Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот diplomat » 03 дек 2015 01:07

Много е зле, ако е истина, но при нас няма да дойдат нови. Да се оправят в ЗЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 дек 2015 03:09

Европа приема огромно количество чужденци и им дава ясни знаци, че имат право на нахалство и безнаказаност, показва им го с бездействието и защитата им при нарушения на законите и проява на нахалство. Сред тях има неясен брой джихадисти и немалко потенциални такива. Европа знае всичко това и въпреки това неотклонно продължава да засилва процеса на разселването им.

Ами при това положение аз съм убеден, че това си е целенасочена операция за дестабилизация на Европа. И европейските лидери, които натискат този процес да е успешен са чисто и просто агенти на съответния поръчител.

Защото това може да го сътвори или дебил или човек, който има личен интерес. Европейските лидери идиоти не са, а личния им интерес очевидно не е в самите "бежанци". Остава.. поощрението от другаде.

Да ме прощават несъгласните, но чак такива глупаци не могат да са.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24602
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот boabbb » 03 дек 2015 10:48

Постепенно достигате до истината :roll: Звучеше странно в началото, доста хора хулеха "рубладжийте" - а сега какво стана :?: Да, теорията звучи конспиративно, но логиката предполага, че при изключване на всички варианти, истина да бъде последния останал, колкото и невероятно да звучи той :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

doktor_aleksandrov
Мнения: 13
Регистриран на: 28 ное 2015 07:00

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот doktor_aleksandrov » 03 дек 2015 15:59

boabbb написа:Постепенно достигате до истината :roll: Звучеше странно в началото, доста хора хулеха "рубладжийте" - а сега какво стана :?: Да, теорията звучи конспиративно, но логиката предполага, че при изключване на всички варианти, истина да бъде последния останал, колкото и невероятно да звучи той :|

Ами преди 2 години викаха как трябва да сме толерантни към "бежанжите"! :!:
Сега обаче за щастие хората почти се осъзнаха за какво става въпрос! :!:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот sin4ec » 03 дек 2015 20:16

Ние няма да забравим това подпомагане на терористите. Винаги сме смятали и продължаваме да смятаме предателството за най-долно и най-срамно нещо. Нека да го знаят онези в Турция, които стреляха в гърба на нашите летци".

Държавният глава подчерта, че Русия не поставя знак за равенство между народа на Турция и част от управляващата върхушка. Путин определи свалянето на руския самолет от турските ВВС като умопомрачение.

„Не разбирам защо те направиха това. Единствен Аллах го знае. Изглежда Аллах е решил да накаже управляващата клика в Турция, лишавайки я от разум и разсъдък".

Русия няма да се ограничи с досегашните си ответни действия, посочи още Путин.

„В основата на нашите действия ще стои преди всичко отговорността пред страната, пред нашия народ. Ние не се каним да дрънкаме с оръжие. Но ако някой смята, че, извършвайки това подло престъпление - убийството на нашите хора, ще се отърве само с отказа да му купуваме доматите или с някакви ограничения в строителния или в други отрасли, то той дълбоко се заблуждава".
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот thebully » 03 дек 2015 23:19

20 боеви ирански самолета предислоцирани в авиобаза Тияс(Сирия)-пустинята между Хомс и Палмира,много самолети взеха да се събират ще става мазало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: пс-хуситите от Йемен навлязаха в СА
HASTA DE LA VICTORIA

vladimirr
Мнения: 8
Регистриран на: 06 дек 2015 06:28

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот vladimirr » 06 дек 2015 07:13

Финансова криза тресе "Ислямска държава"

Фанатиците губят територии и свалят заплатите на бойците си с по 400 долара за месец



"Ислямска държава" е започнала да има големи финансови проблеми, пише "The Washington Post". Терористите са изгубили контрол над доста от по-рано контролираните от тях територии, заради което и приходите им са почнали да падат.
По данни на изданието ежегодния доход на фанатиците от продажбата на нефт е варирал от милион до милион и половина долара.
"Проблемите на ИДИЛ се състоят в това,че значителна част от доходите на групировката през последните две години бе получена за сметка на завоевания, конфискации и домогвания. А това са всичко друго, но не и стабилни източници ", коментира доцентът по политически науки от университета в Бирмингам Янг Мичън.

В последно време джихадистите са увеличили двойно натиска си над контролираните от тях територии в Ирак и в Сирия , където живеят от 6 до 9 милиона човека. И въпреки това,според аналитичната компания Jane's Information Group заплатата на всеки един боец-джихадист е намалена средно с 300-400 долара за месец.

http://www.blitz.bg/news/article/379208

Май май идва краят на Ислямска Държава!

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот samobotev » 06 дек 2015 09:11

Турция вчера нахлу с танокове и бронирани коли в Ирак в опит да притисне кюрдските партизани и заедно с ИДИЛ да смачкат съпротивата там. Вече Ердоган дори не крие кой е неговия съюзник в региона и срещу кого се сражават. Явно ги достраша обаче да вкарат танкове и в Сирия да не би руските бомбандировачи да ги объркат с танкове на ИДИЛ и да ги изтрият набързо от сирийска територия.
Затова и предпочетоха да влезнат в една вече разпаднала се държава която в момента няма как да им се противопостави и освен някоя и друга декларация до ООН по никакъв друг начин не може да им попречи да си перят рязаните карабини на нейна територия.

Интересно ми ако сега обаче иракското правителство поиска помощ от Русия и руснаците се съгласят дали американците и НАто ще си мръднат и малкото пръсче за Ердоган или ще оставят руските самолети да си бомбят наволя турските войски в Ирак които са там в разрез със всички международни закони.
Според мен лично ще си гледат отсрани и ще бълват простотии от рода на '' Това което се случва в момента е много лошо ''

istinskiq
Мнения: 27
Регистриран на: 04 ное 2015 01:09

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот istinskiq » 07 дек 2015 23:04

Напрежението ескалира: Сирия обвини САЩ в агресия

Бомбардировката на обект на сирийската армия от западната коалиция може и да не е грeшка, твърди експерт



Сирия рязко осъжда агресивния акт от страна на коалицията начело със САЩ, който противоречи на Устава на ООН и призовава Съвета за сигурност незабавно да реагира на атаката, за да не се повтори нещо подобно. Това се казва в протестната нота на МВнР на Сирия до Генералния секретар на ООН и до Съвета за сигурност по повод авиоудара на ВВС на западната коалиция по обект на сирийската армия в Дейр ез-Зор, съобщава официалната сирийска агенция SANA, цитирана от РИА Новости.
В писмото се отбелязва, че подобни атаки торпилират борбата с тероризма и още веднъж потвърждават лишените от сериозност действия на САЩ.

Военният политолог Андрей Кокошин коментира в интервю за RT, че това не е първият удар на коалицията, начело със САЩ не по цели на терористите от "Ислямска държава". Той напомня, че Русия на няколко пъти е настоявала да бъдат съгласувани становищата какво е това умерена и неумерена опозиция и какви обекти трябва да бъдат бомбардирани в Сирия, но тези предложения са били отхвърляни от западната коалиция.

Кошкин смята, че освен вероятна грешка, бомбардировката на обекта на сирийската армия може да е и преднамерена атака. "Сегашните технологии позволяват бомбите да бъдат вкарвани буквално през прозореца, а в случая позициите на терористите са на цели 2 километра от обекта на сирийската армия. Може ли да се говори тогава за грешка", обяснява експертът.

Източник: http://www.blitz.bg/news/article/379452


САЩ доказаха очевидно,че се борят на страната на ИДИЛ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Мнениеот 1982 » 07 дек 2015 23:23

Тая новина я пускаш днес за 16-и път, със 7-и различен акаунт. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 65 госта