Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stioks
Мнения: 518
Регистриран на: 19 ное 2008 19:45
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот stioks » 16 ное 2013 18:53

TNT написа:Само да припомня на по-малките и незнаещи фенове,че феновете на Берое скочиха на вътрешния министър Ангел Солаков в най-мрачните и диви времена на комунизма,когато за далеч по-невинни неща хората влизаха в затвора или просто изчезваха безследно....


ама по-улиците на Стара Загора бягате :mrgreen:

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот Bojko Berojko » 16 ное 2013 18:54

Какво викаш,Домусага ще докара биячите ли? Ами да ги докара бе,да видим кой кого.
После ще плаща за статии в медиите ,че в Стара Загора публично го онодили!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот iliyan » 16 ное 2013 18:55

balgarin написа:
BadBoy написа:
subzero написа:
kreedz написа:http://www.beroe.bg/2013/11/16/pozicia-pfk-beroe-incident-ludogorets/ „Професионален футболен клуб Берое – Стара Загора“ ЕАД иска да уточни, че преди мача никой от ръководството и спортния щаб на „Лудогорец“ не е уведомил официално нашия клуб как ще протече престоя на тима от Разград в Стара Загора – кога ще пристигне отбора, къде ще е настанен, както и дали ще проведе занимания и къде и кога ще се случи това ако има такива.

Опаааа . Ми ся ??? :roll:

Ти си баце голям хейтър.
ПФК Берое нямат директна вина за случилото се, вината им е индиректна, но за такава не се носят последствие.
Съгласен ли си нападателите, които са задържани да бъдат осъдени по бързата процедура с ефективна присъда?

А ако футболисти на Лудогорец са нанесли с ударите си "средна телесна повреда", трябва ли и те да бъдат съдени с ефективни присъди?

Разбира се :)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

qqq
Мнения: 594
Регистриран на: 11 яну 2011 13:38
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот qqq » 16 ное 2013 18:55

stioks написа:Много тъпа изцепка. Явно същите "марули" обстрелваха и нашия рейс с бомби.



това първенство няма да се видим с тях повече, но идва следващото

РосенВарна
Мнения: 513
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот РосенВарна » 16 ное 2013 19:00

subzero написа:
snakebite написа:Хубаво де Верея, какво правят там тези "беройци' не е ли точно целта да провокират, защо не са се въоръжили с фотоапарати , а с бомбички и пиратки ???
ясно е като бял ден какво са целели - някаква криворазбрана бабаитска психоатака..

Не знам какво искат беройци, другия път Домусчиев, пак да прати ония от мача с ЦСКА ли ??

Не мисля че нашите футболсити са от плашливите - нито Минев, нито Моци и Барт, нито макетата Дяков и Златински, нито Владо ми изглеждат притеснителни...Най-много да се постигне обратния ефект и да се понапънат поиграят повечко..

Да не сте Барселона ?? :mrgreen:
Иначе ти не можеш да казваш кой къде и кога да ходи.
Питай вашите кво праят на тоя стадион и що няма охрана ???



Мушморок, ти на идиот ли се правиш? Никой не коментира защо има старозагорци на стадиона където тренира Лудогорец, всеки има право да ходи където си ще, въпросът е защо е отишъл с бомбички и защо ги хвърля срещу хора? Ако някой хвърля бомбички срещу собственото ти дете /може да нямаш деца, казвам го принципно/ и не дай си боже го осакати за цял живот пак ли ще говориш така?
Кучетата си лаят, орлите си летят.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот HEATSEEKER » 16 ное 2013 19:03

Санди ги е пратил :shock: :shock: :shock:
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
Michael Carrick
Мнения: 55
Регистриран на: 31 май 2009 02:22
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот Michael Carrick » 16 ное 2013 19:07

Всеки чул недочул коментира :shock: А за феновете на Локото не беше бомбичка, а бутилка :!:
Изображение

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот hijack1 » 16 ное 2013 19:10

Нека утре съдията заколи ритуално Берое. АМИН :lol:

tessco
Мнения: 32
Регистриран на: 13 дек 2008 13:32
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот tessco » 16 ное 2013 19:11

Жалки Сз олигофрени

honda
Мнения: 4947
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Фенове на Берое са нападнали Лудогорец

Мнениеот honda » 16 ное 2013 19:12

bufera80 написа:
acmilan написа:Само човек, който няма никаква представа от правилника на футболния съюз и дори здравата логика може да си помисли, че са възможно или още по-малко неизбежни санкции спрямо клуба. Извършителите трябва да бъдат съдени. А идиоти има навсякъде, ясно е, че е модерно сега да се пише кой е селянин, но няма агитка, която да не върши глупости. Наши фенове направиха уникална простащина и никога не бих застанал до тях в нещо такова. Само дето заради тях да ме наричат мен селянин, няма да стане. Само Берое.



Я ти вземи прочети правилника и виж колко време преди мач,по време на мача и след мача,КЛУБЪТ ДОМАКИН ТРЯБВА ДА ОСИГУРИ ОХРАНА НА ОТБОРА ГОСТ...Ама го прочети хубаво и си го набий в тъпата селска глава


Би ли ни светнал как се налага наказание за нещо ,което го няма описано в доклада на нито едно длъжностно лице- нито дежурния делегат ,нито полицията?
Колко време преди мач отбора домакин осигурява охрана на отбора гост и колко време преди въпросния мач е станал въпросния инцидент?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта