Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот Без име » 25 авг 2013 12:33

И по-слаби сме виждали! И в Левски, и в ЦСКА...
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
daks0on
Мнения: 78
Регистриран на: 09 дек 2009 10:15
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот daks0on » 25 авг 2013 12:38

Къде забравяш ???? Руй Мигел :) :)

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот warhead » 25 авг 2013 12:45

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:Никой не може да обясни защо Стойчо взе Бруно Морейра

ЦСКА продължава да не може да вкара гол. Не и нападателите му. Особено тези, централните. Вече е пети кръг, а от тях попадения има само Григор Долапчиев. Момче, което Стойчо Младенов откровено мрази. И не за друго, а защото не е комисионерски продукт. Иначе нямаше да налага в ЦСКА такива бездарници като Кировски и Морейра.



Този последният влезе срещу Локо София и продължи да е все така жалък в некадърието си. Можеше да вкара сам срещу вратаря. Можеше да вкара и сам без вратаря. Не успя. Както вече го прави цяла година. Миналия сезон този има един гол в Португалия. Срещу Пасош Ферейра. Когато му качили топката на главата на празна врата. За цялата година 17 мача и едно попадение. Сега още 3 без гол. Май няма друг такъв централен нападател, който за 20 мача вкарва по един гол.



И Стойчо се бие в Гърдите, че го взел без пари. Че то този Морейра на струва и лев. Въпросът е какво ще прави ЦСКА с огромната му заплата. И кой ще плаща моралния дълг към Григор Долапчиев и сектор Г. Защото това момче с два мача по 10 минути е вкарал два пъти повече попадения от Морейра за цял сезон!? Хайде после кажете, че това с португалския некадърник не е някаква схема на Стойчо. Не е ясно каква, но тя се пише на задника на ЦСКА. Без значение кой след това ще го избърше. Лупи или някой друг.
Автор: Янко Георгиев Sportline.bg


Ти ще поставиш световен рекорд по откриване на теми срещу Стойчо!Смени си името на Цимбика...или ближа га*ъ на ТИТАН и ме е яд че ги няма в ЦСКА!
По темата,която е пълна с провокации и лъжи!Португалеца първо е под наем заедно с Ревсон!Долапчиев като покаже че е толкова добър ще го пуснат!Гледахте ли го последната контрола...и ако да кое ви хареса?
П.С.Щом си такъв ЦСКА-р ,(което е абсолютно невярно),дължиш уважение към най-успешния треньор на клуба в последните 10г. ,а не да изливаш помия като луд отгоре му СМЕШНИК такъв жалък си!Като разбирате толкова много от футбол ставайте треньори!Аман от хора,които говорят за неща от които и понятие си нямат!Подкрепи си отбора на трибуните а тактиката и мачовете има кой да ги води!

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот warhead » 25 авг 2013 12:48

ЕМИЛ написа:
Udoji90 написа:(Понеже гледам, че много почнахте да се чудите защо Абушев не играел, той в някои мачове даже си беше титуляр и не направи абсолютно нищо до момента. През пролетта в "Локо" Пд също с нищо не се запомни от мачовете на "смърфовете", които гледах. Обаче нали е българин, а не чужденец, затова не се пишат статии против него.)

Е защо въобще тогава го взехте ?!!!!


а вие що търпите Силва,Везалов,Рамос,Старокин,Милиев и т.н. повече от година???Те цъфнали и вързали за нас тръгнали да се притесняват!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот angelofdeath » 25 авг 2013 12:49

Стойчо започва сериозно да се излага с пускането в игра на Кировски. За Морейра няма, какво да говорим, защото се вижда, че просто не може да вкара. Имаше идеално положение, дори го отигра добре, но вместо празната седем метрова врата отцели вратаря. Македонеца пък от два метра изкара топката над вратата. Ако беше вкарал мача можеше да влезе в друг коловоз. Започвам да смятам, че Стойчо нарочно не пуска Долапчиев, зада покаже, кой ръководи. Дано това глупаво упорство не убие желанието на единствения ни останал талант от школата. Сега ако и Сидибе подпише, за Григор ще остане пейката. Ще се радвам ако треньора ни ме опровергае, но засега всичко си протича, както винаги при Младенов.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот MaRTo1233 » 25 авг 2013 12:51

Гледам журналисти и форумни тикви се опитвате да се правите на треньори и давате акъли. Има решение ... инвестирате в себе си около 1000 лв ... учите за треньори. взимате лиценз се пускате във футбола. И тогава като станете велики треньори (каквито не се съмнявам че сте) ще си избиете парите много лесно. Дотогава имате право само да мълчите и да не плюете отбора в трудни моменти. Иначе да се правите на Моуриньо по форумите ... не ви отива много :)

Имало е и ще има и по-слаби, точно сега не е момента в който трябва да си изливате глупостите :)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот валидол за теб » 25 авг 2013 13:00

В Морейра има футбол, проблема е, че има много прости хора по света, на които им е дадено правото да си изразяват мнението, за съжаление :!:
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10892
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот CSKA 78 » 25 авг 2013 13:04

ЕМИЛ написа:Силна тема Изображение



Интересно,защо ли нямаше такава тема за Силва!!?Имаше само хвалебствия преди да го изгонят! :lol: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 77-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10892
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот CSKA 78 » 25 авг 2013 13:13

Темата си е чиста проба провокация!!(въпреки,че е пусната от "наш").Самата статия още повече,явно не се научихте,че такива статии ще има по няколко на седмица!Целта е да се предизвика още по-голям хаос в ЦСКА!Въпреки това, някои от "нашите" мислят не с мозъка си, а със задните си части!(като правят теми от такива статии) :evil:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 77-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Най-жалкият таран играе в ЦСКА! Вижте го

Мнениеот haha » 25 авг 2013 13:35

daks0on написа:Къде забравяш ???? Руй Мигел :) :)

Станко :lol: Шеридън.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта