sin4ec написа:пълководец написа:sin4ec написа:dimov написа:В България в момента има само един гранд,това са лудите.Днес Лудогорец наеба всички червени и сини хейтъри.8,9,16,20 на 0 ,а то анално 2на1с помощ от съдията.Venko 123,red jokera,GOLEADOR,Teo,ilian,batmana боли ли ви ануса?
Днес Лц падна, а и онзи ден на Герена падна и беше наеб.н от Бедоя и Сърмофф! Твоят турски аннусс е свикнал на интервенции и си доволен, нали, жмундьо?
Една дума, достойнство!! Левски за мен играха страхотно срещу Лудогорец и си ги биха заслужено. Ти можеш ли да признаеш истината?
Мога, но какво от това? Лц относително игра добре, но изневери на стила си. Както и на Герена. Имат страхотен късмет, който не ги пуска, но ще е до време. ШЛ е голям залък за БГ футбола, и това скоро няма да се промени. С 2,5 българи в състава-това не е български отбор.
Днеска бяха 5-има българи титуляри.





[/center]