Drunken_Master написа:Teo написа:onegavon написа:Нищо не се губи стига да се направи както трябва.
1. Седалището не се сменя и няма нужда ,просто се заявява стадион БА за пролетния полусезон или В.Левски,ако ще се правят ремонти.
2.Името наистина трябва да има връзка, но може да Се напише на фланелките ЦСКА с големи букви и отдолу с дребен и друг шрифт Литекс комерс да изглежда като реклама на спонсор.
3.Основните цветове първо могат много да се потъмнят към червеното или да се смени и използва резервен екип в бяло с червен кант също и черния.
4.Разберете ведъж завинаги няма сливане или придобиване между два клуба ФК ЦСКА не е футболен клуб и не членува в БФС така, че състезателно предимство няма.
На лято всичко ще се регулира окончателно и със седалище, и с името.
Всичко се губи, както и да се направи.
1. Сменяш седалището в София, просто НЕ МОЖЕ да се заяви БА на тоя изрод. Това е чужд клуб нямащ нищо общо с ЦСКА!
2. Колкото и да го сучеш ЦСКА-Литекс Микрева Поляна с цигански шрифт няма как да се получи нещо различно от китайски NO SENSE.
3. Пребоядисаното оранжево ще го виждаш всеки път когато се замислиш... то не може да бъде замазано с червено, петната ще си личат винаги отдолу.
4. Да, отдавна разбрах, че микренското джудже иска да унищожи един клуб, след това още един които е хегемона на България във футболно отношение и след това да създаде някакъв урод нямаш нищо общо със спортната история и слава на ЦСКА СОФИЯ.
На лято официално ЦСКА-Литекс-Микренска поляна започва мачовете си в Ловеч с обновен стадион (червен) и т.н.
Ако не се лъжа треньора на Литекс в едно от първите му интервюта се изпусна и каза,че "обединението е въпрос на време"...Сиреч - Ганчев е подготвял почвата.
Не съвсем, но точно това винаги е била целта на ГГ. Всички други варианти са били за замазване на очите.
Новият треньор на "Литекс" Лауренциу Регекампф призна пред медиите в Румъния, че една от причините, поради която е приел офертата на ловчанлии, е големият проект на Гриша Ганчев. Бившият халф е имал уговорка с ръководството на "оранжевите" да поеме тима им от декември, но от клуба са поискали това да стане по-рано.
"Собственикът на "Литекс" (б.р. - Гриша Ганчев) е купил и ЦСКА (София), който изпадна в трета дивизия. Когато спечелят промоция за професионалния футбол, вероятно "Литекс" ще се премести в София и ще се вложат още пари. Проектът е доста сериозен и участието в него повлия на решението ми", обясни Регекампф.
Така румънецът потвърди очакваното обединение между "червените" и "оранжевите", за което се говори от известно време...
http://www.segabg.com/article.php?id=763856


