Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 03 авг 2017 16:45

blue avalanche написа:Дека е треньорот, бре момци??? :lol: :lol:


Както пише в ГОНГ: "Все по-близо до "Левски".
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 10259
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 03 авг 2017 17:22

Накрая ще дойде Вуцан :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 10259
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 03 авг 2017 17:42

Станимир Стоилов продължава да пренаписва историята на Астана. Казахстанците за трета поредна година ще играят в групите - в първия случай го направиха в Шампионска лига, а през миналия сезон в тези на Лига Европа. Вчера футболистите на Мъри и щаба му отстраниха полския хегемон Легия (Варшава), и отново са на последното стъпало преди групите на най-лъскавия европейски клубен турнир. Дори при отпадане ги чакат минимум още 6 мача в Лига Европа, така че поне до зимата Астана отново ще мери сили с големите отбори на Стария континент. Потърсихме Стоилов, който се съгласи да говори за ТОПСПОРТ.

За първи път като треньор се изправяш срещу поляци, при това срещу хегемона Легия. Как ти се видяха мачовете с тях?

- Мога да разделя мачовете с Легия. На наш терен Астана направи много силен мач, останах изключително доволен от видяното от всяко едно естество - като желание, дисциплина, тактика, организация в играта, и разбира се, като резултат. Вчера Легия бе отборът, който доминираше, но за наша радост успяхме да постигнем резултат, който ни прати в следващата фаза. Не крия, че съм изключително доволен, защото Астана е нов клуб, който искаме да утвърдим на европейската сцена. Работим в тази насока, радвам се за футболистите, бих казал, че с времето успяхме да изградим един средноевропейски по сила отбор, макар че имаме нашите си проблеми. Имаме забрана да правим трансфери, разделихме се с някои основни играчи, други преотстъпихме, общо взето от началото на сезона основната група футболисти бе съставена от 13 човека, останалите бяха юноши и наши кадри. Разделихме се с Неманя Максимович, но когато те иска Валенсия, е нормално да осъществиш трансфер.

Да, съставът не е по-силен от онзи, който влезе за първи път в Шампионска лига. Как компенсирате слабостите?

- Ключът за успехите на Астана мога да обясня с точно две думи - дисциплина и правилен футбол, за който говоря повече от 10 години, но в началото типично по нашенски се гледаше с насмешка на тези мои думи. Там, където съм работил и съм постигал успехи, винаги това е било разковничето - дисциплината и правилният футбол, и занапред винаги ще е така. Спазваме ли дисциплината, значи всичко е наред, в противен случай - имаме проблем. В Европа само по този начин можеш да печелиш големите битки. Астана в повечето случаи е считан за аутсайдер, но както виждате фаворитът невинаги побеждава. Точно обратното - печели по-дисциплинираният, по-отдаденият и по-стоящият правилно на терена отбор. На пръв поглед някой ще каже, че това са дребни детайли, но събрани накуп наклоняват везната. В България всички знаем големите детайли, но никой не обръща внимание на дребните и затова в повечето случаи си патим и после се чудим защо е станало не по начина, по който сме искали.

Спокойно може да се каже, че освен отбор, в Астана изградихте и клуб...

- Да, така е, но това не може да стане без подкрепата на ръководството. Когато интересите и вижданията на началниците се преплитат с тези на треньора и целия щаб, е нормално да дойдат и успехите. Шефовете на Астана са достатъчно заети хора, всеки гони своите задачи - ние знаем какво се иска от нас и си вършим работата. Виждаме се един, два пъти годишно. В интерес на истината на местата, в които съм работил до момента, винаги е било така - имал съм пълната подкрепа на ръководителите и в Левски, и в Ботев, и в Литекс, и в националния отбор... Постигал съм успехите и неуспехите заради моята работа и тази на екипа ми, така че не споделям тезата, когато чуя някой треньор у нас да казва, че не е срещнал разбиране от началниците си. Това, че си се оставил да те водят на каишка е друг въпрос...

Следващата цел е ясна - групите на Шампионска лига, защото си максималист. Постижима ли е?

- Зависи от определени обстоятелства. Първо трябва да видим жребия какъв ще е. Аз имам много реална преценка за състоянието и възможностите на отбора. Разбира се, ще положим всички усилия, за да стигнем до групите на Шампионска лига. Един отбор може да се развива само, ако му се поставят високи цели - тези на ръководството, моите и на щаба ми са такива. Както казва големият бате Васко Методиев-Шпайдела, велик треньор в историята на Левски, "лесно е да вземеш баницата, когато е сложена на масата, затова я качи най-горе на гардероба, за да положиш усилия" - тогава ще е по-сладко. Ето така ще отговоря. Не можеш да си поставяш цел да преминеш един кръг и да твърдиш, че имаш амбиции да развиеш даден отбор.

В Левски казаха, че това е било целта в Европа през тази кампания - да минат един кръг, пък догодина повече. Кажи мнението си за случващото се в клуба?

- Няма какво да коментирам Левски. Всичко съм си казал мнението за процесите там през годините. Проблемите са изцяло от спортно-техническо естество, не от друго.

А парите?

- Парите винаги са били достатъчно, както се вижда и сега.

https://topsport.bg/levski/stanimir-sto ... evski.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5427
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 03 авг 2017 18:00

Тва да отстраниш Легия Варшава с отбор като Астана...Няма кво да се каже повече.Жалко, че скапаните ни медии почти не са писали за тоя мач, а това е много голям успех.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23326
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 03 авг 2017 18:10

А така... Нямало атака срещу "Левски", нали? А междувременно се вижда и нагледно - от колегата от задните страници - какво се цели с подобни неща: "Ау, Херо, предател. Мастия. У,а..." Оффффф... Първо, Херо да няма някакъв вечен договор с "Левски", като тея незаконните, де понякога се опитват да пробутат - еди-колко си години след това не можеш да, примерно, да водиш друг клуб в България.

Не го разбираме ние българите това животинче футболчето, както би казал бат' ви Сандьо... Няма се оправим в някои отношения. Никога!нт с

Не ми се мисли какво щеше да стане, ако имахме Грант. Мани-мани.

По отношение на избора за треньор... Първо и НАЙ-ВАЖНО: имаме тренор, който не му е подарена дипломата. Идва от призната дестинация и е чужденец. И ВТОРО, не е Жадно, Сухо, гладно, Мозъкопръскащо, кокалесто, Виливилесто или принадлежащ към мъпетите. Така че, защо тоя, а не оня.... пфффф... НЕ Е НЯКОЙ, "млад и обещаващ неграмотник".

Иначе, погледнато в по-тесен поглед... Компромисите винаги са били лош избор - ако е вярно, че условията на Грант са били много високи. С компромиси сме на това дередже. Бе дай сега временно да видим как ще се справи. А айде по-после.... Поправете ме, ако греша, но Тунде не беше първи избор, на времето, нали. Ако си спомням Стойчо искаше някакъв друг. Може и да бъркам. Та така с компромисите. Ако правиш нещо, прави го като хората или въобще не се захващай! Това, както казах е на второ място. ВАЖНОТО е, че не е, знаете (погледни по-горе).

Освен това, Роси ще внесе неща, които са непознати тук - убеден съм. Отборът е нов. Ако един млад отбор тръгне с един такъв специалист, а после му го сменят с друг специалист (ако е жадното, гладното, всичко отива в кофата), поне равен на качествата му (които не ги знам, но не е много "трофеест"), самия отбор ъпгрейдва. Така мисля. Дано.

И дано изхвърлят Буки! :evil:
Последна промяна от metodito на 03 авг 2017 18:57, променено общо 1 път.

Warped
Мнения: 4899
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 03 авг 2017 18:31

Аз не знам защо трябва да се държи Буки.... В предните страници някой беше написал, че е най добре новия тренер да дойде и със свой щаб. Това е най правилното замене. И най важното с добър кондиционен специалист :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 03 авг 2017 18:38

metodito написа:А така... Нямало атака срещу "Левски", нали? А междувременно се вижда и нагледно - от колегата от задните страници - какво се цели с подобни неща: "Ау, Херо, предател. Мастия. У,а..." Оффффф... Първо, Херо да няма някакъв вечен договор с "Левски", като тея незаконните, де понякога се опитват да пробутат - еди-колко си години след това не можеш да, примерно, да водиш друг клуб в България.

Не го разбираме ние българите това животинче футболчето, както би казал бат' ви Сандьо... Няма се оправим в някои отношения. Никога!нт с

Не ми се мисли какво щеше да стане, ако имахме Грант. Мани-мани.

По отношение на избора за треньор... Първо и НАЙ-ВАЖНО: имаме тренор, който не му е подарена дипломата. Идва от призната дестинация и е чужденец. И ВТОРО, не е Жадно, Сухо, гладно, Мозъкопръскащо, кокалесто, Виливилесто или принадлежащ към мъпетите. Така че, защо тоя, а не оня.... пфффф... НЕ Е НЯКОЙ, "млад и обещаващ неграмотник".

Иначе, погледнато в по-тесен поглед... Компромисите винаги са били лош избор - ако е вярно, че условията на Грант са били много високи. С компромиси сме на това дередже. Бе дай сега временно да видим как ще се справи. А айде по-после.... Поправете ме, ако греша, но Тунде не беше първи избор, на времето, нали. Ако си спомням Стойчо искаше някакъв друг. Може и да бъркам. Та така с компромисите. Ако правиш нещо, прави го като хората или въобще не се захващай! Това, както казах е на второ място. ВАЖНОТО е, че не е, знаете (погледни по-горе).

Освен това, Роси ще внесе неща, които са непознати тук - убеден съм. Отборът е нов. Ако един млад отбор тръгне с един такъв специалист, а после му го сменят с друг специалист (ако е жадното, гладното, всичко отива в кофата), поне равен на качествата му (които не ги знам, но не е много "трофеест"), самия отбор ъпгрейдва. Така мисля. Дано.

И дано изхвърлят Буки! :evil:


Има ли вече официално обявяване на нов треньор в "Левски"? Питам, защото пишеш "имаме треньор, на който (когото е правилното)не му е подарена дипломата", а дори и в ГОНГ няма жълта лента с ексклузивна новина до преди минута. :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23326
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 03 авг 2017 19:02

Кашчей написа:
Има ли вече официално обявяване на нов треньор в "Левски"? Питам, защото пишеш "имаме треньор, на който (когото е правилното)не му е подарена дипломата", а дори и в ГОНГ няма жълта лента с ексклузивна новина до преди минута. :roll:


Не, няма. Към настоящия момент треньор е Николай Митов.

Но както се казва... multiple sources... Да кажем, че съм видял в бъдещето и този ми пост е от понеделник. Пускам го в аванс. :lol: На мен ми звучи съвсем логично, спекулацията, че Аврам Грант има непосилни за изпълнение условия. А на теб не ти ли звучи логично. Като тези "непосилни" условия може да не са пари, а да речем повече власт и свобода. Примерно.

Де да знам. Може пък да не сменят Митов. Кой знае?!

Медиите залагат на Роси, та и аз така... Уж Грант казал на 99% поема "Левски".

Потребителски аватар
fen's_Barcelona
Мнения: 905
Регистриран на: 19 яну 2012 10:36
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот fen's_Barcelona » 03 авг 2017 19:15

blue avalanche написа:Дека е треньорот, бре момци??? :lol: :lol:

Те го те https://streamable.com/3gqjj :lol:
Mitata:Врътката с Литекс безспорно не бе най-умното нещо.


Потребителски аватар
mikata
Мнения: 10259
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 03 авг 2017 19:16

Тук пише,че виваком е акционер с 27%

Full name Professional Football Club Levski Sofia
Nickname(s) Сините (The Blues)
Отбора на народа (The Team of the People)
Синята лавина (The Blue Avalanche)
Founded 24 May 1914; 103 years ago
Ground Vivacom Arena - Georgi Asparuhov Stadium, Sofia
Capacity 25,000
Shareholders Spas Rusev (60%)
Vivacom (27%)
Blue Bulgaria Trust (10%)
Head coach Delio Rossi
League First League
2016–17 First League, 3rd
Website Club website

https://en.wikipedia.org/wiki/PFC_Levski_Sofia
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта