Тема за политика - България
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Политика , спортен форум , Пари !
Искам да изчезнете бе, утрепки мръсни. Изчезнете от форума ни и не се връщайте повече, защото вие сте зло. Колко други места има, където да си дискутирате пумиите с други идиоти като вас? Защо ни се напрапвате упорито, след като ви показваме, че не ви искаме? Вие малоумни ли сте? Някога тук се пишеше за спорт и хората се забавляваха в спорове, забавни теми и т.н. Сега вие утрепки превърнахте форума в едно малко копие на държавата. НЕ мерси. На мен и голямото копие ми стига, за да го гледам и тук. След като според идиота виали сме промити мозъци, защо не напуснеш? Защо продължаваш да пишеш тук? Защо не отидеш някъде, където мозъците са чисти? Ние не ви искаме утрепки и това няма да се промени.
- Inmessionante
- Мнения: 170
- Регистриран на: 19 ное 2013 00:41
- Местоположение: Ōkunoshima
- Контакти:
Re: Тема за политика - България
Единствената правилна политика за България е националсоциализъм. Заявявам го много отговорно.






#THEREWILLBEHATERS ....... винаги
`
`
Re: Политика , спортен форум , Пари !
shotgun blues написа:Форума наистина вече е повече политически,отколкото спортен.vaskonti май беше направил политически теми в които да се пише,ама както виждаме пак сме затрупани с нови политически теми и това е .Не спират да идват нови и нови комунисти,антикомунисти и последното ни попълнение е Волен Сидеров ,който се е регистрирал днес![]()
Лятото да идва по-бързо ,че да си отпишем на футбол покрай Световнотокакви хубави култови футболни теми ставаха преди......сега всичко е Русия,КНДР,Новият световен ред,соросиди и не знам си какви глупости.
Ясно е ,че в Свободна зона трябва да си има и политически и какви ли не теми,ама това което става в последните месеци е просто ........
Световното е създадено от комунистическите престъпници. Чрез него те проповядват комунизъм- болшевизъм и целят да отклонят хората от основната цел- борбата на Георги Жеков с комунистическите престъпници и намерението му да ги вкара в затвори и лагери!
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.
Re: Тема за политика - България
от Inmessionante на 08 Фев 2014 13:37
Единствената правилна политика за България е националсоциализъм. Заявявам го много отговорно.
........................
Това е доста драстично, но все по-реално като изход от драматичната ситуация в която се намира "територията" България към момента.
Данъците стават кошмарни. Сметките за потребление на ел.енергия и на топлофикациите.....
Демагогия и дебелоочие на всички нива на управление (независимо от цвета на властимащите)
Явно не осъзнаваме в достатъчна степен какво се случва ежедневно с всеки от нас или с най-близките ни хора.
Колко хора работят в държавата за да "хрантутят" с помощи мангалската сган? Наглите политици печелят именно чрез тях изборите и после щедро им се отблагодаряват за безконтролното им размножаване
Обири по селата - все по-нагли и ненаказуеми на практика, убийства на беззащитни възрастни хора преди което са ги ограбили,
Трябва да кажем СТИГА на висок глас - категорично за да им потреперат мартинките, за да не стане в един момент късно.
Единствената правилна политика за България е националсоциализъм. Заявявам го много отговорно.
........................
Това е доста драстично, но все по-реално като изход от драматичната ситуация в която се намира "територията" България към момента.
Данъците стават кошмарни. Сметките за потребление на ел.енергия и на топлофикациите.....
Демагогия и дебелоочие на всички нива на управление (независимо от цвета на властимащите)
Явно не осъзнаваме в достатъчна степен какво се случва ежедневно с всеки от нас или с най-близките ни хора.
Колко хора работят в държавата за да "хрантутят" с помощи мангалската сган? Наглите политици печелят именно чрез тях изборите и после щедро им се отблагодаряват за безконтролното им размножаване
Обири по селата - все по-нагли и ненаказуеми на практика, убийства на беззащитни възрастни хора преди което са ги ограбили,
Трябва да кажем СТИГА на висок глас - категорично за да им потреперат мартинките, за да не стане в един момент късно.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016
Re: Тема за политика - България
Учредиха партия "Нова България"
Радослав Кавалджиев-Роро представи основните цели на ПП "Нова България" на официалното учредяване на първата политическа партия, създадена в социалните мрежи, предаде Агенция "Фокус".
"Виждам много приятели – Стара Загора, Варна, Бургас. Всичко започна като "Фейсбук" страница. Някак си, духът ни водеше и никой от нас не вярваше, че ще учредим политическа партия. Самата дума политическа партия плашеше всички ни. Това е много голяма отговорност", каза Роро Кавалджиев - един от инициаторите, който представи целите на ПП "Нова България".
"Създадохме над 60 регионални "Фейсбук" страници и от самото начало си казахме, че всичко ще се случва под светлините на прожекторите, не в чекмеджета и папки. "Помни миналото - създай бъдеще" - това е първото, което решихме да поставим като слоган на "Нова България". От много време насам се опитват да ни разделят по всякакъв начин, да ни конфронтират, но ние показахме, че можем да бъдем заедно" заяви Кавалджиев.
Той представи и основните цели на новата партия: "повишаване на качеството на живот, защита на правата на всеки, реформи в здравеопазването, реформи в образованието и насърчаване на културата и изкуствата, изграждане на предвидима институционална страна, привличане на инвестиции, участие на гражданското общество в управлението на държавата, премахване на корупцията – ние вече създадохме един такъв инструмент – Корупционна карта на България, създаване на условия за професионална реализация на младите, намаляване на бюрокрацията на всички нива, въвеждане на електронно правителство, Закон за лустрацията, достойно заплащане, отговарящо на положения труд
"Няма да заформяме затворени ядра на ръководството. Веднъж издъним ли се, край с този проект, заявявам го най-отговорно", Роро Кавалджиев, каза един от инициаторите.
За председател на новата политическа партия бе избран Ивайло Симеонов
516 делегати гласуваха приемането на устава на ПП "Нова България" и избора на д-р инж. Ивайло Симеонов за председател на партията. Той е преподавател по "Мениджмънт на високите технологии" в Технически университет - София. Създател на представителството на студентските съвети и председател на синдикалната организация в Технически университет. Ивайло Симеонов е визионер и технократ с огромен брой реализирани социални, обществени и предприемачески каузи и проекти. В биографията му присъстват и множество научни публикации, обединени от една основна концепция - иновациите, съобщават от новата партия.
За заместник-председатели на ПП "Нова България" бяха избрани Иван Георгиев, Боряна Пенева, Радослав Кавалджиев-Роро и Андрея Щерев.
[offtopic]http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/uchrediha-partiia-nova-bylgariia-6004949[/offtopic]
Re: Тема за политика - България
Всяка партия заслужава уважение и някакъв кредит на доверие, още повече когато е учредена по подобен начин. Аз нееднократно съм подчертавал необходимостта от нови политически субекти, които да променят статуквото. Една по-подробна платформа и интервютата, които ще дават нейните лидери допълнително ще внесат яснота около нея. Приятно впечатление ми направи т.нар. "корупционна карта на страната", както и насърчаването на културата и изкуството (стига обаче то да доведе до ефективни мерки, заложени в образователната реформа). Това, което обаче ме притеснява на първо време е, че сред така обявените приоритети не се споменава разрешаването на най-големите проблеми в държавата в момента, а именно: демографската криза, превръщането ни в малцинство в собствената ни страна, високата безработица, неграмотността и ценностния хаос, дискриминационното отношение към хората над 40, не е обявено търсене на нови пазари и пазарни ниши, провеждане на ефективна социална политика, която да не е достъпна само за определен етнос, по-качествено, по-евтино и по-достъпно здравеопазване, преодоляване на социално-икономическите различия между отделните региони и т.н.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!
Aко изборите бяха днес-БСП 25%,ГЕРБ-19%,...

Ако изборите бяха днес, 24,8% от гласоподавателите щяха да гласуват за БСП, 19,3% - за ГЕРБ, 9,5 - за ДПС, 7,1 за "България без цензура" и 6,4 за Реформаторския блок. Това сочат резултатите от проучването на агенция „Медиана“, което беше обявено днес. Данните са от национално представително изследване, проведено в периода 3-7 феврурари 2014 година.Въпреки че песимизмът остава доминираща обществена нагласа, той значително е намалял в последните два месеца. По отношение на общественото и икономическо развитие на страната той е спаднал с 13 % в рамките на два месеца; По отношение на личните перспективи песимизмът е спаднал с 11 %. Може да се каже, че наблюдаваме появата на „плах оптимизъм”, обясняват социолозите.
Появата на този нов (и крехък) оптимизъм дава отражение и върху доверието към правителството на Пламен Орешарски – доверието се е покачило с 6 % в рамките на два месеца; Разочарованието е спаднало с 2 %.
В тази предизборна ситуация наблюдаваме и консолидация на избирателите около своите партии. И двете основни политически сили (БСП и ГЕРБ) покачват процентите на потенциалните си избиратели, като разликата помежду им се запазва в рамките на регистрираната през ноември (5.5 % към момента).
Към момента данните показват, че шест партии имат възможност да преминат бариерата и да излъчат евродепутат – БСП, ГЕРБ, ДПС, „България без цензура”, Реформаторски блок. Шансове за пробив запазва и Национален Фронт за Спасение на България (НФСБ).
Прави впечатление значителното нарастване на електоралния потенциал на „България без цензура”. Основни „донори” на тази формация са ГЕРБ и Атака – половината от потенциалните избиратели тук са разочаровани бивши избиратели на ГЕРБ и Атака. Като се прибави резултатът на партньорите от ВМРО - 1,1%, партията на Николай Бареков застава плътно зад ДПС и със сериозен аванс пред реформаторите.
Съотношението на силите между управляващи и опозиция са практически изравнени с лека доминация на управляващите. (С цялата условност за включването на едни партии към „управляващи”, а други към „опозиция”.)
Към момента „Атака” и АБВ не дават индикации, че са в състояние да прескочат изборната бариера и да излъчат евродепутат.
- Себастиан Фетел
- Мнения: 2084
- Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
- Skype: Байерн Мюнхен
- Местоположение: Алианц Арена
- Контакти:
Re: Aко изборите бяха днес-БСП 25%,ГЕРБ-19%,...
Никога БСП не е побеждавала Герб. Не вярвам на тази статистика.
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]
Re: Aко изборите бяха днес-БСП 25%,ГЕРБ-19%,...
джони написа:
Ако изборите бяха днес, 24,8% от гласоподавателите щяха да гласуват за БСП, 19,3% - за ГЕРБ, 9,5 - за ДПС, 7,1 за "България без цензура" и 6,4 за Реформаторския блок. Това сочат резултатите от проучването на агенция „Медиана“, което беше обявено днес. Данните са от национално представително изследване, проведено в периода 3-7 феврурари 2014 година.Въпреки че песимизмът остава доминираща обществена нагласа, той значително е намалял в последните два месеца. По отношение на общественото и икономическо развитие на страната той е спаднал с 13 % в рамките на два месеца; По отношение на личните перспективи песимизмът е спаднал с 11 %. Може да се каже, че наблюдаваме появата на „плах оптимизъм”, обясняват социолозите.
Появата на този нов (и крехък) оптимизъм дава отражение и върху доверието към правителството на Пламен Орешарски – доверието се е покачило с 6 % в рамките на два месеца; Разочарованието е спаднало с 2 %.
В тази предизборна ситуация наблюдаваме и консолидация на избирателите около своите партии. И двете основни политически сили (БСП и ГЕРБ) покачват процентите на потенциалните си избиратели, като разликата помежду им се запазва в рамките на регистрираната през ноември (5.5 % към момента).
Към момента данните показват, че шест партии имат възможност да преминат бариерата и да излъчат евродепутат – БСП, ГЕРБ, ДПС, „България без цензура”, Реформаторски блок. Шансове за пробив запазва и Национален Фронт за Спасение на България (НФСБ).
Прави впечатление значителното нарастване на електоралния потенциал на „България без цензура”. Основни „донори” на тази формация са ГЕРБ и Атака – половината от потенциалните избиратели тук са разочаровани бивши избиратели на ГЕРБ и Атака. Като се прибави резултатът на партньорите от ВМРО - 1,1%, партията на Николай Бареков застава плътно зад ДПС и със сериозен аванс пред реформаторите.
Съотношението на силите между управляващи и опозиция са практически изравнени с лека доминация на управляващите. (С цялата условност за включването на едни партии към „управляващи”, а други към „опозиция”.)
Към момента „Атака” и АБВ не дават индикации, че са в състояние да прескочат изборната бариера и да излъчат евродепутат.
Ти си една платена депесарсккомунистическа к-ва.
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи
Re: Aко изборите бяха днес-БСП 25%,ГЕРБ-19%,...
Само прочиташ "Медиана" и всичко се изяснява. Кольо Колев какви резултати очаквате да изкара. Аз лично точно такива, но не са верни. БСП с 5 % пред ГЕРБ. За резултата на Бареков и покачващото се доверие към Орешарски няма смисъл да се коментира.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта


