Мнениеот paceto » 15 сеп 2021 09:18
Ако играем умно, с хъс и настроение и гледаме да не допуснем много пробойни отзад може и да се получи. Сега сме малко по-добре в нападение, а и имаме алтернативи в лицето на Йович. Миналата година или поне след Нова година имахме в нападение само Мариано.
Винисиус е във форма, Бензема също и не изглеждаме толкова отчаяно отпред, а и един Родриго обича ШЛ и също може да се разпише за пореден път. Азар и той изглежда навлиза във форма и дори треньора на Белгия го каза след техният мач, че започва да вижда Азар малко по-малко в позната му светлина. Сега срещу Селта наистина се виждаше подобрение в играта му, така че ще видим какво ще се случи.
Миналата година излязохме от групата с две загуби и един равен и загубите дойдоха от отбори, от които не очаквахме да загубим точки. Шахтьор успяха да ни бият два пъти, но успяха да ни хванат в доста лош момент тогава.