metodito написа:Sstefanov написа:metodito написа:Sstefanov написа:Още ли има хора, които реват за Ивков и Мъри.... жалка картинка. ЖАЛКА! Сираков и Палмите и те са жалки, но вие сте още по жалки от тях, ревльовци такива. Искаме силен Левски, искаме друг собственик, искаме, искаме. Като не ви харесва спирате да гледате и толкова. На никой, ама на абсолютно никой не му пука за вас, за ивков лъжеца и Мъри - бия си кучето, като не стане на моето, както всеки път - като някоя женичка. Левски ще го има без вас, без Мъри и без адвокатчето, което взимаше пари от Божков и ББ .
От сабалям ли си се почнал?
Аз не пия, заради болест за жалост. Но на тея години е норамално. Като бях млад съм си взел дажбата.
Но защо тази жлъчка, човек? В последните три страници имаше толкова отвратителни мнения по посока Мъри, че ми кипнаха лайната. Аха-аха да почна да пиша, да псувам. И защо? За мен Стоилов си знам кой е. Кой кво мисли, кво го обижда... Толко му е акъла. Да се счепкаме. Няма проблем. Онлайн е. Ма защо?
С Мъри се запонзахме като той беше на 22 а аз малко по малък.. Никога не се е сборвал с трудните моменти, винаги се е махал, това важи и за живота му извън футбола. Не сме приятели, не сме и били, но това него качество да се измъква в най трудните моменти, без да поеме отговорност, не съм го харесвал през всичките му години в Левски. Сираков е същият, не ме разбирай грешно. Най лесно е да избягаш когато стане трудно. Пример ще ти дам, жена ми можеше просто да си тръгне, когато се разбра, че имам рак. Децата ни са големи и си имат собствени животи, тя просто можеше да си намери друг, но не го направи. Така, че за мен тръгването от нещо само защото е трудно и защото не си съгласен с нещо, е висша форма на предателство. Оценявам качествата му като треньор, над средното ниво за България. Работи за пари, ще кажеш, добре. Но защо тогава наговори глупостите, ще градим, ще поемам отговорност. А то не бяха, терени, време, дупки, съдии, бфс, ала бала, мажОритаря, палмовите дебили. Абсолютно по чорбарски. Това ми е мнението.