Стадиони в България, проблеми, посещаемост

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стадиони и бази в България

Мнениеот Blue_Lion » 03 мар 2010 10:17

зеленобелия написа:На всички стадиони които нямат лиценз за УЕФА не трябва да се играят мачове за първенството.Само така бг.отборите ще си оправят стадионите.


Съгласен ! Този който не инвестира,не трябва да получи лиценз за А или съответно за Б група ! Факт е,че в много скоро време трябва да се вземат спешни мерки,чрез който за кратко време да се построят стадиони,отговарящи на изискванията на UEFA !

П.П. В предаването "Реформа на БГ футбола" по Ринг се казаха доста интересни неща (както и някои доста нереални :lol: ) по тази тема ! Който не го следи,има го в сайта на телевизията - има интересна информация по темата !
Изображение

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стадиони и бази в България

Мнениеот Бижутера » 03 мар 2010 11:48

зеленобелия написа:На всички стадиони които нямат лиценз за УЕФА не трябва да се играят мачове за първенството.Само така бг.отборите ще си оправят стадионите.

пак няма да ги оправят...в белград ще си играят мачовете ама няма да си оправят стадионите...гаранция!
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

orkata8106
Мнения: 213
Регистриран на: 22 ное 2008 18:29
Местоположение: до караваната :)
Контакти:

Re: Стадиони и бази в България

Мнениеот orkata8106 » 03 мар 2010 11:51

Бижутера написа:
зеленобелия написа:На всички стадиони които нямат лиценз за УЕФА не трябва да се играят мачове за първенството.Само така бг.отборите ще си оправят стадионите.

пак няма да ги оправят...в белград ще си играят мачовете ама няма да си оправят стадионите...гаранция!

...Ами да спрем да ходим по мачове тогава !!! да видим дали няма да ги оправят тогава :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Щом може да недоволстваме за дупките по улиците, защо да не можем да недоволстваме и за условията по стадионите?!?!?!

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Стадиони и бази в България

Мнениеот gin » 03 мар 2010 11:58

аз поне разбрах от дискусиите по ринг, че никой не иска да строй стадиони.само мрънкат и се оправдават.по гореописаните изисквания даже и да дадат стадионите на клубовете няма как да се направи паркинг за целия капацитет, нито на васил левски, нито на армията.за герена не съм сигурен понеже на съм ходил, но си мисля,че няма как да се сдобият с толкова замя при това застрояване в софия.за да се покрият всички изисквания иска да се строи на гол терен в покрайнините на градовете и постепенно инфраструктурата да се изгражда. аз смятам, че за четирите софийски отбора са достатъчни само два стадиона.защо и е на славия да подържа стадион за 20 хил като в дербитата влизат до 10 хил души.същата картинка е и за локо софия.ако наистина имат сериозни намерения клубните босове да се комбинират и да си направят нови и модерни стадиони, които да се пълнят.за пловдив съм на абсолютното мнение че един стадион е достатъчен за а група.не сме нито по-големи фанатици от миланските грандове или мюнхенските отбори, нито по-богати да се ширим на самостоятелни, но падащи бази.ако имаше сериозни намерения у собствениците на ботев и локо през годините, стадион "пловдив" щеше да е един от най-хубавите на балканите, но...
това е дереджето!
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Стадиони и бази в България

Мнениеот difeza » 03 мар 2010 12:18

КВО КВО РЕЧЕ .СТАДИОНИ И БАЗИ В БЪЛГАРИЯ?ЗА КАКВО СА НИ.БЕЛГРАД НЕ Е ДАЛЕЧ СОЛУН Е НА300КМ ОТ СОФИЯ,БУКУРЕЩ ЕОЩЕ ПО БЛИЗО ДО РУСЕ.РАЗБРАХ ЧЕ СТРОЯТ СТАДИОН В ОДРИН ЗА ЮГОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ ТАКА ЧЕ НАЩЕ НЕПУКИСИ МОЖЕ ДА СПЕСТЯТ ПАРИ И ДАНЕ ХАРЧАТ ЗА НЕНУЖНИ НЕЩА.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Затварят окаяните футболни стадиони след 15 май в страната!

Мнениеот Parmalat » 03 май 2010 10:57

Министърът на спорта и физическото възпитание Свилен Нейков коментира редица от най-наболелите проблеми и казуси, с които повереното му министерство се е ангажирало в сутрешния блок на телевизия „bTV”. Министър Нейков засегна въпроса, засягащ морално остарелите спортни съоръжения на територията на страната. В частност той наблегна на опасното и окаяно състояние, в което се намират футболните стадиони в страната. Нейков поясни, че голяма част от тях в най-скоро време ще бъдат затворени.
С течение на времето тези обекти имат своята морална остарялост. В такива случаи следва ремонт или осъществяване на нови инвестиции. Написахме своето становище по въпроса със състоянието на стадионите и го предадохме на Министерството на регионалното развитие и благоустройство. В момента сме в процедура и очакваме решение на назначената комисия по отношение на стадионите. По закон Министерството на спорта открива и закрива такива обекти. На базата становището на тази комисия за съжаление много от стадионите ще бъдат спрени”, заяви Нейков.
Свилен Нейков е на мнение, че въпросът е преекспониран.
„Нека не обръщаме внимание на скандалното поведение на някой, който иска дивиденти. Трябва сигурно становище и сигурност в това, което правим. Комисията е почти готова със становището си. То отива на закриване на стадионите, докато не се намерят нужните инвестиции”. „С много от стадионите проблемът се състои със собствеността. Следва да се реши какво да се прави. Трябва да се модернизира системата за контрол. Можем да взаимстваме от Англия. Имахме срещи с Дейв Ричардс (б.а. председател на английската Висша лига) и г-н Валентин Михов, на които ни бяха предложени някои задължителни мерки, като поставяне камери на стадионите. Решението на голяма част от проблемите се състои в промяна на собствеността или начините, по който съоръженията се поддържат. Ще излезем със становище до 15 май. Ще намерим решение къде да се провеждат срещите и предвидените концерти. Разчитаме на добра организация с БФС за да излезем от тази ситуация.

http://www.novsport.com/news93163_1003.html

Така значи ще вземат лиценз според мен само четири стадиона :arrow:
ст "Васил Левски";ст"Георги Аспарухов";ст"Лазур";ст"Ловеч" :| .До тук я докарахме!
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 7395
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Затварят окаяните футболни стадиони след 15 май в страната!

Мнениеот soilwork » 03 май 2010 11:09

Значи в София ще играят-ЦСКА,Левски,Миньор,ЛокоСф,Славия,Пирин,евентуално Банско ако се класират,В Бургас-Черноморец,Черно Море,Несебър(евентуално),Берое,Сливен,В Ловеч-Литекс,Монтана и Мездра.В Пловдив и без тва стадионите са грохнали-а и предвид изпадането на Ботев и ЛокоПД-няма да има нужда да се лицензира нищо

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Затварят окаяните футболни стадиони след 15 май в страната!

Мнениеот POPCORN » 03 май 2010 11:11

soilwork написа:Значи в София ще играят-ЦСКА,Левски,Миньор,ЛокоСф,Славия,Пирин,евентуално Банско ако се класират,В Бургас-Черноморец,Черно Море,Несебър(евентуално),Берое,Сливен,В Ловеч-Литекс,Монтана и Мездра.В Пловдив и без тва стадионите са грохнали-а и предвид изпадането на Ботев и ЛокоПД-няма да има нужда да се лицензира нищо

да поне няма да се разкарваме по провинцията.всички , ще са тука :lol: :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

mts13
Мнения: 201
Регистриран на: 10 дек 2008 11:21
Контакти:

Re: Затварят окаяните футболни стадиони след 15 май в страната!

Мнениеот mts13 » 03 май 2010 11:12

Трябва да се спазват правилата. Ние не сме свикнали и затова всичко ни е криво

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Затварят окаяните футболни стадиони след 15 май в страната!

Мнениеот Бижутера » 03 май 2010 11:38

От софийските стадиони само Герена и Васил Левски стават и са годни за игра....останалите са абсолютни развалини...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта