Висша лига - сезон (2019-20)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот SilentKiller » 13 окт 2019 22:38

Това си е чист обратен апартейд срещу белите. :evil:

Иначе от ПШ оня Крис Хютън мисля че беше на ниво, ама той май беше мулат не баш черен. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6398
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот KOPScousers » 13 окт 2019 23:16

В последния сезон на ония дънери УБА, в който бяха във ВЛ ги води един черен - Дарън Мур мисля, че беше. Победи Моуринката на Олд Трафорд 1-0 и дори спечели мениджър на месеца, но въпреки това изпадна. :lol: Май той и Крис Хютън са последните черни мендижъри във ВЛ, ако не броим Нуно Ешпирито Санто, който със сигурност не е особено бял. :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Groucho » 13 окт 2019 23:57

Само Рийкард е постигал нещо значимо като треньор.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 25202
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Thsmith » 14 окт 2019 02:32

Вярно! Бях го забравил Рийкард. Иначе такива като Мур има за по 1-2 месеца. То и Пол Инс беше треньор за толкова.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
locke
Мнения: 2165
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот locke » 14 окт 2019 09:06

SilentKiller написа:Съра лека му пръст.


Човека си е жив, ама ти нещо не си съвсем наред :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот SilentKiller » 14 окт 2019 22:02

Еспирито Санто си е бял, но брюнет - типичен южноевропеец-медитеранид като някой българин от Бургаско. Прилича на историкът Божидар Димитров (лека му пръст), който е родом от Созопол. Санто няма негърски примеси, докато ония си имат черно в кръвта. :lol:
Кристияно Роналдо е роден например на остров, който е на един паралел с Мароко (Африка) и също не е от най-белите, ама никой няма да каже че има негърско в кръвта. :roll:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6531
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Alexx » 15 окт 2019 09:06

SilentKiller написа:Качествотото на игра, комбинациите по земя на 1-2, техничните изпълнения на футболистите съчетани и с тактическото надлъгване - това прави качеството на мачовете/първенството.

Понеже това го няма в Англия?

SilentKiller написа:. А финалиста в ШЛ Тотнъм го видяхме срещу неособено стабилния Байерн при Нико Ковач пусна 7 гола вкъщи. Това ако го допусне испански отбор в ШЛ, ще се пише сигурно с месеци подигравателни неща.

Тотнъм са криза. ТЕ паднаха следващият кръг с 3 на 0 от Брайтън. Да не говорим,че предният сезон се подиграха на Борусия които бяха единствения конкурент на Байерн.


SilentKiller написа:Ти няма как да знаеш, защото не гледаш други първенства освен ПШ и си захлупен.

Не съм тийненйджър и нямам време.

SilentKiller написа:Аз гледам всички (дори такива които не ми харедват) и мога да направя преценка и анализ, които ти не можеш.

Това е сигурно някаква форма на мозохизъм

SilentKiller написа: Тактическата грамотност и правилното движение по терена също са част от критериите, а не просто да тичаш като изоглавен като муха без глава 90 минути - това се харесва на феновете на английския футбол и те го считат за най-голямото достойнство в един мач от ПШ.

Ако тръгнем отново да характеризираме клиширано английският футбол с разни клишета то означава,че феновете на испанският футбол считат за достойнство в един мач да има 22 актьора които жонглират с топката и падат при първото докосване. Всеки човек си имат вкусове. Никой не може да налага чужди вкусове. Да не говорим,че футболът е велика игра, защото има много начини с които можеш да победиш съперника си. Я с техника я със скорост я с лъгане и т.н..


SilentKiller написа:Ливърпул бяха тичали почти 2 пъти повече от Барса, но паднаха с 0-3 като накрая можеше да стане и повече а Клопо гледаше като отровен от змия след мача.

Статистически доказателства имаш ли?


SilentKiller написа:Добре че след края на 90те навлязоха достатъчно чужденци в Англия и като играчи и като треньори, за да променят донякъде този архаичен манталитет на Острова, ако това не беше станало сега английското първенство нямаше да се отличава изобщо по стил и класа от шотландското.

То същото важи и за Испания.

SilentKiller написа:Лошото е обаче че някои играчи заиграват по английски като отидат там и губят някои от качествата, които са имали преди това дошли от някое континентално първенство.



Повечето казват,че са станали по-добри футболисти в Англия поради простата причина,че трябва да правят всичко на по-бързо темпо и с тясна програма.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот SilentKiller » 15 окт 2019 11:54

Повечето (т.е. 100%) казват това, защото получават най-тлъстата заплата в живота си там. Ти ако отидеш при нов работодател, който ще ти дава 2 или 3 пъти повече ще говориш същото, загърбвайки принципите си (ако изобщо имаш такива) и истинското ти виждане за новата работа. Ама такава е човешката психология, какво да се прави. :mrgreen:

Warped
Мнения: 4899
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Warped » 15 окт 2019 14:11

Предлагам в знак на протест тази тема да се изтрие.
Вярно еч е във Висшата лига, англичаните са кът и почти ги няма, но все пак .....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Bernaleo
Мнения: 4576
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Bernaleo » 15 окт 2019 14:19

Warped написа:Предлагам в знак на протест тази тема да се изтрие.
Вярно еч е във Висшата лига, англичаните са кът и почти ги няма, но все пак .....

То само заблудените фенове на Диема ги гледат тези...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта