Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sith
Мнения: 223
Регистриран на: 08 юли 2014 13:36
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот Sith » 17 ное 2014 11:39

Да връщат бат Ицо и сеира да продължава, поне ще има яко епитети за мокети и т,н
Осъм, Кърпачев, Литекс, кои сте всъщност вие ??? .... знаем само, че сте припознавачи, оооо, припознавачи, шаляляла ...
ИзображениеИзображение

Графът
Мнения: 335
Регистриран на: 19 юни 2013 00:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот Графът » 17 ное 2014 11:41

написах го и в др теми снощи. щом са виновни бившите кадри на литекс бутайте напред гаджев, пламен димов, крумов и още някой резил, за да станат гръбнака на националния отбор за напред и да го класират. иначе единственият спец, за който съм сигурен, че от мърши прави отбор и постига цели с по половин гол, но на нула е люпко перович- майтора.
България има много отбори, но "Ботев" Пловдив е само един!

Потребителски аватар
zaraber
Мнения: 79
Регистриран на: 15 юли 2010 22:37
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот zaraber » 17 ное 2014 12:00

Едно от нещата, което не мога да разбера при Л. Пенев е защо винаги сменя нападателя (дори когато играе добре), а не вкарва втори нападател, особено когато правим пропуск след пропуск. Вярно, че съм пристрастна към Венци Христов, но смятам, че ако играеха двамата с Гълъбинов (дори и в мача с Норвегия) щяхме да имаме повече мощ в атака, и нямаше да загубим.
Няма мое, няма твое - светът е БЕРОЕ!

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот pafkata » 17 ное 2014 12:05

И Моуриньо да стане треньор, пак ще сме си издънки. На момчетата не им се играеше вчера и това се видя от километри. Трябват много промени, а не само треньорска смяна.

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот bulgaro » 17 ное 2014 12:10

Най-важното условие е : такъв, който не е зависим от собственици на клубове и футболни агенти.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
гарфилд
Мнения: 5628
Регистриран на: 17 юли 2010 13:47
Местоположение: Варна;Стадион Тича
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот гарфилд » 17 ное 2014 12:12

Brabam написа:
BlackSea написа:Кличко !!! Така ще ги мотивира тези безхаберници от руското първенство,че и украинския химн ще запеят...

Подкрепям. След като насмете Коврата нагледно, не вярвам някое националче да тръгне да му прави бойкот

Съгласен.В темата за Любо написах.Който не си изпълнява задълженията,ще яде пердах,както Кобрата го отнесе.И няма никакво значение,кой ще е прегрешилия и какъв е.
2015-Спечелихме Купата и Суперкупата на България.
2016-Натресоха ни Първа Порнографска Лига и урода ЦСКА-Литекс Етрополско знаме(Микре-София).Накратко Хибрид тиренце София.
2017-Заради горното,ако УЕФА не ни изрита,слизаме в 5-а урна.

ivan_svet
Мнения: 48
Регистриран на: 16 мар 2014 13:46
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот ivan_svet » 17 ное 2014 12:13

Почти винаги сме склонни да обвиняваме играчите и да се оправдаваме с тях - най-често чуваме - това са ни играчите, други нямаме. И Л. Пенев не прави изключение. Само, че забравяме, че робуването на определени имена е треньорски избор, особено извън БГ-първенството, независимо, че търкат пейките. Не се иска много треньорски акъл за да се разбере, че когато се отнася за български футболисти името на чуждестранния отбор, в който се водят не е гаранция за качества, а най-много за потенциал, който може би в 80% си остава само потенциал. Михайлов, Манолев, Тонев, Божинов /до скоро/, примери още много. С треньорите обаче е още по-зле. Защото е ясно, че при нас правилото "бивш добър футболист - настоящ добър треньор" просто не важи, има само изключения. Стоичков, Л.Пенев, Гонзо, Балъков, а в близкото минало примерите са още повече. Въпрос, може би на манталитет, на нереална самопреценка на възможности... Като левскар, правя паралел с "Левски" - от години няма успехи, текучество на неможещи треньори, от които следва некачествена селекция, тактическа неграмотност, формална подготовка, типично българския патент на противопоставяне между лагери и клики. И Л. Пенев не прави изключение - временни успехи, идващи по правило от принципа "нова булка, нов късмет" и присъщия ентусиазъм, а след това - лобита, протекции, претенции, противопоставяне, които винаги водят до познатото блато и познатия край - провал и оставка. Макар и всички да знаят, че футболът иска, освен всичко друго и интелект. Но той трябва първо да се появи в БФС.

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот Dido SZ » 17 ное 2014 12:14

Жалко е, че Националният отбор е заложник на личните интереси на разни феодали и доказани боклуци. Който и да е треньор, докато не се отреже главата на ламята, все ще е така.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 7209
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот veni__85 » 17 ное 2014 12:18

Не знам вече какво да мисля.Като слушах какво каза Домусчиев след мача и като гледах играта на нашите , имам чувството , че е имало заговор срещу Пенев в който са участвали дори футболистите.
От друг страна , аз не съм някакъв футболен специалист , но да играеш срещу Малта отбор който по принцип играе по защитно само с един нападател е доста странно. Да извадиш голмайстора си на първа смяна и да запазиш схемата на игра все едно пазиш резултата ми се струва още по-странно.
Не може да залагаш на играчи които търкат скамейките в Европа за сметка на такива които играят всеки мач , дори и в нашето първенство колкото и да е слабо.
И накрая коментаторчетата които казаха , че сме нямали късмет :
1. при гола на Гълабинов , ако страничния беше вдигнал флага никой нямаше да го обвини. положението беше доста спорно и все още не съм видял качествено повторение на линията на засада.
2. Спокойно можеха да дадат дузпа за Малта още първото полувреме.
3.Благодарение на съдията завършихме мача с 11 човека.
4. имаш възможност да изпълниш дузпа.
Наистина въобще нямахме късмет.
Последна промяна от veni__85 на 17 ное 2014 12:20, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Кой според вас трябва да е треньор на Национални отбор?

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 17 ное 2014 12:18

Kиро Домусчиев!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта