Beladona написа:Който се интересува как и кога ЦСКА ще бъде оздравен може да пита Дора Милева в 17.30 ч на Армията !
Всякакви преименуваници на Литекс са селска тъпота !!!
Ходи бери джоден!


Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Beladona написа:Който се интересува как и кога ЦСКА ще бъде оздравен може да пита Дора Милева в 17.30 ч на Армията !
Всякакви преименуваници на Литекс са селска тъпота !!!
Beladona написа:Ще има ЦСКА във В група и някакво менте в А група , играещо на Васил Левски
Новите попълнения на ЦСКА за предстоящия сезон ще бъдат представени на 14 юни в 9:30 часа сутринта, разбра „Тема Спорт“. Това ще стане на пресконференция на „Армията“. Тогава ще станат ясни имената на попълненията, които ще са част от отбора, който ще се бори за 32-ата шампионска титла.
Веднага след това тимът заминава на първия си подготвителен лагер. Той ще протече в Тетевен от вторник, 14 юни, до 28 юни. По време на него армейците ще изиграят една или две проверки. Едната, която вече бе обявена, ще е на 24-ти срещу Спартак Плевен, а ако има втора – тя ще е срещу дублиращия състав на червените, който ще се състезава в Б група.
Вторият лагер също вече е договорен, като той ще е в Австрия, където е избрана база, и е планирано да започне от 1 юли. По време на подготовката в алпийската страна ЦСКА ще срещне няколко много сериозни съперници. Става въпрос за отбори от Русия, Украйна и Германия, а в момента се преговаря и за още една четвърта проверка.
За началото на лятната подготовка селекцията на ЦСКА ще е почти напълно готова. Сред обсъжданите имена са десният бек Станислав Манолев, нападателят Илиян Мицански и офанзивният халф на Пирин Тони Тасев.
petko.h.markov написа:Не приемам това боядисване и толкоз.
гражданин от село написа:Някой да е мяркал скоро Кокалис покрай границата?
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?
1982 написа:Там тези неща не се правят, за да не си плащаш дълговете, а по съвсем други причини, стига с тези нелепи примери. Със сигурност и не си "суспендират" Наредбите, за да го правят.
[/center]golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите...
River Plate написа:Срам ме е от хората, които се отказват от ЦСКА и ще подкрепят ГМО проектът от Етрополе/Ловеч/Микре.
Срам сте за ЦСКА и не сте достойни да бъдете част от червената идея!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=P1pecSpho-M[/youtube]
Beladona написа:HekakaB написа:ivan56 написа:ВБ, май губи позиции, 365 вече има лиценз за България
Нали до сега никой не е залагал в бета, та сега всички ще се юрнат натам.Не ставай смешен.
това инфо е неква измишльотина
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта