Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ivailo1403
Мнения: 328
Регистриран на: 06 юли 2013 11:12
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот ivailo1403 » 30 апр 2015 17:20

Селянин_ написа:"Отборът на Левски отпадна от турнира за Купата на България след скандално отменен гол на Аниете в 83-тата минута."
Дали заглавията нямаше да са такива, ако снощи беше отпаднал Левски, а не Лудогорец ?

Първо искам да отбележа, че това не е заяждане към левскарската общност или омаловажаване на постигнатия успех снощи над Лудогорец. По-скоро хвърлям камък в градината на медиите, които не мерят с еднакъв аршин. Ето например Гонг снощи точно под заглавието, че Левски е на финал имаше друга новина "Спорната ситуация за дузпа на Левски - Лудогорец". Нека да оставим въпроса изобщо колко спорна бе ситуацията. На мен ми е любопитно, защо нямаше новина "Спорната ситуация за гола на Марселиньо" ? Тя ситуацията дори не беше спорна, беше безспорна, но някак си медиите оставиха ситуацията настрани, в сянка.

Та въпросът ми към вас е ако отменения гол не беше на Марселиньо, а на Аниете, дали медиите щяха да го отразят по-подобаващо ?

По-опорочена професия от журналистическата има ли??? Лъжи, пристрастност и манипулации по медиите колкото искаш!

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот redchampions » 30 апр 2015 17:26

Оффффф, айде стига вече, видя се как игра Лудогорец и в двата мача, особено в първия. Видя се и как (не)реагираха тримата защитници около Аниете при гола, особено "Мооооци!" Такова е положението в БГ футбола, и навън има такива неща. Примирявайте се, ако искате да гледате футбол. Правите се, че не забелязвате, плащате си 4-те лв и това е!

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 2053
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот glarus_ds » 30 апр 2015 17:38

redchampions написа:Оффффф, айде стига вече, видя се как игра Лудогорец и в двата мача, особено в първия. Видя се и как (не)реагираха тримата защитници около Аниете при гола, особено "Мооооци!" Такова е положението в БГ футбола, и навън има такива неща. Примирявайте се, ако искате да гледате футбол. Правите се, че не забелязвате, плащате си 4-те лв и това е!

Хахаха, поплачка ли след гола на Аниете? Болеше ли много :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
CHELSEA

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 14539
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот Eminem » 30 апр 2015 17:53

Няма отменен гол, защото съдията свири нарушение преди топката да влезе във вратата. Правила, какво да правиш.... Освен това, има докосване, а Йоргачевич спря да играе и не се знае дали щеше да бъде гол.
Последна промяна от Eminem на 30 апр 2015 18:09, променено общо 1 път.

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот pisna_mi » 30 апр 2015 17:55

Никакви 4 лв. не давам на "Левски§Лудогорец ТВ". Ако в Еврофутбола спрат да дават БГ-порно хич няма да ми липсва.
Кой кого бутнал ? Имало 2 греди !
Абе слепи ли сте, къде бяха усилията на Лудогорец да изравни в добавените 3 мин.- ми те даже и не се постараха да ритнат топката в посока на наказателното поле на Левски ! А за отменения гол - кога е свирнал съдията не знам, но знам че ако мача беше истински играчите в зелено щяха да оспорват доста сериозно а от щаба на зализания щяха да ореват Балканския полуостров. А с какво настроение и хъс игра Лудогорец, все едно е спечелил с 3-0 в първия мач.
Разградския отбор игра толкоз колкото да не бие и оставиха Левски да си направи положения и да вкара. Само че сините са толкова зле, че и без да им пречат особено пак не могат.
Толкоз за поредния морален резил на "Батков, Домусчиев, Михайлов ООД".

levskarski
Мнения: 83
Регистриран на: 03 апр 2015 22:01
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот levskarski » 30 апр 2015 18:21

Долно уйно написа:Кога е вкарван гол Марселиньо, тъй като видях един да рита топката към вратата след съдийски сигнал?
По-скоро в тази ситуация трябва се разглежда, като, беше ли фаулиран Бедоя или направи симулация.

Щом удря топката след съдийски сигнал, не трябва ли да плучи жълт картон играча на Лудогорец? :mrgreen:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот Кашчей » 30 апр 2015 18:32

Всички се отплеснаха да коментират мача и май не осъзнаха идеята на темата, а тя беше (и все още е) : Дали медиите, и в частност ГОНГ, нямаше да разнищват този (евентуално) отменен гол на Левски, заради който Левски(евентуално) отпада. Всичко е хипотетично, като само въпросът е сериозен и истински.
Моето мнение по темата е, че т.н. Спортно шоу щеше да продължи поне 2 часа след мача, а в сайта щеше да има жълта лента с надпис "Съдията поряза Левски". Всички столични печатни медии щяха да имат подобно заглавие, с тлъсти букви, а по телевизиите сигурно щеше да се върти в поне 2-3 новинарски емисии скандално отмененият гол.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот dreben23 » 30 апр 2015 18:41

Свикнал съм, изобщо не ме впечатляват такива неща. :) Интересно ми е само дали някой ще благоволи да накаже сега съдията от мача, категорично повлиял на неговия изход. [offtopic]И да попитам аз, след този резултат според вас Левски и Лудогорец приятелчета ли са или не? ;)[/offtopic]

Имаше и дузпа за Левски, която не беше отсъдена, момци, стопроцентова дузпичка. Съдията си е за наказание! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот phd » 30 апр 2015 18:46

Статията в "Гонг" за спорното положение на Аниете е пълна глупост. Сам футболистът призна, че не е имало нищо.
За положението на Марселиньо и то е толкова спорно като другото. Т.е. - всичко е ясно: сигнал на съдията няколко секунди ПРЕДИ удара, след който топката влиза. Никой не протестира. Това е.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3308
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Отборът на Левски отпадна след скандално отменен гол !

Мнениеот sirius123 » 30 апр 2015 18:47

Ами , защо не ти прави впечатление тогава страничния съдия , който вдигна флага 2-3 пъти на несъществуващи засади , при които ситуации имаше откъснал се футболист на ''Левски''. Ами червен картон за задържане на футболист на ''Левски'', откъснал се сам срещу вратаря.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта