wilge написа:
Проблема и в двата последни домакински мача беше безобразната средна линия. И ръждивия холандец и Маймуната т.е. Мечката просто реват за гонене. Не знам дали не могат или не искат, но не са на ниво за Левски. Нямат хъс и спортна злоба, придвижват се бавно, винаги са изпреварвани и така си изкарват картони. Дано Люпко ги научи на тактическа дисциплина. Карнер и Лукин няма да коментирам, за мен те просто не са за Левски.
Т'ва са абсолютни глупости.
Да, в последните два мача на Г. Аспарухов ( всъщност срещу Локо-то, само през второто полувреме ) ... Вътрешните халфове изневериха.
Но това е изключение от правилото, което е, че без Де Нойер ( през миналата есен ) и Костадинов, сега щяхме да сънуваме евротурнирите.
Когато са във форма, т'ва са най-класните деф. халфове в "А" група.
На какво да ги учи сърбежа, след като в мачовете с Лудогорец, Дерменджиев беше обърнал специално внимание на "Мечката", който си ни е барометарът в отбора ни.
За съжаление Люпко може единствено да развали балансът в тима, ако тръгне да сменя схемата и начинът на игра, който налагаше Стоев.
От него ( от Петрович ) ... Се иска единствено да подобри успеваемоста в атака, но без да развали играта в деф. план, която до двубоят срещу пловдивското Локо ( не-напразно го подчертавам това ) ... Беше на много високо ниво за родните стандарти.
Ако настоящият ни треньор тръгне към генерална промяна на стил, схема и тактика, ще стигнем до под кривата круша.
Просто защото няма време за това.
А и най-вероятно не разполагаме с необходимите футболисти за стил, различен от този, който налагаше С.С.