Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5850
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 05 фев 2018 13:49

Факта, че Левски в даден момент бе на първо място с Петрович и имаше недоволни, както и това, че имаше пък доволни от представянето на отбора при Топузаков и Митов говори страшно много колко капризни са феновете на Левски.
И то не в добрия смисъл на думата, като изискващи позитивно...

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 05 фев 2018 15:00

Уважаеми привърженици, в събота, 10 февруари, ще се състои официалното представяне на отбора на ПФК ЛЕВСКИ за предстоящия пролетен дял от първенството.

Символичната церемония ще се състои непосредствено преди началото на приятелската среща между „сините“ и тима на Сливнишки герой.

Мачът е с начален час 17:30 часа, а отворен за посещение ще е Сектор „А“ на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов”.

Входът ще е свободен!

Очакваме ви!

Нека дадем заедно старт на една незабравима „синя“ пролет!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот balef » 05 фев 2018 15:16

:o :o :o Който обича Левски трябва да е на стадиона !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5635
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 05 фев 2018 15:52

Serafim написа:Факта, че Левски в даден момент бе на първо място с Петрович и имаше недоволни, както и това, че имаше пък доволни от представянето на отбора при Топузаков и Митов говори страшно много колко капризни са феновете на Левски.
И то не в добрия смисъл на думата, като изискващи позитивно...

Това са същите дето сега обвиняват останалите, че били плювачи, мрънкачи и искали Левски да губи, за да изгонят Роси и да излязат прави. :lol: Все неща, които именно те правиха по времето на Петрович. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

limon
Мнения: 263
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот limon » 05 фев 2018 17:15

Ако има насреща футбол, никой няма да има зор да се сменя треньора. Аз през есента футбол неможах да видя от отбора оставам с надеждата за пролетта. Дано станем шампион :mrgreen:
Нещо като двама се карат третия печели

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 22944
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 05 фев 2018 17:29

limon написа:Ако има насреща футбол, никой няма да има зор да се сменя треньора. Аз през есента футбол неможах да видя от отбора оставам с надеждата за пролетта. Дано станем шампион :mrgreen:
Нещо като двама се карат третия печели

То поначало, като си пуснеш един мач от Англия, Германия, Италия, Холандия и после си пуснеш мач от бг първенството се чудиш що и на едното и на другото му казват "футбол", след като е видно, че това у нас де се играе е някаква друга игра...

mikichan
Мнения: 46
Регистриран на: 08 юни 2012 11:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikichan » 05 фев 2018 17:36

balef написа: :o :o :o Който обича Левски трябва да е на стадиона !


Недей с тези призиви, че сега ще дойдат да ти разправят как само пишман-феновете вече ходили.

Не било трябвало да се ходи на стадиона и даже и по телевизията не си струвало, тези ментета с некадърния треньор да се подкрепят и гледат. Само по форумите и фейсбук хранеж и така ще се оправим ;)

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот thresh » 05 фев 2018 20:45

mikichan написа:
balef написа: :o :o :o Който обича Левски трябва да е на стадиона !


Недей с тези призиви, че сега ще дойдат да ти разправят как само пишман-феновете вече ходили.

Не било трябвало да се ходи на стадиона и даже и по телевизията не си струвало, тези ментета с некадърния треньор да се подкрепят и гледат. Само по форумите и фейсбук хранеж и така ще се оправим ;)


Абсолютно си прав. На всичкото отгоре ще вали дъжд, ще бъде студено, абе пълен ужас. Най-добре си е пред телевизора и компютъра и така. ;)

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 06 фев 2018 01:58

Serafim написа:Факта, че Левски в даден момент бе на първо място с Петрович и имаше недоволни, както и това, че имаше пък доволни от представянето на отбора при Топузаков и Митов говори страшно много колко капризни са феновете на Левски.
И то не в добрия смисъл на думата, като изискващи позитивно...


Явно трябва да се повторя,потретя или аз не знам какво вече. "Добрият треньор може да накара играчи с посредствено ниво да заиграят страхотно и да мачкат,както лошият треньор да разруши колектива и да превърне добрите играчи в сбирщина".Пример за първото кой друг ако не Клаудио Раниери в световен мащаб.За второто колкото искаш и в Европа и при нас.

Топузаков не можа да приложи наученото при Петрович,макар да се опита с много от идеите на Люпко, защото е просто момче без манталитет. Относно Келнера, до ден днешен не мога да проумея как този галфон стана на два пъти старши треньор на отбора ни.Все още ме е срам от десетките резили,които този човек причини на клуба,но това заради което публично трябваше да бъде линчуван беше,че се отказа в средата на сезона от 4 ТИТУЛЯРИ сред които Де Нойер(стълб в центъра), Георги Костадинов(голмайстор и национален състезател),Веселин Минев(капитан и лидер,ако беше в състава днес щеше да помага много). Все още не мога да си представя КОЙ и ЗАЩО доведе този смешник и жалкар преди година отново при нас.

Някои хора никога няма да оценят факта,че Левски имаше треньор,който е носител на КЕШ(един от 52-та в целият Свят).Не бе оценен и факта,че в първенство с разбит психически отбор в който играчите просто бяха рухнали и не си вярваха след напускането на Стоев и инж.Иванов, в което БФС, съдии, конкуренция, медии и легенди бяха и са срещу нас, със селекция точно от 1 играч и половина (Митко Пиргов,също национал и титуляр,другият беше вратар), ни направи челници и газехме както на "Герена",така и навън.Този човек беше саботиран отвътре,за да напусне и да отиде на другият край на Света и да направи виетнамският еквивалент на Пирин (Благоевград) шампион на местното първенство.Това никога няма да се уморя да го повтарям,защото ние като левскарска общност го допуснахме и участвахме активно.

И понеже споменах феновете,а и виждам призивите да се напълни стадиона, ми е много интересно къде бяхте вие скъпи приятели и съратници, в мачовете срещу Витоша, Верея,Локо Пловдив,Септември?Ясно е,че е лесно когато отбора мачка и първи да сте там,но когато тези момчета и дон Роси имаха отчайваща нужда от подкрепа там бяхме малцина.Аз не съм спрял да ходя в сектор "А" откакто Роси застана начело.Ще бъда отново там и в първото домакинство за сезона.Ходих и подкрепях отбора и на някои гостувания.Ако всеки мач сме по 10 000 души там,ще създаваме атмосфера като в серия А през 80-те и 90-те, отбора ще играе вдъхновено и ще иска да ни зарадва.Не всеки кръг обаче играем с ФК Ловеч или Лудогорец.Аз съм направил своя избор и ще подкрепям дон Роси и момчетата докрая.Там, на стадиона, с приятели и колеги.

На всички останали, лека вечер и САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 22944
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 06 фев 2018 07:21

Ще видите, че сме на прав път. Селекцията бих я определил като успешна с единствения пропуск (според мен) вземането на Аймен и махането на Митко. Имаме вече повече опции в атака, имаме разиграващ халф, нещо, с което Габи и Вутов не се справиха. Дойде чаканият от всички ляв бек. Сега остават два малки детайли: Панайот и Прохи да преподпишат, с което селекцията ще приключи (на теория и двамата могат да се врътнат и да влязат в преговори с друг клуб).

По отношение на Купата: ще играем срещу цялата мощ на БФС. Всички видяхме какво се случи на мача ни с Разград в София. Това си беше престъпление и огромна обида. Да ни заколят в Разград, иди-дойди, но в София...

По отношение на първенството очаквам всички отбори в първата шестица да покажат нещо малко от малко, което прилича на футбол. Представяте ли си да завършим първенството без допуснат гол на "Георги Аспарухов"? Това ще е уникално! Титлата? На теория все още сме в играта, но за мен е по-важно да видя завръщането на непримиримия дух на "Левски" и на всеки гол да отговаряме с два. Не помня, Игли Таре май беше, който подчерта, че отборите на Роси са винаги много добре подковани физически. Видя се през есента в много мачове как търсим трайно присъствие в чуждото наказателно и играем и след 70-тата минута (нямаше го онзи вкарвач, който да вземе топката, да пробие и да вкара). Дано продължим! Само че и да вкарваме. Това много ни липсваше. Очаквам също и Гомес да покаже истинското си лице. 32 си е сериозна възраст и затова нерядко му прощавам някои неща.

Само "Левски"! На есен сме в групите на Лига Европа. Помнете какво ви казвам!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ElCochino, Plamen_i00 и 215 госта