Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Laetitia
Мнения: 5460
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Laetitia » 20 фев 2014 20:16

Все повече португалоговорящи взимаме, ще ги разбирам, като попържат съдията и съперниците по време на мач. :lol:

За трансфера на Нунеш съм със смесени чувства, ама да го видим първо момчето. :)
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue atak » 21 фев 2014 00:05

Laetitia написа:Все повече португалоговорящи взимаме, ще ги разбирам, като попържат съдията и съперниците по време на мач. :lol:

За трансфера на Нунеш съм със смесени чувства, ама да го видим първо момчето. :)

Някои имали наблюдения от играта на този Нунеш ;)

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот amstel_beer » 21 фев 2014 10:40

Laetitia написа:Все повече португалоговорящи взимаме, ще ги разбирам, като попържат съдията и съперниците по време на мач. :lol:

За трансфера на Нунеш съм със смесени чувства, ама да го видим първо момчето. :)

77-ми номер: http://www.youtube.com/watch?v=KLPOnljJJbU :?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24630
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 21 фев 2014 10:45

Пишеше, че бил много зле на прегледите и евентуално за от 3-4-ти кръг ще е готов, но златния мустак лично бил настоял да го вземете :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Син до гроб_ » 21 фев 2014 11:49

boabbb написа:Пишеше, че бил много зле на прегледите и евентуално за от 3-4-ти кръг ще е готов, но златния мустак лично бил настоял да го вземете :?

Ти знаеш. :lol: :lol: Като започнете да пишете така и съм спокоен.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 21 фев 2014 11:55

[center]Валидираха пощенска марка за юбилея на Левски

Изображение

Пощенска марка на тема "100 години ФК Левски (1914-2014)" бе пусната в употреба днес. Изданието се отпечатва в тираж 20 000 броя, а художник на проекта е Людмил Веселинов.[/center]
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 21 фев 2014 12:54

blue atak написа:...
Някои имали наблюдения от играта на този Нунеш ;)

Кои са? Нека споделят. :)

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue atak » 21 фев 2014 13:03

Живко6461 написа:
blue atak написа:...
Някои имали наблюдения от играта на този Нунеш ;)

Кои са? Нека споделят. :)

Крило няма ли да взимаме говори се този рамос :)

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue atak » 21 фев 2014 15:19

Левски финансира отчасти зимната си селекция с приходите от продажбата на две от звездите на клуба – Антонио Вутов и Гари Родригес.

По време на зимната си подготовка „сините“ привлякоха Валери Божинов, Пламен Крумов, Рафаел Бастос, Павел Чмовш, Антон Огнянов и Аймен Белаид. Най-актуалното ново име в редиците на „сините“ е Рикардо Нунеш, който едва вчера парафира контракта си с Левски.


Изпълнителният директор по финансовите въпроси в Левски Константин Баждеков поясни финансовата политика на клуба през зимния трансферен прозорец.


„В момента сме повече в разходи, но с тези приходи от продажбата на Гари Родригес и Антонио Вутов в известна степен покриваме част от разходите, които ще бъдат направени за заплащане на новопривлечените футболисти.


Баждеков потвърди и за преговорите между Левски и Кристовао Рамос.


„В момента знам, че текат някакви разговори, но това го преценяват господин Йовов, господин Батков и старши-треньора“.

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue atak » 21 фев 2014 15:33

Старши-треньорът на Левски Антони Здравков коментира предстоящия двубой със Славия, селекцията и готовността на "сините" да започнат първенството.

„Психологически отборът е много добре. Мачът със Славия е минало и не трябва по никакъв случай да се нагнетява в съблекалнята. Отборът е готов да постигне победа срещу Славия“.


Това заяви треньорът на Левски Антони Здравков по време на пресконференцията си преди първия двубой за „сините“ от „А“ група за 2014 г.


„Съставът е избистрен, дали ще играем с двама души в атака ще видите вие и колегите от Славия утре“.


„Станислав Ангелов е напълно здрав, не е бил контузен. От миналия сезон той пропуска по една тренировка в средата на седмицата. Той все пак е на 35 години и тренира по различен режим. Проблемите ни в защита са ясни на всички, ще излезем с каквото разполагаме“.


„Това, което привържениците желаят като победа, го желаем и ние“.


„Антон Огнянов получи изключително тежка травма. Вчера трябваше да започне възстановяване, но бе освободен да се види със семейството си. Днес ще започне процедури. Като се свалят конците и се сложи друг ботуш се надяваме възстановяването му да върви добре“.


За качествата на най-новото попълнение Рикардо Нунеш.


„Нунеш е типичен ляв защитник, играе с ляв крак, добра бързина. Обиколил е доста отбори в Европа, включително и в Португалия. За последно е играл в Жилина. До 7-8 дни ще бъде на 100 процента готов. Отделно и различно е колко бързо ще успее да се адаптира в отбора. До последния ден селекцията продължава“.

За Кристовао Рамос.


„Още преди няколко дни казах, че Рамос е една от опциите. Преговори не са водени, разговори – да“.


Готов ли е Валери Божинов да изиграе цял мач.


„Теоретично не е готов да играе 90 минути. Ако се наложи да играе, ще преодолее умората и ще покаже характер. Ако видим, че изнемогва, няма да има смисъл да го държим на терена. Да, Божинов ще е титуляр“.


„Трябва да играем добре и да спечелим срещу Славия. Искам да сме на добро ниво. Мнението ми не се разминава много с това на Христо Йовов. Имат един футболист, привлечен в последния момент, за който не разполагаме с информация“.


„За някои от футболистите, които привлякохме са плащани суми, за други не. Нямаше как да си позволим да купим девет души. Надявам се футболистите, които взехме да докажат класата и уменията си“.


По-силен ли е Левски и какво да очакват феновете от отбора през втория полусезон.


„В момента разполагаме с по-добри футболисти. Няма да се оправдавам че не ни стига времето, след като сме правили селекцията в движение. Отговорността си е изцяло наша. Мога да обещая на феновете, че характерът и начинът на игра от първия сезон ще останат същите. Ще подобрим играта в отделните връзки. Надявам се в тази част на първенството също да създаваме много положения, но и да бележим повече голове“.


„Няма нужда да обясняваме на чужденците какво се случи срещу Славия. Те са наясно. Това нещо трябва да държим далеч от футболистите. В спорта не може да се търси отмъщение по никакъв начин, но със спорна злоба и решителност трябва да направим всичко, за да спечелим“.


Оценката му за мача между Лацио и Лудогорец.


„Не мисля, че трябва да ги коментирам (б.р. Лудогорец). Поздравявам ги за успеха, всичко останало е приоритет на техния клуб“.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: obi4am_pirin и 14 госта