bnboris0v написа:Kris_men2000 написа:Пиша винаги хубави неща ... ,защото когато критикувам получавам по цял месец БАН.Сега по темата.И ДА СЕ ИГРАЕ И ДА НЕ СЕ ИГРАЕ ТОЗИ МАЧ РЕЗУЛТАТА ЩЕ Е 5:0 ЗА БОТЕВ.С тези мърши в Фк Патков толкова тази година.Но като гледам и догодина ще е същата скръб.Просто докато помака е в ЛЕВСКИ нищо хубаво не го чака любимият ми отбор.
И кой ти слага бан когато критикуваш БотевНещо се бъркаш. В форум Ботев няма модератор ботевист
Като му гледаш изказа и в двата поста, направо си е за постоянен БАН! Без значение от кой модератор! Макар, че тука се "работи" избирателно! Уж всички са равни, но някои са "по-равни"!
Kris_men2000 написа:Пиша винаги хубави неща за Ботев и Цура,защото когато ги критикувам получавам по цял месец БАН.
Не думай!

Не съм чул заради критика, някой да го е сполетял БАН! Ти като четеш какво си написал, мислиш ли, че е просто заради критика?
