bobonikolov написа:THE G.A.M.E написа:Чета некви опорки във фейса, че украинските части били обкръжени, както в И. Украйна, така и в Южна и Северна, край Киев.
И така западната помощ, под формата на въоръжение, нямала как да стигне до фронта.
Тези "анализатори" удобно пропускат момента, че около 350 хиляди запасняци, от западните части на Украйна, към момента минават в усилено обучение за използване на 'западните' оръжия.
Скоро тази доста добре оборудвана маса ще бъде хвърлена във всички посоки, където се водят сражения.
Ако няма някаква договорка, тази война тепърва започва ...
Подочуват се разни кремълски гласчета, че въпросните колони от Западна Украйна, вероятно ще бъдат обстрелвани с ракети, за да бъдат спряни в зародиш.
Питам се, ако нЕкоя от тези ракети вземе че пропусне и удари, я полска, я унгарска територия, к'во пра'Йм ?
Единствените градове, които са обградени са Мариопул и Херсон. И там се водят люти битки. При Киев врага отстъпва както и почти навсякъде другаде. Говори се в Украйна, че от утре и Беларус ще се включи за да сломи западна Украйна. Ако това стане НАТО вече ще има развързани ръце и ще може да се включи пълноценно. Просто няма да имат друго оправдание.
Чакай сега, какви оправдания? Това не е наша война за да се включваме активно. Достатъчно е да се дават оръжия на Украйна.