Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот DrAvalanche » 07 авг 2013 16:15

Жоржиньо написа: От българския шампион изразиха своето недоволство от създалата се ситуация и попитаха дали националния стадион е концертна сцена или спортно съоръжение. Договорът за концерта на Роджър Уотърс е подписан доста отдавна, но въпреки това, че той ще пречи на българския участник в Шампионската лига.


Като са баровци да вадят пари да покрият неустойката за провалянето на концерта и да си играят на националния стадион. А за в бъдеще да помислят дали не е по-добре да си платят старите борчове на строителните фирми и да си разширят къщичката за пиленца.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот Hrabar » 07 авг 2013 16:16

Имам билет за концерта на Роджър Уотърс, но в създалата се ситуация, нямам нищо против концертът да се премести на друг стадион, дори извън София. Също така може да се премести на зоната до новият терминал на летището, където миналата година се проведе Loud Festival.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот petko.h.markov » 07 авг 2013 16:16

Жоржиньо написа:Страхотен шок изживява Лудогорец, след като стигна до плейоф за Шампионската лига. Стана ясно, че българският шампион няма да може да използва единствения стадион в България, който има лиценз за мачове в Шампионската лига.

Националният стадион „Васил Левски“ е зает с концерт на Роджър Уотърс, който е насрочен за 30 август. Това означава, че втората среща в плейофа няма как да се играе в България. По програма тя трябва да се състои 27 или 28 август

При така стеклите се обстоятелства Лудогорец ще има възможност да играе домакинството си в България задължително в първата среща, която ще се играе на 20 или 21 август. Естествено този вариант е по-лош за българския отбор, който ще трябва да гостува на реванша.

От УЕФА категорично са отказали да дадат необходимия лиценз на стадион „Лазур“ в Бургас, където могат да се играят само мачове в Лига Европа.

От българския шампион изразиха своето недоволство от създалата се ситуация и попитаха дали националния стадион е концертна сцена или спортно съоръжение. Договорът за концерта на Роджър Уотърс е подписан доста отдавна, но въпреки това, че той ще пречи на българския участник в Шампионската лига.

Така стеклите се обстоятелства поставиха в шах ръководството на Лудогорец преди утрешния жребий за Шампионската лига.

Днес е сряда! Жребият се тегли в петък.Нито е ясен противника нито първия домакински мач а се започват
писания и щуротии.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот shotgun blues » 07 авг 2013 16:17

r.h. написа:Този стадион е на два часа път от Разград

Изображение

след 500 години ,ще направим първата копка на такъв стадион и в България 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот Жоржиньо » 07 авг 2013 16:22

Те Македония имат много по-добър стадион,даже и от тях сме по-зле :lol:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот PFC Litex » 07 авг 2013 16:23

petko.h.markov написа:Днес е сряда! Жребият се тегли в петък.Нито е ясен противника нито първия домакински мач а се започват
писания и щуротии.

Платените драскачи трябва да си заработят хонорарчето, като създават напрежения в отбора на Лудогорец, действие породено от факта, че хората ще играят в групи на европейски турнир.
Изображение

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот batmanlevski » 07 авг 2013 16:23

че какво ще им гледаме на лудогорец ,как цял мач се правят на опълченци и накрая отнасят 3-4 гола без да могат да минат центъра ,по добре да гледам Роджър Уотърс ,това поне е нещо истинско за разлика от футболната порнография в България
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]


Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот PFC Litex » 07 авг 2013 16:24

Пловдивчанинът написа:Ами Ловеч?

viewtopic.php?p=5039453#p5039453
Изображение

Потребителски аватар
optimista
Мнения: 293
Регистриран на: 29 май 2009 14:07
Контакти:

Re: Шок за Лудогорец - няма стадион за Шампионската лига

Мнениеот optimista » 07 авг 2013 16:26

Стадиона в Ловеч има лиценз, що за платени статии, не се знае и кой ще е домакин в първия мач и т.н.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта