Мнениеот STENLI » 25 ное 2008 20:00
КАКАЛОВ ПРЕД ЗАВРЪЩАНЕ В БОТЕВ
Митко Лишев, Пловдив 25 ноември 2008 19:43
Георги Какалов е на крачка от завръщане в Ботев Пловдив, съобщи изпълнителният директор на пловдивчани Борислав Димитров.
В момента нападателят, който през лятото „канарчетата” продадоха на Динамо Минск поддържа форма с бившите си съотборници.
„Какалов е добър футболист. Разговаряхме с него и се разбрахме, че ако успее да уреди взаимоотношенията си с неговия клуб, той е добре дошъл в Ботев”, заяви Боби Димитров.
Има вариант Какалов да бъде преотстъпен от Динамо Минск на „жълто-черните” до лятото.
Междувременно стана ясно, че италианският вратар Алесио Локатели и хондурасецът Анри Суасо най-вероятно ще бъдат освободени през зимната пауза.
Стражът, който в дебюта за Ботев срещу Литекс разочарова е закотвен на резервната скамейка и пловдивчани възнамеряват да се разделят с него.
За времето, в което на стадион „Христо Ботев” нападателят Суасо не успя да впечатли треньорското ръководство.
От клуба съобщиха, че Георги Аврамов ще започне тренировки едва след Нова година. Имаше вероятност полузащитникът, който претърпя операция да поднови тренировки през тази седмица, но от лекарския щаб на „канарчетата” прецениха, че няма смисъл да се прибързва с връщането му на терена. GONG.BG