ще дойдат звездите и ще тръгнем нагоре ?!?
От мача ни с Тотнъм твърдя, че с Далглиш до никъде няма да стигнем и Топ 4 няма да видим. Почти всеки мач почваме с двама или трима души по-малко. Обичайните заподозрени се знаят-Адам, Стю и Хендерсън, а сега и Керъл- с 4 човека по-малко сме. Ако не се вземе нов голаджия и двама офанзивни футболисти през зимния трансферен прозорец, изобщо и надежда няма да има за 4-то място. Щом Хендерсън всеки втори пас ми го връща назад, работата е ясна. Май твърденията ми и след 20-тия кръг се потвърждават.
Благодаря ти Далглиш за продукта, който изнесе с любимото съдействие на любимите ти британски футболисти (ако мога даже и футболисти да ги нарека). След този мач, колкото и да ми е болно и тежко, нямам сили даже да се разгневя в мой стил и да счупя нещо. Нямам сили даже и да заплача...
Скочи от терасата и си счупи главата...само този съвет мога да ти дам след поредото ти умъртвяване на ливърпул![]()
![]()
Ей заблуден, ти гледа ли мача?!? И на какво на всичкото отгоре ме критикуваш бе?!? Еб*си пристрастените хора. Защо си мислите, че щом е Далглиш начело всичко е цветя и рози? Отворете си пукитата и вижте, че тоя тотално сбърка селекцията. След това нормално следва да греши и титулярния състав, все пак кого да пуска малоумника. Стига му се кланяхте, всички ни разкриха. И ако на снощното кажеш че сме играли добре и сме нямали шанс, значи нищо не разбираш от футбол.
По едно време изкараха кой колко удара има и естествено Ливърпул имат повече удари от съперника, но губи с 3-0. Е, просто ни показаха как се играе футбол. А да не казвам, че половината удари, които бяха в статистиката бяха малоумните центрирания към Керъл. Отбора играе прекалено еднотипно и след 20 кръга всички се нагодиха към начина ни на игра. Затова слабаци като Норич, Суонзи, Блекбърн и тем подобни си вземаха по точка от Анфийлд. И ако си мислите, че това ще е последният слаб мач за сезона, жестоко се лъжете. Очаква ни гостуване на Юнайтед и домакинство на кошмара ни в последните две години-Тотнъм. Само гледайте ако продължаваме с тая еднотипна игра с кюскане на топката от Адам и Хендерсън към Керъл как ще ни пукнат и те. Забравете за Топ 4, вярно, на 3 точки сме, но с тази еднотипна игра колко точки ще изгубим не е истина и даже следващият ни мач е срещу Стоук, а играем ли с кюскане на топката, 99% правим нова издънка и така до края на сезона ще си повтаряме как има време, има много мачове и все пак начело на отбора е не кой да е, а Кени Далглиш и накрая пак ще сме с пръст в уста. Отворете си очите и вижте, отбора е зле под ръководството на всевишния ви и все вземащия точните решения-КД.