Какво става с КТБ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

svobodni
Мнения: 622
Регистриран на: 26 сеп 2011 21:56
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот svobodni » 20 юни 2014 14:09

DarkPsy написа:
svobodni написа:
DarkPsy написа:Тихо бе гагауз. Отивай да се кланяш на Пеевски.


Вие сте с Пеевски бе, тъмен. Колко пъти Цецко да ви го казва...


Казах тихо. Не си в позиция да спориш, еничар.

Уважаеми г-н Василев,

Ние, привържениците на „Ботев” Пловдив, знаем много добре какво беше положението в нашия любим клуб, преди да започне реорганизацията му. Помним до болка мизерията и разрухата в Ботев преди да възродим клуба си. Помним как нашите деца тренираха в сгурта, играейки футбол без екипи, без лекарства и лекарска намеса. Всичко това рефлектира след време върху футбола в страната и организацията по родните ни стадиони.

Знаем, че цялата тази промяна изисква десетилетия работа, но се радваме, че вие положихте основите на едно ново начало. С Ваша помощ, децата ни вече има къде да тренират, условията са меко казано перфектни!

Над 200 възпитани и интелигентни момчета и техните родители всеки ден стават и си лягат с мисълта за спорта, раждаща се на новата клубна база в квартал "Коматево". Знаем, че от 2015 година любимият ни Ботев ще има уникалната възможност да тренира и приема отбори от цяла Европа. Треперим за този миг.

Знаем, че ще бъдем щастливи да видим всичко това благодарение на Вашата помощ, на Вашето отношение към спорта и не само там.

Ние, привържениците на Ботев Пловдив, не сме единствените щастливи хора. Знаем, че има много семейства в България, които помнят добрините, които сте им сторили и ценят Вашата подкрепа.

Бъдете здрав и силен, за да продължите добрите дела.

От признателните привърженици на ПФК „Ботев” Пловдив.

Подписано от организациите, членуващи в Bultras и КПБП

bultras.com

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24615
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот boabbb » 20 юни 2014 14:10

Логично :| Сега стадиона ще остане кабрио, като един друг :mrgreen: :lol: Тука даже един жълт вика "Газпром" :lol: Други спонсори на "Ботевъ" са "Стандарт Ойл" , " JP Morgan " , " Емирейтс " и т.н. :mrgreen: :lol: А, за малко да забравя и основния спонсор - Митьо Селския ;) :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3675
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот DarkPsy » 20 юни 2014 14:10

На маймуната какво да му обясняваш. Не КТБ е собственикът на Ботев.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3675
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот DarkPsy » 20 юни 2014 14:11

boabbb написа:Логично :| Сега стадиона ще остане кабрио, като един друг :mrgreen: :lol: Тука даже един жълт вика "Газпром" :lol: Други спонсори на "Ботевъ" са "Стандарт Ойл" , " JP Morgan " , " Емирейтс " и т.н. :mrgreen: :lol: А, за малко да забравя и основния спонсор - Митьо Селския ;) :lol:


Лупииии, Лупииииииииииииии. Ще умрете в злобичката си ей. Догодина април пак ще си говорим. Лично ще ти изпратя билетче за откриването.
Последна промяна от DarkPsy на 20 юни 2014 14:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
turb04
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2014 16:44
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот turb04 » 20 юни 2014 14:11

Blue1914 написа:Лоша работа! :roll: Всеки, който има пръст в създаването на тази институция трябва да си понесе отговорността! :x А дано, ама надали!


Проблемът дойде от политическия им проект ББЦ.
Няма как онези, които разрешиха държавни и обществени средства да се депозират в КТБ да оставят с тях да се изгражда кариерата на Бареков и да може Василев и Бареков да участват в най-сериозните игри за собствена сметка.
Както мъдро бе отбелязала Таня Дончева, "Явлението Бареков ще продължи, докато се смени PIN кодът на картата."
Тъпото е, че за пореден път ще страдат привържениците, както това се случи с нас през 2008.
Последна промяна от turb04 на 20 юни 2014 14:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот Bourgas » 20 юни 2014 14:12

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
Bourgas написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
Bourgas написа:200 милиона евро? :shock: :shock: :shock: Да не ви пръскат и в Пловдив там с ония препарати от мегатайните самолети хемтрейлс?

Да пръскат ни.Политиката на Газпром е там където минава газта,да се ангажират с инвестиции които са социално ангажирани.Правят го чрез футболни отбори които са популяни и и имат влеяние.Получават влеяние чрез местни и безнесменски амбиции суитирани в районо.Така беше с германските,сръбските,пробват с полските.След като чрез ЦСКА не стана ,а Левски се провалиха го прввят чре Ботев.Или Шалке от Гелзенкирхен който е миньорски район.Надявам се да ти бях полезен.

Хич не може да си ми полезен с неща, които си ги изсмукваш от пръстите. Аз искрено ти желая БотевЪ да бъде с 200 милиона евро догодина, а след 5 години да достигне бюджета на Реал Мадрид. Запази си мнението, ще ти го напомня пак, ако съм жив и здрав догодина.

Дълбоко съм запознат със ситуацията.Газпром е инвеститор на Колежа,а Цветан е подизпълнител.Лично ще ти го припомня в края на годината,след като Цецо предаде обекта.Надявам се Колежа да не е е Газпром арена.Обидите ще ти ги спестя хамсиьо.Жалко е да си в еди аквариум с акули.

Много си виждал ти хамсия, красота, вяра, борба и малоумие. Аз писах преди малко, че Газпром са на българския пазар от 2 години и няколко месеца. И бъди запознат, аз съм един от многото, които искат да има хубав стадион на мястото на онова нещо. И наистина ти желая бюджет като на Реал Мадрид. До тогава не си изпускай нервите така, че не си богопомазан. Приятен ден.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот zuekaa » 20 юни 2014 14:13

Това което се случва е много лошо за БЪЛГАРИЯ и обикновения БЪЛГАРИН не , че нещо , ама ботевисти дръжте се малко по-сериозно НЯМАЛО ВРЪЗКА М/У Цветан Василев и Пеевски ето Ви един документ да видите дали няма връзка три от най-големите вестника на Пеевски са взели парите от Банката на Цветан Василев

Изображение
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот gugushito » 20 юни 2014 14:14

каквото и с държавата.... закривай,разрушавай и почвай от нулата... всичко е пълна скръб...

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3675
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот DarkPsy » 20 юни 2014 14:15

Сега дебелото прасе Пеевски-идолът на мангалите зад ВСИ ще не ще ще си плати задълженията към банката.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Какво става с КТБ?

Мнениеот CTAHKO » 20 юни 2014 14:16

Абе що ли си мисля, че руската ВТБ ще изхвърли и Пеевски, и Василев и ще стане основен собственик на КТБ и то на безценица :)
Последна промяна от CTAHKO на 20 юни 2014 14:16, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта