Стойчо Стоев!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23080
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот metodito » 11 май 2016 06:10

От три кладенеца вода да мъкнете хора вода, все тая. Вече и вие не си вярвате. При СтоЮ има един генерален проблем и той е в главата! Той откакто е дошъл не вярва, че подопечните му могат повече. "С тея - толкова"... Ма те колко минаха бе, мой. Честитя на Пламен Крумов, който Стоев изгони без даже да му го каже в очите ми прати Гонзо. Апропо, и Гонзо не вярва на отбора. Не вярваше и в първия си престой. Разликата между Ясен от една страна и Ратко и Стоев, една от големите разлики, е, че ясен вярваше на тези на терена. Приликата между тримата е, че в тактическо отношение са смешни. Затваря ми мача в 45-тата минута. Смешник. Не му работят крилата и въпреки това ги държи. Мънка, хъмка. Абе, въобще. Евала! Хак да ви е Стоев! Абе, не е ли виновна "повлеканата Гаджев" или Пламен "Котенцето"? Ах, ма тях ги няма. Тюх... Сега кой? Верно, Краев. Само той де не играе на позицията си, ма нейсе.

За незапознатите: Дончо Донев: Левски спира развитието на Краев ! https://topsport.bg/levski/levski-spira ... kraev.html

Честито на Лудогорец. Стоев изигра ролята си на троянски кон в "Левски"! "Левски" - отборът, който направи Стоев шампион на България.

Случайно ли в най-важните ни мачове слага Прохазка - най-агресивния ни играч, като бек, далеч от позицията, от която може да вкара? Случайно? Няма нищо случайно. Един там отгоре гледа и който има да си го заслужи, ще си заслужи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 23080
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Долу ръцете от Стоев!

Мнениеот metodito » 11 май 2016 06:24

balef написа:Тоя старши треньор няма душа и сърце да бъде старши треньор на Левски !!!
По-слаб старши треньор не сме имали в историята освен Гонзо !
Показател е че на стадиона има винаги средно по-2 000 зрители :!: :?:


Забравяш един немец, де го доведе Наско. Той така и не разбра къде е... Гонзо (като треньор на "Левски" и Черно море) има повече точки срещу Разград и ЦСКА, отколкото Стоев срещу конкурентите на "Левски" някога ще има.

Ма разбира се, че е било порно. Моля ви се, този гений на тактическата мисъл Стоев въобще не беше надигран от Илиев. Стартовият състав беше перфектен. Позицията на Роман беше най-правилната, Краев и Нар заслужаваха да играят цял мач. Чак се чудя защо бяха извадени. :( Де Ноойер е контузен, нали така беше? Не е треньорска контузията му. Офффф.

velev
Мнения: 37
Регистриран на: 18 май 2015 08:03
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот velev » 11 май 2016 06:26

Продаден мач...отвсякъде...Да класират Локото на Манджуков за УЕФА....За сметка на Славия или Берое....Манджуков е играч от ниво Батето...не случайно са си пиели питието заедно...А Манджуков-собственик на някогашната Баритна мина в Зарата, произвеждаща противоградните ракети в изобилие...продава на страни, които вадят сребърния йодит и ги пълни с барут...и готов за стрелба по хората.... РАЗГРАД ЗАЩО ЛИ И ТОЙ ПОЛЕГНА НА ЛОКОТО????

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51312
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Долу ръцете от Стоев!

Мнениеот ЕМИЛ » 11 май 2016 06:27

Eminem написа:Какво пък ви е виновен Стоев ? Той ли режисира това порно с Локо Пд ?

Ако не го е режисирал той да излезе и да каже , а не да увърта .

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот bold » 11 май 2016 07:28

Поради факта, че е постигнал целта ,която са му поставили преди сезона, не вярвам да бъде сменен. Все едно да те вземат на работа и да ти поставят някаква цел и ти да я изпълниш, но шефа ти да ти каже, че те уволнява за лоши резултати, понеже са очаквали повече. Ами да бяха сложили по-високи цели.Според мен не е морално да се махне човек, който е свършил работата, за която са го наели, а и не виждам кой би го сменил.

Потребителски аватар
McVicar
Мнения: 40
Регистриран на: 20 май 2014 09:07
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот McVicar » 11 май 2016 08:08

velev написа:Продаден мач...отвсякъде...Да класират Локото на Манджуков за УЕФА....За сметка на Славия или Берое....Манджуков е играч от ниво Батето...не случайно са си пиели питието заедно...А Манджуков-собственик на някогашната Баритна мина в Зарата, произвеждаща противоградните ракети в изобилие...продава на страни, които вадят сребърния йодит и ги пълни с барут...и готов за стрелба по хората.... РАЗГРАД ЗАЩО ЛИ И ТОЙ ПОЛЕГНА НА ЛОКОТО????



Хахах, полегнали, викаш.Те и Ботев ни полегнаха, Берое също бяха ни полегнали през второто полувреме, ама в края му решиха да станат, та се отметнаха, явно...
По тази логика преди да дойде Илиан Илиев ние сме полягвали на кой къде свари... тц, тц, тц... Желязна ти е логиката, шИ знаЙш.


И да те поправя лУекинко.Не на Манджуков, а на Крушарски, ма ти откъде да знаеш...

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1720
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот amoros » 11 май 2016 08:20

Когото му се осигурят футболисти от ранга на Марселиньо и Кешеру тогава могат да се търсят претенции към Стоев.Със селекция за 200-300хил + отхвърлени оттук там как да атакува човека шампионска лига.Колко звезди има в отбора на Левски нито една, има добри играчи но до там .Локо Пд. биха и Лудогорец не е чак толкова странно да бият и Левски.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот trokadero_ » 11 май 2016 08:33

Каква оставка бе ? Нали Гонзо разбирача ще го подкрепи и ще кажат двамата имаме нужда от селекция :? И така сезон , след сезон ;)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот trokadero_ » 11 май 2016 08:37

amoros написа:Когото му се осигурят футболисти от ранга на Марселиньо и Кешеру тогава могат да се търсят претенции към Стоев.Със селекция за 200-300хил + отхвърлени оттук там как да атакува човека шампионска лига.Колко звезди има в отбора на Левски нито една, има добри играчи но до там .Локо Пд. биха и Лудогорец не е чак толкова странно да бият и Левски.


Ами Херо като искаше да направи селекция с тези налични пари - мислиш ли ,че сега Левски щеше да бъде на това положение ?
Не мисля ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5698
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Стоев оставка кога?

Мнениеот koisa » 11 май 2016 08:39

amoros написа:Когото му се осигурят футболисти от ранга на Марселиньо и Кешеру тогава могат да се търсят претенции към Стоев.Със селекция за 200-300хил + отхвърлени оттук там как да атакува човека шампионска лига.Колко звезди има в отбора на Левски нито една, има добри играчи но до там .Локо Пд. биха и Лудогорец не е чак толкова странно да бият и Левски.
Тези ги разправяй на баба си. Случайно Локото да бяха с човек повече както на Лаута с Лудогорец? Случайно да водеха с 2:0? Припомни си колко удара имаха преди автогола и изведнъж от два удара три гола. Изгледай автогола и ще видиш, че Алвеша дори не се опитва да избие топка а директно я вкарва. Локото нищо не играха цяло първо полувреме. Нашите ги минаваха като колчета. Второто нашите бяха в ролята на колчета. Цял сезон без загуба на собствен терен при резултат 2:0 да те обърнат с лекота 2:3 :lol: Няма какво да се коментира повече. :!:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Ventsi1999 и 25 госта