Всичко за бежанците от Сирия и "Ислямска държава"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: Хиляди бойци на "Ислямска държава" са в ЕС като бежанци!

Мнениеот aleksandrov77 » 07 сеп 2015 22:55

Captain Stottlemeyer написа:
aleksandrov77 написа:...Не е далеч времето , когато белите хора от всички краища на Европа ще търсят спасение от прииждащите ислямски орди от ИД, финансирани от САЩ, именно в бяла и православна Русия!...

Алексашка, ако беше малко по-образован и информиран щеше да знаеш, че мюсюлманите в Русия и като брой, и като процент са повече от мюсюлманите в една Германия (примерно)... :lol: Само в Москва те са между 1 и 2 милиона!... 8-)
"Около 130 000 мюсюлмани в Москва днес участваха в празненствата по случай Айд ал Адха (Курбан байрам), съобщи местната полиция, цитирана от Франс прес. На разсъмване "бе невъзможно да се стигне до най-голямата джамия" в столицата, където бяха пристигнали 50 000 вярващи, според радио Ехото на Москва. "Вярващите се молеха на тротоарите на съседни улици, полянки и дори на терасата на кафене в съседство", информира радиото."

Прочети още на: http://www.dnes.bg/world/2014/10/04/130 ... kva.240984

П.П. Между другото, Санкт Петербург, накъдето си се запътил, е притегателен център за мигранти от бившите съветски републики - онези с дръпнатите очи... 8-) С тях ще се конкурираш за работно място тук:

http://2gis.ru/spb/search/%D0%9E%D0%B1% ... rms/zoom/9


Я да висим населението на Русия!
1 Руснаци 115 889 107 души
2 Татари 5 554 601
3 Украинци 2 942 961
4 Башкири 1 673 389
5 Чуваши 1 637 094
6 Чеченци 1 360 253
8 Авари 814 473
7 Арменци 1 130 491
9 Мордва 843 350
10 Казахи 653 962
Други 14 304 144

От тези всичките само татарите, башкирите и чеченците са мюсюлмани!Сиреч общо около 10 000 000 от общо 150 000 000 население на Русия!
Капка в морето!
Ето какво казва и чичко Гугъл по въпроса! 8-)

По конфесионален състав населението на Руската федерация може да се раздели на: - християни - 88.7% (от тях православни - 93.2 %, старообрядци - 4.7 %, протестанти - 0.7 %, католици - 0.3 %, униати - 0.5 %, арменогригорианци - 0.4 %, други - 0.2 %), - мюсюлмани - 9.2 % (от тях сунити - 97.7 % и шиити - 2.3 %), - юдеи - 0.4 %, - будисти /ламаисти/ - 0.5 %, - други -1.2 %.

Май май не ти излиза точно сметката! 8-)
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2015 23:05

fcb_bg написа:Разбери, това са хора с убеждение, че някой трябва да се погрижи за тях. Да се погрижи където те искат, където те си изберат. Те не искат отсега да спазват правилата, бягат от лагери, бият се помежду си, бият се с полицията, бият се с местните, които не ги разбират. И това е само началото. Бомбата е заложена и цъка. Първият взрив ще дойде когато се започне с прилагането на обсъжданите квоти за прием. с нетърпение чакам момента когато подкарат за България 1500 човека, които са дали по 10 000 евро и седмици лутане и перипетии за да стигнат до Мюнхен. И ние ще сме длъжни да правим така, че те да не стигат пак до Мюнхен, да се гржим за тях, а когато 6-те хиляди евро на калпак свършат, ще трябва да се оправяме както можем с прехвърлените ни бежанци.
Но това не е всичко. Идват още.


Всичко е казано тук 8-) Всеки, сам за себе си да си прави изводите 8-)

Новите варвари - Повтарят ли ни историята?

Изображение

Картина от падането на Константинопол през 1453 г. Ако някой се чуди какво би станало ако Европа се поддаде на ислямския натиск, нека си припомни какво стана с Втория Рим. 600 години след падането си, макар и географски в Европа, градът на Константин е част от чужда цивилизация, враждебна към всичко европейско и християнско.



Костадин Костадинов


През 376 г. хуните нанасят страхотно поражение на готите в степите на днешна Украйна. Готската държава е унищожена, една част от готите са поробени от хуните, а тези, които успяват да избягат, търсят панически убежище при своя най-голям враг – Римската империя. Близо 400 000 готи, заедно със своите жени и деца, започват да преминават Дунав, който по това време е граница на империята. Римляните не могат да спрат такава огромна маса от народ. За сравнение общото население на провинциите Мизия и Малка Скития (днешна Добруджа) по това време е приблизително 100 000 души. Император Валент, управляващ източната половина на Римската империя, им позволява да се установят в империята, надявайки се, че те ще станат земеделци и войници съюзници на Рим (федерати). След като се заселват на юг от Дунава обаче и виждат, че хуните не ги преследват, готите въстават. Според съвременните хронисти – заради трудностите, които понасят вследствие на непочтеността на местните провинциални управители. В следващите две години готите разоряват Балканския п-ов, докато междувременно императорът се опитва да събере армия, с която да ги спре. На 9 август 378 г. между римската армия под командването на източния император Валент и готските племена под командването на Фритигерн се води решителна битка северно от днешния Одрин, до границата между България и Турция. Тя завършва с решителна готска победа, при която почти цялата римска армия от 50 000 души е изклана. Готите стават необезпокоявани господари на положението и в следващия век методично обезкръвяват империята. 98 години по-късно Западната Римска империя спира да съществува, а тази битка се счита за началото на края на Рим.

Парадоксално, но докато готите и римляните се избиват взаимно, в един момент хуните, които са в основата на цялата история, също се намесват, като започват да изтребват и двете воюващи страни, с което хаосът напълно завладява Европа. Така е сложен краят на античния период и континентът навлиза в хиляда годишното тъмно Средновековие.

Така, сега да питам – нещо да ви звучи познато? Хайде да сменим хуните с Ислямската държава, готите със сирийците и всички останали емигранти от разпадналия се Близък изток, да наречем Римската империя Европейски съюз и да сложим знак на равенство между Рим и Европа, а накрая да сменим античност с християнство и Средновековие с ислям. Е? Как изглеждат нещата от тази перспектива?

Има и още прилики. Когато започва хунското нашествие и готската експанзия, в Римската империя има колосален демографски упадък. Населението намалява, не достигат войници за армията, икономиката стагнира, но най-ужасното е друго. Империята изпада в грандиозна криза на ценностите, в която изтляват и изчезват всички стари добродетели на римския народ. Семейството, храбростта, здравият морал, честността, принципността се превръщат в спомен от миналото. Именно тази обща криза става основата за процъфтяването на християнството, но за зла участ варварите се появяват точно в периода, когато старият морал вече е умрял, а новият още не се е наложил.

Същото, като в Европа сега. Само нова религия не се е задала на хоризонта, макар че ако броим исляма за такъв, нещата съвсем ще си дойдат на мястото.

Тук и там отделни пасионарни личности полагали неимоверни усилия, за да спасят умиращата държава. Един от тях е роденият в Дуросторум (дн. Силистра) генерал Флавий Аеций, наричан „последният римлянин“, който разбива Атила при Каталаунските поля и спира хунското нашествие в Европа. Това прозвище става нарицателно и за другите като него, които се опитват отчаяно да спасят империята. За съжаление самият народ вече не желае да следва своите водачи и изтощен от кризата, предпочита да се подчини на завоевателите.

В днешната ситуация трябва да си отговорим на два въпроса. Първо, има ли хора способни да кажат на глас това, което цяла Европа мисли, но никой не смее да каже, и второ, ще могат ли да се преборят за спасението на държавите, континента и цивилизацията си? Нелегалните емигранти са заплаха. Те са заплаха, която ако не бъде преборена, ще унищожи Европа. Всички нелегални емигранти трябва да се експулсират обратно в своите страни, а тези, които вече са се установили в Европа, да бъдат подложени на натиск да приемат морала и нормите на християнската цивилизация, в която са се установили. Ако не са съгласни, марш обратно в Африка и Азия.

О, да не забравяме и друго важно. Ислямската държава трябва да се унищожи. Не просто да се премахне като терористична групировка, но членовете и да бъдат физически заличени, до последния редови главорез. САЩ, които са създатели на терористичния карцином, няма да са очаровани, разбира се. Но бъдещето на Европа зависи от това. Иначе, както хуните идват след готите, така и джихадистите ще дойдат след имигрантите. Ако вече не са дошли, представяйки се за бежанци.

Нещо неясно? Или действаме, или историята от преди 1600 години ще се повтори. Дори и като фарс.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот 1982 » 07 сеп 2015 23:07

viali69 написа:Светът по време на Студената война беше едно много по-добро и по-сигурно място за живеене. Факт !
Европа е за белите хора и християните.


Така е, спор няма - Виетнам, Афганистан, Корея, Унгария, Чехословакия, кубинската криза, гръцката гражданска война, безкрайните войни на арабския полуостров между Израел и арабите, както и между самите араби ..... ехее, какви мирни времена бяха само.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот aleksandrov77 » 07 сеп 2015 23:09

viali69 написа:Светът по време на Студената война беше едно много по-добро и по-сигурно място за живеене. Факт !
Европа е за белите хора и християните.
Африка е за негрите.
Арабският свят за мюсюлманите.
Болните мозъци, които умишлено и почти насилствено омесиха раси, религии и етноси съсипаха света. Факт !
Затова категорично ДА !
Не просто грешка. Огромна грешка !!!

Много точно си го написал! Просто няма какво да добавя!
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот PFC Litex » 07 сеп 2015 23:24

Европа и в частност Германия отново си изиграха силно картите.
След 10-15 години няма а има идили и разни миндили, но Сирия ще е благодарна ($$$) за събитията днес.
Изображение

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот гражданин от село » 07 сеп 2015 23:29

Либерастията е новата "религия" и "ценностна система", която се опитват да ни наложат.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот гражданин от село » 07 сеп 2015 23:31

PFC Litex написа:Европа и в частност Германия отново си изиграха силно картите.
След 10-15 години няма а има идили и разни миндили, но Сирия ще е благодарна ($$$) за събитията днес.

Да поясниш, ако обичаш тази недостъпна за нас обикновените граждани мисъл? :roll:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51312
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот ЕМИЛ » 07 сеп 2015 23:33

Грешка абсолютна е.


гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Aнкета : Грешка ли е допускането на бежанци в Европа

Мнениеот гражданин от село » 07 сеп 2015 23:40

veselinsk написа:Toва е от мача на Финландия :)

Изображение

В такъв случай проблемът е решен – всички към Финландия!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], tiamat и 5 госта