Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist
- Viktor4o_Rs
- Мнения: 6597
- Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Интересува ме кога са хокейните мачове
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Viktor4o_Rs написа:Интересува ме кога са хокейните мачове
http://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey ... tournament
Часовете са в руско време, съответно -2 часа за нас.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Официално по коя програма ще се излъчват игрите ?
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
БНТ и Филм+
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Има нов канал - БНТ/HD, пуснат специално за олимпиадата.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...[/center]
I'm your revelation, I'm a walking miracle...[/center]
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
**********
А по телевизията , препоръчвам BNT HD - снощи гледах малко, страхотно качество
А по телевизията , препоръчвам BNT HD - снощи гледах малко, страхотно качество
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
oibraza написа:**********
А по телевизията , препоръчвам BNT HD - снощи гледах малко, страхотно качество
[offtopic]Спри се тая реклама, тоя форум си има правила.[/offtopic]
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...[/center]
I'm your revelation, I'm a walking miracle...[/center]
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма
Програма за участието на българските състезатели:
8 февруари - събота
12.00 - 13.05 Ски-бягане жени 15 км скиатлон Антония Григорова
16.30 - 18.20 Биатлон мъже 10 км спринт - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
16.30 и 18.30 – 20.05 Шейни единично мъже и спускане - Станислав Беньов
18.30 - 19.35 Ски-скок мъже нормална шанца квалификации - Владимир Зографски
9 февруари - неделя
09.00 - 11.10 Ски-алпийски мъже спускане - Георги Георгиев, Никола Чонгаров
12.00 - 13.45 Ски-бягане мъже 30 км скиатлон - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
16.30 - 18.20 Биатлон жени 7.5 км спринт - Десислава Стоянова
16.30 и 18.30 - 20.25 Шейни единично мъже и спускане - Станислав Беньов
19.30 - 21.15 Ски-скок мъже нормална шанца финали - Владимир Зографски
10 февруари - понеделник
17.00 – 18.20 Биатлон мъже преследване - участието на състезателите се определя в зависимост от представяне в спринта
11 февруари - вторник
12.00 - 15.50 Ски-бягане мъже и жени спринт - Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин
17.00 - 18.20 Биатлон жени преследване - в зависимост от представяне в спринта
13 февруари - четвъртък
12.00 - 13.40 Ски-бягане жени 10 км класически стил - Антония Григорова, Теодора Малчева
16.00 - 18.20 Биатлон мъже 20 км индивидуално - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
14 февруари - петък
09.00 - 10.30 и 13.30 - 14.40 Ски-алп. мъже суперкомбинация - Георги Георгиев, Никола Чонгаров
12.00 - 13.55 Ски-бягане мъже 15 км - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
16.00 - 18.20 Биатлон жени 15 км - Десислава Стоянова
19.30 - 20.35 Ски-скок мъже голяма шанца квалификации - Владимир Зографски
15 февруари - събота
19.30 - 21.15 Ски-скок мъже голяма шанца финали - Владимир Зографски
16 февруари - неделя
09.00 - 11.10 Ски-алпийски дисц. Супер Г, Георгиев, Никола Чонгаров
09.00 - 10.10 и 11.15 - 12.05 Сноуборд жени сноубордкрос - Александра Жекова
17.00 - 18.20 Биатлон мъже масов старт - в зависимост от представяне в досегашните стартове
17 февруари - понеделник
17.00 - 18.20 Биатлон жени масов старт - в зависимост от представяне в досегашните стартове
18 февруари - вторник
09.00 и 12.30 Ски-алпийски дисциплини, жени гигантски слалом - Мария Киркова
19 февруари - сряда
07.15 - 09.00 и 11.00 - 13.05 Сноуборд мъже паралелен гигантски слалом - Радослав Янков
09.00-11.00 и 12.30-14.10 Ски-алпийски дисц. мъже гигантски слалом - Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров
11.15 - 13.00 и 13.45 - 15.00 - Ски-бягане мъже и жени отборен спринт - Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин
21 февруари - петък
14.45 - 16.00 и 18.15 - 19.25 Ски-алпийски дисциплини жени слалом - Мария Киркова
22 февруари - събота
07.15 - 09.00 и 11.15 - 13.20 Сноуборд мъже паралелен слалом - Радослав Янков
11.30 - 13.25 Ски-бягане жени 30 км - Антония Григорова, Теодора Малчева
14.45 - 16.15 и 18.15 - 19.50 Ски-алпийски дисц. мъже слалом - Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров
16.30 - 18.40 Биатлон мъже щафета - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
23 февруари - неделя
09.00 - 11.55 Ски-бягане мъже 50 км - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
8 февруари - събота
12.00 - 13.05 Ски-бягане жени 15 км скиатлон Антония Григорова
16.30 - 18.20 Биатлон мъже 10 км спринт - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
16.30 и 18.30 – 20.05 Шейни единично мъже и спускане - Станислав Беньов
18.30 - 19.35 Ски-скок мъже нормална шанца квалификации - Владимир Зографски
9 февруари - неделя
09.00 - 11.10 Ски-алпийски мъже спускане - Георги Георгиев, Никола Чонгаров
12.00 - 13.45 Ски-бягане мъже 30 км скиатлон - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
16.30 - 18.20 Биатлон жени 7.5 км спринт - Десислава Стоянова
16.30 и 18.30 - 20.25 Шейни единично мъже и спускане - Станислав Беньов
19.30 - 21.15 Ски-скок мъже нормална шанца финали - Владимир Зографски
10 февруари - понеделник
17.00 – 18.20 Биатлон мъже преследване - участието на състезателите се определя в зависимост от представяне в спринта
11 февруари - вторник
12.00 - 15.50 Ски-бягане мъже и жени спринт - Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин
17.00 - 18.20 Биатлон жени преследване - в зависимост от представяне в спринта
13 февруари - четвъртък
12.00 - 13.40 Ски-бягане жени 10 км класически стил - Антония Григорова, Теодора Малчева
16.00 - 18.20 Биатлон мъже 20 км индивидуално - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
14 февруари - петък
09.00 - 10.30 и 13.30 - 14.40 Ски-алп. мъже суперкомбинация - Георги Георгиев, Никола Чонгаров
12.00 - 13.55 Ски-бягане мъже 15 км - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
16.00 - 18.20 Биатлон жени 15 км - Десислава Стоянова
19.30 - 20.35 Ски-скок мъже голяма шанца квалификации - Владимир Зографски
15 февруари - събота
19.30 - 21.15 Ски-скок мъже голяма шанца финали - Владимир Зографски
16 февруари - неделя
09.00 - 11.10 Ски-алпийски дисц. Супер Г, Георгиев, Никола Чонгаров
09.00 - 10.10 и 11.15 - 12.05 Сноуборд жени сноубордкрос - Александра Жекова
17.00 - 18.20 Биатлон мъже масов старт - в зависимост от представяне в досегашните стартове
17 февруари - понеделник
17.00 - 18.20 Биатлон жени масов старт - в зависимост от представяне в досегашните стартове
18 февруари - вторник
09.00 и 12.30 Ски-алпийски дисциплини, жени гигантски слалом - Мария Киркова
19 февруари - сряда
07.15 - 09.00 и 11.00 - 13.05 Сноуборд мъже паралелен гигантски слалом - Радослав Янков
09.00-11.00 и 12.30-14.10 Ски-алпийски дисц. мъже гигантски слалом - Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров
11.15 - 13.00 и 13.45 - 15.00 - Ски-бягане мъже и жени отборен спринт - Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин
21 февруари - петък
14.45 - 16.00 и 18.15 - 19.25 Ски-алпийски дисциплини жени слалом - Мария Киркова
22 февруари - събота
07.15 - 09.00 и 11.15 - 13.20 Сноуборд мъже паралелен слалом - Радослав Янков
11.30 - 13.25 Ски-бягане жени 30 км - Антония Григорова, Теодора Малчева
14.45 - 16.15 и 18.15 - 19.50 Ски-алпийски дисц. мъже слалом - Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров
16.30 - 18.40 Биатлон мъже щафета - Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
23 февруари - неделя
09.00 - 11.55 Ски-бягане мъже 50 км - Веселин Цинзов, Андрей Гридин
Колко златни медала ще спечели Русия ?
Колко златни медала смятате че ще спечели Русия и колко от тях ще бъдат в спортове , в които субективният фактор няма значение?
Последна промяна от exiter на 08 фев 2014 21:10, променено общо 1 път.
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".
Re: Колко златни медала ще спечели Русия ?
По малко от ЕС и САЩ поотделно
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта