GOLEADOR написа:bobmarli написа:Аз ще посоча една реалност - Георги Аспарухов Гунди е избран за най-добър футболист на България за 20ти век.
Но тази реалност става такава благодарение на един мит (този за първият българин отбелязал гол на Уембли).Във визитката на играча тази лъжа бе на първо място и само заради това Гунди спечели.Сега ако зададеш въпрос на на феновете:"Какво още трябва да спечели Стоичков за да бъде избран за футболист на 20ти век" всеки ще мълчи като риба.Докато такива изисквания към Гунди има много и то все важни за един футболист!Та толкова за тази награда.Незаслужена е!
"Златната топка" на Ицо също беше незаслужена, но не казваш нищо за нея. През 1994 година Ромарио я заслужаваше.
Аспарухов е най - големият български футболист. Това го казват навсякъде по света, колкото и да не се харесва на повечето от пишещите по форумите.


