29/3 кръг /Черно море - Витоша/ 13.04 петък 17.30

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

29/3 кръг /Черно море - Витоша/ 13.04 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 09 апр 2018 14:49

Очаквам да измъкнем минимална победа с гол аванс, което няма да е лесно ....но е важно да го постигнем, за да си върнем увереността като домакини и да почнем да изграждаме наново крепостта Тича, когато обикновено не даваме лесни победи и спечелени точки на противниците :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Re: 3/29 кръг 13.04 /петък/ Черно море - Витоша 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 09 апр 2018 15:20

Надявам се в този мач да играят повечко юноши. Прогноза за мача - 2:0!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

sandi74
Контакти:

Re: 29/3 кръг /Черно море - Витоша/ 13.04 петък 17.30

Мнениеот sandi74 » 09 апр 2018 20:12

В дербито на удавниците и дънните риби няма как да не пожелая от все сърце успех на Витоша.По качественият отбор са а дали Лаптопа ще изнесе безплатна лекция и открит урок на тема футбол на Ильо Илиев ще видим след няколко дни.Лично аз ще пропусна да гледам това зрелище на ботушари,дървари и параолимпийци дори и по телевизията.Факт.

КироВарна
Контакти:

Мнениеот КироВарна » 10 апр 2018 08:02

sandi74 написа:В дербито на удавниците и дънните риби няма как да не пожелая от все сърце успех на Витоша.По качественият отбор са а дали Лаптопа ще изнесе безплатна лекция и открит урок на тема футбол на Ильо Илиев ще видим след няколко дни.Лично аз ще пропусна да гледам това зрелище на ботушари,дървари и параолимпийци дори и по телевизията.Факт.

Има една максима, стара почти колкото света!!!Тя гласи, че "Колкото по малко е умът, толкова по трудно е да бъде скрит"!!!Не че полагаш някакви старания да скриеш безмерната си глупост!!!Обикновено отминавам безкрайните ти тъпотии с безразличие, но вече изпитвам тревога и загриженост за тебе!!!Като гледам злобата с която винаги хулиш отбора на ВАРНА, се питам дали при някоя твоя почивка на морето.......гларусите, не са те сбъркали с жадна за любов, нежна полякиня?Не се съмнявам, че ти е харесало но всяка връзка оставя в нашето съзнание дълбоки, емоционални следи!!!Особено ако е била, както в твоя случай......с девет трудовака и един ефрейтор!!! Относно мача мисля, че победата е абсолютно задължителна!!!Подопечните на Лаптопа играят много затворено, а ние изпитваме трудности срещу отбори, които предимно рушат!!!Напред се петлаем, защото не можем да се отърсим от напрежението......а назад оставаме свободни пространства и даваме възможност за опасни контри!!!Във всеки мач, под ръководството на ИЛИАН ИЛИЕВ показваме положително развитие!!!Дано тази добра тенденция продължи и срещу Витоша!!!Няма да е лошо в петъчната вечер, да наминем към стадиона и да подкрепим своите!!!Защото не може само да изискваш, трябва и да даваш!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Контакти:

Мнениеот Ron Jeremy » 10 апр 2018 09:10

Кире , не вярвам полякините да са били по-лесни от Санди :) :) :)
ex Popeye

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 10 апр 2018 09:21

5:0 за нас ! Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
moreto vn
Контакти:

Мнениеот moreto vn » 13 апр 2018 20:24

Мисля,че най накрая сполучихме на нападетел.Отлични Жоро Илиев и П.Витанов.Талантлив Марто Минчев! ;)

Потребителски аватар
thisisthelife
Контакти:

Мнениеот thisisthelife » 14 апр 2018 09:35

Позитивите - 3 точки, отлични Радо Василев, Петър Витанов, Георги Божилов и Георги Илиев. Добро включване на Минков, Минчев и Костадинов. Имаше и добри комбинации по време на мача.

Негативи - слаб Кононго, колебливост в защита. Второто полувреме сякаш спряхме да играем. Разбирам, че предстоят натоварени 7-8 дни, но дано срещу Славия и Пирин да не заспиваме така. Макенджиев не вдъхва особена стабилност.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Мнениеот зеления » 14 апр 2018 18:54

thisisthelife написа:Позитивите - 3 точки, отлични Радо Василев, Петър Витанов, Георги Божилов и Георги Илиев. Добро включване на Минков, Минчев и Костадинов. Имаше и добри комбинации по време на мача.

Негативи - слаб Кононго, колебливост в защита. Второто полувреме сякаш спряхме да играем. Разбирам, че предстоят натоварени 7-8 дни, но дано срещу Славия и Пирин да не заспиваме така. Макенджиев не вдъхва особена стабилност.

Вратарчето е свършил за футбола!!! Илиян трябва да търси вратар задължително.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Върни се в “Черно море”