Mitata написа:Teo написа:Mitata написа:Teo написа:Оставете го това първенство, ясно, че ще сме пред сините...аз ви казвах още преди началото на сезона, че съдбата им е да са зад нас и е въпрос на време да си заемат полагащото им място след Великия ЦСКА. Нека да се фокусираме за емблемата, че ни чака тежка битка срещу "гробокопачите" на ЦСКА!
Моето мнение е, че трябва да се поиска отлагане на търга, за да може феновете на ЦСКА да се организираме да съберем пари за емблемата, с което да помогнем на собствениците. Даже символична сума да се събере, това ще е сигнал към нашите зложелатели.
Нз, до вас стигна ли този слух, че в плика на ГЪЗдов офертата е била 7 милиона лева
@ От къде тоя селяндурски клуб с менте емблема има толкова пари хахахах
ПП Ние феновете няма как да съберем повече от милион и то с мъка.
Трябва да ходим в кърджали, иначе я губим... трябва сме минимум 10к пред кантората й и в случай на злоупотреба с нашата емблема да ги избиеме като кучета!
Според мен 20 К по 50 лева от феновете е по-силен сигнал, отколкото блокиране на офиса в Кърджали, все някога този търг ще трябва да се проведе.
Другото нещо е да се настоява за законови промени, които да гарантират доказване на произхода на средствата, с които се участва в подобни търгове, с което да се изклчи възможността зложелатели да се изправят срещу мнозинството фенове с идеята да затриват любимите им клубове.
Гришата спокойно може да провали търга и баба Дора нищо не може да направи...
... подава заявка за участие, казва, че са му по пречили да се яви в офиса и всичко приключва!
@ Така ще си играем на котка и мишка, докато комплексара от Разград не си разкара мръсните ръце от емблемата ни.
Другото, което е прокуратурата трябва да е на място и да следи за злоупотреби + видео наблюдение за доказателство през целия търг. Какво ще стане, ако оня каже, че има 30 милиона оферта?! От къде ги е взел тия пари и онзи които ги дава имали изобщо право да претендира за нещо, което голямо общество стои зад него?!
За емблемата ще стават циркове, докато онзи нещастник не спре да избива комплекси от Гриша Ганчев.