Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

icemanbg33
Мнения: 1841
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 05 юли 2021 14:19

mrw8 написа:Днес не трябваше ли да се подписват едни договори с едни футболисти, какво пак става....


Днес се предлагат договори “уж”. Приемането им не е едностранно действие.

THE G.A.M.E
Мнения: 50977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 юли 2021 16:03

rhaegar написа:
metodito написа:Споменавайки Кабрал... Какво ли би станало, ако онзи отбор беше преодолял Вадуц?

Е кво па толкова би станало? Щом не са могли да преодолеят Вадуц.... Ма сигурно тва беше случайна спънка и всъщност сме имали класата поне за четвъртфинал.
Абе не се знае, дет' се вика - "Мач с мач не си приличат". :?
Онея Публикум помниш ли ги... Какви мъки бяха, с 300 зора и два гола на Йовов в края на мача, а след това ... :mrgreen:

Срещу Вадуц беше достатъчно да вкараме дузпата, мисля че ставаше 3:1 и от там вече, кой знае ...
Играчите ( индивидуалностите ) си ги имахме, пък играехме и "подреден футбол".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 10296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 05 юли 2021 17:52

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков се разбра с Борислав Цонев и Радослав Цонев относно подписването на новите им договори, научи dsport. Двамата остават на стадион „Георги Аспарухов“.

Сираков проведе среща с братята. В следващите няколко дни ще им се изплати дължимото и след това ще бъде подписан нов договор.

Това ще се случи и с другите футболисти, с които трябва да се подпишат нови договори.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 6028
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 05 юли 2021 21:13

vvessel написа:
W84me написа:Левски изтърва 8 дузпи в сезона на Роси. Друго щяхме да говорим тогава.

Да не забравяме и "великите" вратари, които имахме. Според мен тогава се събраха куп обстоятелства, които изглеждат случайни, но като цяло закономерни. Иначе при Роси много футболисти показаха качества, които липсваха при други треньори, но на края го съдиха по резултатите.


Тогава селекцията по-скоро се правеше от Русев, мениджърски агенции около него и Главнио Скаут Вангелов и остана впечатлението, че Роси и СТД са скарани. От друга страна самия италианец каза, че не е мениджър, да се занимава с такива неща, по-скоро говореше, че бил казал какъв тип играчи му трябвали.
Единствения играч, при който имаше израстване бе Горанов. Вратарите бяха потресаващо зле. Колкото и да не са топ играчи, личеше си, че има някакви конкретни инструкции към тях и нещо спечцифично при тренировките им, защото всяко центриране и изсипване на топката бе голова ситуация. Отбора нямаше никаква тактическа дисциплина и всичко бе хаос, до степен, че Обертан сам се опитваше да играе, без да подава на другите. Един Прохазка бе константа. Та оня отбор на Роси бе обречен, заради липсата на комуникация и доверие между директор/собствени и треньор, и от друга страна между играчи и треньор. Тая връзка, като се скъса, особено с играчите - няма шанс да се постигне каквото и да е. Случвало се е и в големите отбори.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23435
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 05 юли 2021 21:58

Добра новина за Цоневи. Иначе, по темата за отбора на Спас... да. За съжаление, това беше поредното потвърждение, че не единиците, а колективът е важен (е, най-добре добри единици и сплотен колектив). Може да имаш доста сносни единици, но съблекалнята, като я няма. Като единици и Славия и Вадуц бяха много по-зле от "Левски". Ентусиасти някакви. Онзи отбор проявяваше проблясъци, като например един бой над Берое в Зарата. Самият Роси не беше за нашите крайнини. Тук като кажат "проект" и разбираш "далавера". Там един проект се гради с години - пример Аталанта. И винаги има риск да отделиш години и да не се случи (дойде един глупак за треньор и разбива колектив, граден с години). Минало-заминало.

П.С. Мисля, че в една друга реалност, ако се беше запазил още един сезон отбора (причислявам и Давиде)и бяха взели още един, максимум двама, това щеше да е интересен отбор. За Роси не знам - заменен от друг чужденец. Португалец, да речем. Който знае английски.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3761
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Jürgen » 06 юли 2021 12:53

Какво сте го възвеличали онзи отбор, поредният слаб отбор на Левски.. Каква съблекалня, какви 5 лева. С Полачек, Стаси и Буш толкова :mrgreen:

Потребителски аватар
mrw8
Мнения: 716
Регистриран на: 23 мар 2009 10:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mrw8 » 06 юли 2021 15:24

Днес ми дойде екипа и мога да кажа, че е страхотен.
В личната ми класация е на второ място след жълто-червения от 100 годишнината.
Като визия и материя е невероятен, имах своите съмнения, когато го поръчвах, но те бързо бяха сразени веднага щом го облякох.
Така, че налазвайте смело :mrgreen:
България !!!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 10296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 06 юли 2021 15:53

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=y2XZYFDoOvc[/youtube]
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9055
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tatusindo » 06 юли 2021 16:36

Никито беше много разсърден, ма то като си е нормално да си с ТИРЕ за червените фенове - не знам какво беше това палене ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4601
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 06 юли 2021 17:01

Никиту, разправяше ... ще ни побъзикате 1 година за ТИРЕТО и ще спрете :mrgreen:
Хахах, да ама не :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта