язе написа:diplomat написа:язе написа:diplomat написа:язе написа:Зависи от гледната точка. До идването си на власт, БКП могат да бъдат определени и като борци за справедливост.
Те Ал-кайда и ИД също може да бъдат определени за борци за справедливост - зависи чия е гледната точка, дали си урод или си нормален човек.
Каква справедливост търсят Ал- Кайда и ИД, че не се сещам?
Както сам каза, зависи от гледната точка. Тяхната и на техните поддръжници смята, че са прави и каузата им е справедлива, както ти смяташ, че взривяването на църква е борба за справедливост. Въпрос на морал, възпитание и ценностна система.
Ми не! Те са бойци на Аллах в мюсюлмански държави- абсолютен парадокс. Докато БКП се бори с капитализма в България, ИД се бори... знаеш ли с какво?
Ми неТ, ми даТ, все тая... Ясно ми е, че ще отричаш до гроб, типично за всеки комунист.