Крисия на второ място на Евровизия!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот doktora25 » 15 ное 2014 22:51

Едно голямо браво. Талантливите деца са в основата на бъдещето ни като нация. Те са това, което може и което трябва да ни обедини. За тях трябва да се грижим, за тях да говорим, да им създаваме оптимални условия да учат и да се развиват.
Яд ме е единствено, че спечели една от най-посредствените и безлични песни. Какво като е Италия? Единствената, която ни беше реален конкурент като песен, като представяне беше арменската.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот RedeviL » 15 ное 2014 22:51

delqnski47 написа:
RedeviL написа:
delqnski47 написа:
modor написа:За това са измислили алкохола :lol: :lol:

:lol: :lol: Верно е,верно е.

Излизаш и почваш- "Шъ бъда 'неска в Планета-а-а..." :lol:

Междувпрочем песничката й е супер.Жалко,че не се казваме Италия.... ;) Сигурно щехме да ги изгърмим всичките с трицифрена разлика.

Всички говорят, затова "кой-колко" точки ни е дал, но никой не отчита и гласуването при смс-те... А там на кое место бяхме? :roll:

Mirolio
Мнения: 266
Регистриран на: 16 окт 2010 08:53

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот Mirolio » 15 ное 2014 22:52

smoothc написа:
Италия спечели незаслужено конкурса !

Напротив! Винченцо буквално вдигна публиката на крака,истинска емоция и музикално присъствие!
Единственият участник,който буквално наелектризира залата със своето изпълнение и сценично изпълнение....Нещо характерно за големите певци :)


Виченцо се бави повече от нормалното в стаята за допинг контрол! Е, сага го хаванаха! Следва декласиране! Първиииииииииии семеее..!!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот sin4ec » 15 ное 2014 22:52

Аз с идиоти отдавна не споря, възприел съм друг подход...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 50979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 ное 2014 22:52

diplomat написа:
HoUs4oOL написа:А защо си мислите,че народа на някоя държава е длъжен да гласува за българската песен?

Братски народи, милеят за нас уж, абе "обич" голяма имат руснаците към нас, не знам кога ще се осъзнаете и да им го върнем тъпкано, ама... :oops:

И тоя ден ще дойде.
Ще съжаляват за всичките нещастия.
Работи се по-въпроса. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот demy27 » 15 ное 2014 22:53

viali69 написа:
diplomat написа:Руснаците ги е било яд, че пак ги мачкаме наред и заради това не са гласували за нас, иначе братя, славяни, туй-онуй. :lol:



Случайно да си забелязал, че в конкурса участваха няколко бивши съветски републики като Армения, Грузия и т.н. ?
А, да видя, че в конкурса участва Беларус - страна братска за Русия и членка на Евразийския съюз ?
Руснаците имат на кого да дадат .. Ще дадат на тези, които ги уважават.
И все пак дадоха и на нас, макар че не заслужаваме уважението им.
Въпросът е защо отново заради страна от Запада - в случая Италия сме прецакани ?!

Що за робско мислене? Руснаците не ни уважават и ние си го заслужаваме, но в същото време сме длъжни да ги уважаваме и да им се прекланяме.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Да подкрепим Крисия и нейната песен на Евровизия

Мнениеот soccerav » 15 ное 2014 22:53

iliyan написа:
soccerav написа:Айде пак си правите вятър на устата. С изключение на 2006 и 2014 в последните години да не би да е спечелила някоя незаслужила песен и изпълнител? Особено песните които спечелиха през 2004, 2005, 2012, 2013 се слушат в цял свят и ще се слушат още дълго, това че ние не можем да пратим една достойна песен си е друг въпрос.

И кои бяха тези песни , че нещо не си ги спомням ?!

Има Гугъл, потърси преди да се правиш на интересен! ;)

Тази "жалка" пайнерска песен завърши на второ място в най-големия европейски конкурс за детска песен! ;) Изключително изпълнение, браво на децата, Крисия е уникална, бих казал, че е бъдеща звезда, но след тази вечер тя вече е такава! Браво и на създателите на песента, а шашави хора винаги ще има които да оплюят всичко. Фактът е един, и той е, че едно 10 годишно момиче накара България да се гордее! Относно победителя...не съм съгласен! Хубаво пее момчето, но имаше поне 3 по-добри изпълнения + нашето. В общи линия битката според мен трябваше да е между нас и Армения, но няма за какво да сме недоволни.

Fulcrum
Мнения: 107
Регистриран на: 05 сеп 2012 01:15
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот Fulcrum » 15 ное 2014 22:53

RedeviL написа:
delqnski47 написа:
RedeviL написа:
delqnski47 написа:
modor написа:За това са измислили алкохола :lol: :lol:

:lol: :lol: Верно е,верно е.

Излизаш и почваш- "Шъ бъда 'неска в Планета-а-а..." :lol:

Междувпрочем песничката й е супер.Жалко,че не се казваме Италия.... ;) Сигурно щехме да ги изгърмим всичките с трицифрена разлика.

Всички говорят, затова "кой-колко" точки ни е дал, но никой не отчита и гласуването при смс-те... А там на кое место бяхме? :roll:


Е точките не се ли разпределят именно оттам на база % пуснати смс-и за определена страна според номера на страната? Аз мисля,че така се разпределят точките.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот MAXIMUS » 15 ное 2014 22:53

Гласовете на Сан Марино и Малта, дадоха победата на италианчето ! Обективни гласове бяха на Швеция, Холандия, Хърватия, Кипър ! Благодарности към Сърбия !

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 24185
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Крисия на второ място на Евровизия!

Мнениеот paceto » 15 ное 2014 22:53

BadBoy написа:Сан МариноW за кой да гласуват като са си италианци :D


Ставаше дума, че някой на тях даде 12 точки, а те бяха извън всякакви шансове дори за първите 6 :)

На мен ми хареса песента и на Холандия, ама тя събра много малко точки.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост