Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

nosmoky
Мнения: 495
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот nosmoky » 25 май 2019 15:07

Става това, че унижиха 7 човека, включително и легендата Ви Жоро Илиев, хвърлиха кал върху ЦСКА...и всичко това, за да се прикрие порното от вчера.
Сега остава и да им продадете М.Минчев, парите ще са малко по-големи от нужното, но то ще е заради вчерашното порно, да не се чудите.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1669
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот moreto vn » 25 май 2019 15:13

ivo55 написа:Ми какво става. ТИМ ви унижиха вчера и уредиха мача ви.
А що касае мач от преди над 20 дена с ЦСКА преценети си сами - вртаря ви спасява над 3 чисти голови ситуации сам играч срещу него. А що касае 3-те паднали гола, вие си преценете имаше ли как да спаси който и да е от тях. Според мен - не.

https://gong.bg/bg-football/multimedia/ ... azh-540992

Колко точки взехте на Л-ц на Армията и в Разград и колко ние на Тича,симуланти или некадърници сте се чудя?

nosmoky
Мнения: 495
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот nosmoky » 25 май 2019 15:35

Колкото сте могли толкова сте им взели, и ние така.
До вчера, когато в решаващ мач, ТИМ се разбра с Домусчиев. Хвърлиха медийните подлоги срещу ЦСКА и вашите играчи.
Истината обаче излиза лека-полека.

П.П Кристъл Палас взеха повече точки на Сити от Ливърпул...и какво от това ?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 4711
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ivo55 » 25 май 2019 16:41

Полегнала е Тодора. Срам за Варна, наредихте се сред отборите, които си продават мачовете. Честито!
CSKA 78 написа:Ганчев засега е най-добрия собственик/ръководител!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23444
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот metodito » 25 май 2019 17:08

mursusaid написа:Чета доста глупости засега и то породени само от слухове.Много искам поне веднъж,а и си трябва както си му е реда,сега тези така силни журналисти,да потърсят и да настояват някой от ръководството да излезе и да каже пред цялата общественост каква е цялата истина.Имат ли смелост и топки да зададат неудобните въпроси и да търсят цялата истина.Иначе всичко останало до тук са само слухове

Това са ТИМ, човек. Какви топки? Няма журналиста. Главният редактор направо ще го отнесе. Пък и те въобще появяват ли се тез' хубавци?
А на мен ми е интересно защо Илиан не си е хвърлил оставката? Или се страхува да не го разхождат в нечий багажник?

gihuelo
Мнения: 7801
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот gihuelo » 25 май 2019 18:41

honda написа:
stanleys написа:Някакъв уж наш фен се скъса да пише по сайтовете като "много добре запознат"

GnUSAr
на 24.05.2019 в 23:35:30 #14
Китанов и Жоро Илиев са основните вербовчици и са вземали парите. Ти да не мисли, че Ганчев ги е донесъл лично . Баш Китанов е човека с най-много вина и е направил схемата да свърже ръководството на ЦСКА с подходящите играчи в Черно Море, тъй като е всеизвестно, че ръководството на Черно Море мачове не дава. Вижте, смардите яко! Не само сте незаконни и измислени, но откакто ви натикаха в А група само в далавери участвате. Тото, Верея, подкупи....я да се махате от А група?! Показанията на играчите, че са продали мача с вас след даден подкуп от вашите ръководители са в полицията. Заминавате си пак по зоните


Разбрали са защото глупавия Гном на който се кланяте до земята взел, че ги потърсил пак да дава пари, премии. Останалите играчи са се усетили и са сезирали шефовете. Още след лягането на тези срещу ЦСКА в отбора се изпокараха. Но важното е, че сега има доказателства. Освен полиграфите всичките тези са били бити и са посочили и признали всичко.. Иззети са телефони, има разпечатки на разговорите им. ЦСКА отива в зоните за корупция, а тези 6-мата може и в затвора да идат

Май изнесеното от този "фен" не е много далеч от истината. Поне тази информация ,която аз имам е в общи линии потвърждава изнесеното.

Както винаги се оказа ,че нямаш почти никаква информация :)

gihuelo
Мнения: 7801
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот gihuelo » 25 май 2019 18:44

greenpeak написа:Ето резултатите от полиграфа на всички футболисти от Черно море (документи): https://www.sportal.bg/news.php?news=787265

Всичко е точно с момчетата.
Няма какво повече да се коментира.
Имало е съмнения, съответно последвала е и проверка вчера преди мача. Затова и не са играли вчера :mrgreen: .
Всичко е тип-топ при нас.

П.С.: Да не забравя да честитя на Лудогорец титлата :mrgreen: . Шопите да го ... :mrgreen:

Е като всичко е точно ,защо им прекратяват договорите ? Жоро нямаше ли да става помощник треньор? На това ако му викаш всичко е точно :)

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот TORO1906 » 25 май 2019 18:49

Моряци , извинете се на феновете на тирето , че не сте били Гората 4 пъти , не ви е срам :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 17167
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот damyanov1963 » 25 май 2019 19:23

Тъкмо се колебаех дали да спра да се интересувам от наш'то първенство, то пък взе че стана интересно :mrgreen:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 25 май 2019 19:49

Джуджето се помисли за много голям. С ТИМ никой не може да се ебава.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта