Черно море се размина със сериозен входящ трансфер.
"Моряците" са опитали да си осигурят българския национал Преслав Боруков. Нападателят е собственост на Маритимо, а желанието на варненци е било да го вземе под наем.
Сделката няма как да бъде финализирана в последния ден на трансферния прозорец у нас, твърди "Труд News". По всичко изглежда, че Боруков остава в Португалия, ако не се стигне до сделка с друг клуб.
Юношата на Шефилд Уензди премина в португалския тим през януари 2024 година с трансфер от Арда, като общо записа участие 23 двубоя, в които вкара два гола и направи една асистенция. През май месец миналата година той получи тежка травма, която го извади от игра за близо половин година.
Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
От 25 януари Боруков не е бил в групата за мача, пък и преди това е играл малко. Явно има причина да са го поискали едва в последните 2-3 дни от трансферния прозорец.
https://www.transfermarkt.com/preslav-b ... ler/465848
https://www.transfermarkt.com/preslav-b ... ler/465848
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
Жалко. Преслав Боруков щеше да свърши добра работа. Типичен централен нападател...
Както и да е, т.е. каквото такова... Ще се справяме с това което имаме. Няма начин.
Както и да е, т.е. каквото такова... Ще се справяме с това което имаме. Няма начин.
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
Nobody007 написа:Жалко. Преслав Боруков щеше да свърши добра работа. Типичен централен нападател...
Както и да е, т.е. каквото такова... Ще се справяме с това което имаме. Няма начин.
Това което имаме са трите Нули : Брено,Уеслен и Иса. До края на сезона тримата заедно, ако вкарат поне 1 гол ще е добре.
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
"...Отборът на Черно море привлече така желания нападател. Това е чернокожият Дерек Осей, който има френски паспорт. Той тренира днес с „моряците“, а след малко се очаква да подпише договор..." https://www.novsport.com/bg-futbol/potv ... ki-pasport
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
greenpeak написа:"...Отборът на Черно море привлече така желания нападател. Това е чернокожият Дерек Осей, който има френски паспорт. Той тренира днес с „моряците“, а след малко се очаква да подпише договор..." https://www.novsport.com/bg-futbol/potv ... ki-pasport
"..Дерик Осей е на 26 години..
За последно Осей е играл в Ним. Нападателят започва кариерата си в Тулуза, след което играе за Брест и Безие. Кариерата му преминава през английските Оксфорд, Уолсол и Уимбълдън, както и Дънди от Шотландия."
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
greenpeak написа: Derick Osei
https://int.soccerway.com/players/deric ... aw/447128/
https://www.youtube.com/watch?v=GQp3qTd1bEA
Съдейки по видеото е ... трагичен. Брено 2, но по-стар. За последните 6 години има 2 гола Дано не съм прав, ама надали.
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
Просто няма как да не се набие на очи, че в професионалната си кариера този нападател има по- малко голове от Живко Атанасов. Изглежда наистина стряскащо непохватен, Брено е направо като Карим Бензема. Че и веднага подписва... за 10 години е сменил над 10 отбора. Несериозно ми е, дано да греша.
Последна промяна от Vladislav на 28 фев 2025 15:00, променено общо 1 път.
-
- Мнения: 8090
- Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
- Местоположение: Варна
- Контакти:
Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка
Впечатли ме с куп неадекватни отигравания, точно какъвто беше и Матеус Машадо в началото тук. Това вметка. Иначе за габаритите си и физиката си не вкара и 1 гол с глава....но пък добре гърдира топката, нещо като Наско Илиев, трябва нарушение, за да му се отнеме. Обаче във визитката му са прилични отбори и все от дърварски първенства, този няма да го стреснат с ритници и дърпане, което шокира чужденците изначално.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост