До dunavfc:
Борисов е министър председател в народното събрание, от което зависи всичко в тая държава. Ако иска, има начин да достигне до всички власти и да ги накара да си вършат работата. Та нали в крайна сметка всички са там за да ни служат на нас?! С показно вкарване в затвора може да започне от някоя по-дребна риба като Сидеров. Също, ако му трябват доказателства, да се допита до Цветан Василев или който и да е прецакан и изпаднал в небитието мафиот. Ти Доган и Пеевски за недосегаеми ли ги имаш? Срещу тях нищо ли не може да се направи? Навел си глава вече? ОК, тогава заеми стойка за стригане и доене.
Не казвам, че не трябва да се строи. Казвам, че трябва да се строи без да се краде. Ти какво, гласуваш за ГЕРБ, щото строят? Нали знаеш, че това строене ти го изкарват през носа. Сам казваш, че "някой е взел някой лв. за себе си или в някакъв участък, някой е спестил материал и се е облажил". Първо, това не е някой Лев, това са милиони. Второ, ти въпреки че знаеш че се краде, пак ги подкрепяш. Отново си навел глава май!? Заемай стойка за доене!
Дунав Мост 2 бил красив? Аре стига, баси аргумента! Май и стойка за духане трябва да вземеш, щото аргумента, че моста бил красив си е едно прекрасно фелацио! Пак питам, ти знаеш ли през какви пътища трябва да минеш за да стигнеш до него? А какво ще кажеш за скандалите с избора на фирмите изпълнители?
Циганите нарушават закона и трябва да си поемат последствията. Ако крадат ток, просто им прекъсваш жицата на цяло Столипиново и готово. А кражбата на ток всъщност е директна причина да ги вкарат в затвора! Ако тръгнат да се разправят, айде в каторгата. Те са потенциална работна ръка, просто трябва да играе тоягата. Защо Западна Европа си импортира цигани? Ами да им бачкат! Защо да не можем да накараме нашите да ни бачкат на нас, след като нямат образование и друго не могат? Аз какъв закон бих пиел? Никакъв! Просто модернизирам полицията, така че да може със сила да ги вкарва масово по затворите и да контролира каторжния им труд и готово. Ей такива комплексирани садистчета дето бият по моловете ги правиш охранители на трудещите се цигани и да видиш идилия! Инвестицията от тази модернизация на полицията се избива за нула време чрез циганския труд.
КТБ растеше главно заради държавната намеса. Ето ти една прекрасна статия, която предвижда катастрофата преди тя да се случи:
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... avata_ktb/И какво значи, че предлагали най-добри условия? Значи според теб правителството сравнява - в банка А лихвата е Х%, а в банка Б У%, значи ако Х>У, бутаме парите в банка Х? Наистина ли мислиш хората, които взимат тия решения за толкова елементарни. И според теб, партиите които са били на власт, дали не са знаели, че КТБ е пирамида? Или си много наивен, или пак си навел глава. Заеми поза за стригане!
Относно Левски, с парите от БТВ нали се сещаш как щяхме да станем шампиони. Помниш ли мача със Славия? Половината им отбор беше хванат, те бягаха от топката последните 15 минути! Помна всяка секунда! Ако не вярваш просто ги изгледай. Това, че наще идиоти не можаха да бият в уговорен мач няма как да се контролира от Б.Б. И пак питам, каква работа има ВТБ в Левски? Това ако не е държавна намеса, какво е? Бизнес проект на ВТБ? Според тях Левски е златна кокошка?
А, значи признаваш, че партиите, които са на власт, все пак са яхнали протестите. Е не те ли е гнус от това евтино използване на народа? Ако не те е гнус, вече знаеш коя поза да заемеш? Мен ме в гнус от всичко това! Теб ако не те е, значи си живо доказателство за превръщането на народа в тъпи и покорни овце!