Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот McLovin » 30 яну 2011 16:52

Надявам се Торес да остане. Иначе реакцията трябва да е молба да остане. Няма футболист и човек, който да не се трогне от желанието на целия стадион да остане при тях и да ги радва. С негативно отношение няма да го задържат. Ще ми се да видя Торес и Суарес едновременно в атака за Ливърпул в поне един мач :|
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
Liverpool _YNWA
Мнения: 24
Регистриран на: 07 ное 2010 20:14
Skype: mal4o_261
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот Liverpool _YNWA » 30 яну 2011 17:04

ее на тва му се вика мизерия !! цяло лято мрънка ,че няма класен нападател в пуул с който да си партнира сега дойде Суарес и той иска да се маха и ръководството ги върши едни та няма до къде ... ако Торес иде в Челси ще пропаднем още толко :twisted: :twisted: то се вижда ,че с 1 нападател не става. :o :o :o
LIVERPOOL FROM ANFIELD!!

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот KingKenny » 30 яну 2011 17:07

За мен трябва да го подкрепят с цяло гърло и да издигнат един плакат "остани" или нещо от сорта, но обаче за мен той трябва първо като излезе на Анфийлд, ако избощо излезе, да ръкопляска на феновете, а те да го подкрепят иначе няма да стане нищо ще продължи да бъде мизерник както е сега и дори да остане ще вкара макс 10 гола. Незнам просто ще ми бъде много интересно ако остане каква ще е реакцията.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот haha » 30 яну 2011 17:16

KingKenny написа:За мен трябва да го подкрепят с цяло гърло и да издигнат един плакат "остани" или нещо от сорта,

Няма как да стане това,мачът с дърварите от Сток е на 2-ри,а тогава трансферният прозорец ще е приключил.Вече ще се знае,дали Торес е останал.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот Mourinio » 30 яну 2011 17:24

Коп знае най-добре как да постъпи, смехотворно е ние да име даваме акъл, така че заглавието на темата трябва да е ''Каква ще бъде реакцията на Коп-а към Торес''
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот styopa » 30 яну 2011 17:36

Според мен да изчакаме и да видим как ще се развият нещата.На този етап 95% от мненията по английските форуми са крайно негативни по негов адрес.Просто хората се чувстват предадени.

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот Avrameca » 30 яну 2011 17:43

Ако Торес ни предаде ще ми падне много в очите , а реакцията на КОП-а ще е същата защото са предадени.Но аз съм оптимист , купихме си нова звезда - СУАРЕЗ !!!
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
de_souza
Мнения: 151
Регистриран на: 26 окт 2008 20:22
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот de_souza » 30 яну 2011 17:50

ако шефовете на отбора искат да правят отбор, способен да се конкурира за титлата, трябва да оставят Торес (колкото и пари да дават за него ), да се види какъв тандем ще са с Луис Суарес и ако нещата куцат и след това, с парите за него да вземем например Серхио Агуеро.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот megan fox » 30 яну 2011 18:12

Avrameca написа:Ако Торес ни предаде ще ми падне много в очите , а реакцията на КОП-а ще е същата защото са предадени.Но аз съм оптимист , купихме си нова звезда - СУАРЕЗ !!!


Е мислиш ли, че му пука дали ще ти/ви падне в очите?! А и това да отиде в по-конкурентно способен отбор НЕ Е предателство! Предателство ще бъде да премине в Евертън или по-лошо в МЮ! Всичко останало е защита на личният интерес! Все пак и Торес иска да спечели някой друг трофей! Даде предостатъчно на Пул и след като отбора не отговаря на неговите амбиции... най-нормланото е да го смени с друг, с по-големи МОМЕНТНИ възможности!
Торес не е продукт на школата на отбора, той е един НАЕМНИК! Него го вълнуват, парите и успехите! Не сте съгласни, защото бил казвал еди си какво?! Е то това е част от задълженията му да ги говори тези глупости, а заслепените фенове им вярват! То и Ибра като дойде в Барса още първият ден почна с клоунадата: целуваше емблемата, кълнеше се във вярност, обясняваше, че винаги е мечатал да играе в Барса и тн... и какво стана, като не успя да се наложи в състава?! Почна да мрънка, а откакто го пратихме в Милан под наем не спира да плюе по Гуардиола и отбора! Да, Торес не е толкова невъзпитан, но и той като Ибра си гледа личният интерес! Веднъж един играч напусне ли родният си отбор... от там насетне той е един наемник!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Каква трябва да е реакцията на Коп-а към Торес

Мнениеот Ballancee » 30 яну 2011 18:14

Искал е да напусне от една година , след раздялата със Бенитес и може би това е отговора защо по-вашите думи , Торес този сезон е слаб чисто като форма и голове. Та въпроса ми е много ли Ливърпул ще спечели ,ако остави играч на който мислите са само свързани със напускане :?:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост