Тити победи Балкан, посяга към требъл

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот galin56 » 19 май 2014 23:00

PFK_Levski написа:
galin56 написа:
А иначе билетите от по 100лв нашите шефове по-скоро си направиха "ташак" защото Левски и без това нямат фенове


Вярваш или не , от тук спрях да чета нататъка.......

Ако ще да вярвам или ти да четеш. Това е самия факт. Втория мач на свободен вход за зрителите, от София не дойде нито един човек да подкрепи Левски и Тити. Тоя мач гледам сега от срам е викнал Божи86 и Николета, плюс Пламен Крумов, сигурно някъде е била и жената на тити, сестрата на някой от играчите му. Абе общо взето на техните мачове ходят само приятели и роднини.

edkodimitrov
Мнения: 141
Регистриран на: 14 юли 2009 08:47
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот edkodimitrov » 19 май 2014 23:02

По принцип в Ботевград сме толерантни и преди всичко си подкрепяме отбора-Обаче тити умело изнерви обстановката и събра напрежението в/у себе си ,с което разтовари напрежението от своите играчи!Бях в залата виках си за Балкан и ако не бе подкрепата на публиката реално Левски биеше с 30 точки разлика!Но ръководството се подведе по тити и си вкара автогол с организацията за мача!Но с тази игра в защита ще им е трудно с ЛУКОИЛ!За съжаление Ацо Тодоров е расист и не обича негри и тази година бяхме лимитирани като състав и като сложиш контузийте на най -добрите за този мач е така!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот sin4ec » 19 май 2014 23:07

edkodimitrov написа:По принцип в Ботевград сме толерантни и преди всичко си подкрепяме отбора-Обаче тити умело изнерви обстановката и събра напрежението в/у себе си ,с което разтовари напрежението от своите играчи!Бях в залата виках си за Балкан и ако не бе подкрепата на публиката реално Левски биеше с 30 точки разлика!Но ръководството се подведе по тити и си вкара автогол с организацията за мача!Но с тази игра в защита ще им е трудно с ЛУКОИЛ!За съжаление Ацо Тодоров е расист и не обича негри и тази година бяхме лимитирани като състав и като сложиш контузийте на най -добрите за този мач е така!

Правилно оценяваш Тити. Естествено, че нарочно направи цирковете. Но като чисто баскетболен тренер е слаб и вероятно ще загуби финала. Но има и малък шанс да го спечели. Ние ще помогнем, с каквото можем, естествено. :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот bobo_13 » 19 май 2014 23:10

Тити разполага с много голям бюджет тази година, но нещата вървят трудно. Добре, че Сакраменто птаиха Хийт във втория си отбор, а оттам го освободиха през февруари, че да се окаже жокера на Тити. Без него нямаше да има купа и финал на шзмпионата. Все пак въпреки големият бщджет и Хийт Левски с кански мъки надигра Балкан. Да не забравя, че последните 2 решителни мача БАлкан огра без най-дория си реализатор - Лилов. А днес и в последната четвърт и не другия си най-добър играч Ст. МАринов. Така че сами си правете изводите. А се чудя на почивите защо не говори на отбора Тити, а помощниците му???? Както и да е представям си как щяха да иглеждат Левски без Хийт в тези мачове. Но до тук ще им стигнат силите. Лукойл няма да им прости.
Интериорни врати - Врати хармоника

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот daniel875 » 19 май 2014 23:14

Финалите с "Лукойл" са почти ясни. Ако "Левски" победи, ще е добре за баскетбола. Не за Тити, този не заслужава нищо. Ще е добре за "Левски".
Правете разлика между Папазов и "Левски". Това, че в момента са едно цяло, не означава, че нормалните левскари харесват подобни индивиди. Той е срам за нашия отбор.
"Левски" е много повече от "Балкан", "Лукойл", "Черно море", ЦСКА, Папазов, Барчовски, Везенков.
"Левски" е история и бъдеще.
Нека станем шампион и Тити да се изпарява някъде другаде! Това е моето желание. Дано стане факт!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот galin56 » 19 май 2014 23:16

@bobo13. Факт. Хийт е страшен играч. Чалмърс, Джоунс и Уилкинсън също са много добри. А ние бяхме без Лилов. А последната част при равен резултат се контузи и плеймейкъра ни Станимир и останахме само с Павката и Далман по-читави на терена.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот sin4ec » 19 май 2014 23:21

bobo_13 написа:Тити разполага с много голям бюджет тази година, но нещата вървят трудно. Добре, че Сакраменто птаиха Хийт във втория си отбор, а оттам го освободиха през февруари, че да се окаже жокера на Тити. Без него нямаше да има купа и финал на шзмпионата. Все пак въпреки големият бщджет и Хийт Левски с кански мъки надигра Балкан. Да не забравя, че последните 2 решителни мача БАлкан огра без най-дория си реализатор - Лилов. А днес и в последната четвърт и не другия си най-добър играч Ст. МАринов. Така че сами си правете изводите. А се чудя на почивите защо не говори на отбора Тити, а помощниците му???? Както и да е представям си как щяха да иглеждат Левски без Хийт в тези мачове. Но до тук ще им стигнат силите. Лукойл няма да им прости.

Евтино злобарско изказване. Тити няма толкова голям бюджет, а след 2-0 3-2 приказките са излишни. Какво ще стане на финала предстои да видим. Вие няма да сте там.Точка.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Gonewild
Мнения: 133
Регистриран на: 01 авг 2011 16:42
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот Gonewild » 19 май 2014 23:47

Купа и Балканска лига на баскет, сега финал, купа на волей-жени, финал при мъжете, макар че е спорно дали са правоприемник, борба и други спортове, малко ли е? Не всичко е футбол.

И още нещо:
На 14 и 16.05.2014 г., ПБК „Левски“ осигури на БК „Балкан“ - 150 билета по 5 /пет/ лв., 50 билета по 3 /три/ лв., и 50 безплатни билета за феновете им. Отделно от това 20 безплатни ВИП пропуска за близки на състезателите и на ръководството са осигурени колкото места желаят във ВИП зоната.

На 16.05.2014 г., ПБК „Левски“ осигури 160 билета по 5 /пет/ лв., и 520 билета по 10 /десет/ лв., като цената на билетите за останалите фенове беше също 10 /десет/ лв. Нашият клуб е разочарован от решението на ръководството на БК „Балкан“, билетите за феновете на ПБК „Левски“ да са с цена от 100 /сто/ лв, което прави невъзможно тяхното присъствие.

Баскетбола е игра за феновете и ние, като ръководство се солидаризираме с нашите фенове, тъй като те няма да бъдат допуснати в залата, и за това никой от ръководството на ПБК „Левски“ няма да присъства на петият решителен мач. Не разбираме и решението на БК „Балкан“, срещата да не бъде излъчвана пряко по телевизия „NEW 7”, след като медията е предоставила няколко варианта за начален час.
DMS LEVSKI на 17777

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот cska-632 » 20 май 2014 01:32

sin4ec написа:
obi4am_pirin написа:Балкан сами се биха в тази серия!В четвъртия мач загубиха спечелена среща благодарение на 3 малоумни отигравания за 1 минута на капитана Маринов!

Те и Левски тогава за три последователни атаки направиха три глупости, но никой не го прави на въпрос.

Само че отиграванията на Балкан бяха направени нарочно!!!
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

valkaredgi
Мнения: 575
Регистриран на: 29 май 2010 19:52

Re: Тити победи Балкан, посяга към требъл

Мнениеот valkaredgi » 20 май 2014 09:06

galin56 написа:Абе да те "селнат" манафите, тв излъчването се отказа телевизията, а селските(неморални и незаконни) номера ги започна Тити. От къде на къде ще кара хората от Ботевград да си купуват билет за мача с Лацио. Такова чудо никъде по света го няма. Да идеш на кино и да ти пробутват и опера с билета за киното. Но както и да е. Не искам да споря с глупаци.
За мача, сега се прибрах от залата. Стана добър мач, Левски бяха по-добри през цялото време. Разликата определено я направиха 4-мата американци, които струват милиони и в този мач специално показаха защо са платени милиони за тях. И въпреки това ако беше здрав Лилов щяхме да бием този мач. Тези 5 точки щяха да са в обратна посока ако Лилов беше на терена и тогава милионите на Левски щяха да изгорят. Но такъв ни бе късмета, най-добрия ни играч се контузи и последните 2 мача не игра. Заедно с него и Тенчо Тенчев се контузи. И за капак в началото на последната четвърт се контузи и Станимир Маринов, когато резултата беше равен и на практика ние играхме срещу Левски в последните решителни минути с голяма част от резервите ни, които не са много силни и не играят по много в мачовете. А американците на Левски играха без смяна по 35 минути най-малко всеки.
И още един интересен факт. Поставихме рекорд за България и за българския баскетбол. Това беше най-посетения мач в историята на нашето първенство с малко над 4000 човека изпълнили залата до краен предел.
Както и да е, доволно тоя сезон като се има предвид бюджета ни, Левски си заслужи победа с оглед, че бяха много по-добри от резервите ни, а на финала ми е все тая кой ще бие. Левски или Лукойл, нека по-добрия бие.

има квота от 10% за гостуващата публика,за гостите билетите бяха по 3.60 лева останалите билети са за домакините и по колко ще плащат "сините" фенове, не е ваша работа,РАЗБРА ЛИ?
ти май падаш от луната,все едно не знаеш за какво иде реч.кой е казал ,че феновете на "Балкан" трябва да изкупят всички билети за гостуващия мач.
ти и "обичам пирин" сте се регистрирали тук,само за да дразните.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ananas и 79 госта