Vladislav написа:Red Warrior написа:Едно е сигурно, че ако беше ЦСКА в ШЛ, сега феновете на Реал нямаше да питат "къде е това по дяволите".
Според мен пък на феновете на Реал точно по този повод (ЦСКА в ШЛ) няма да им се налага скоро да мислят каквото и да е.
Радвайте се- сега идват братята от Ливърпул, сестрите от Реал и чичовците от Базел. Толкова ли много ви е налазила омразата бе, мамка му? Лудогорец дори няма никаква вина за несгодите ви. И на сините и червените. Освен че ви лумкат ей така между сериозните си мачове.
Приятелю,не е нужно да са направили нещо.
Имам един приятел,занимава се с футбол,с деца. Гледахме заедно първия мач със Стяуа. Той е човек,който не е твърд фен на някой отбор,но като бургазлия подкрепя Черноморец. Та той ми каза следното : "Как да бъда за този отбор,като видях колко млади момчета плачат след мачовете с тях заради глупостите на съдиите. Тия е....а желанието за футбол на много млади момчета. " Ся не знам кого визира,не го питах ама за да го каже има причина. Не е някой мухльо.
Та така.