
Владо Гаджев тренира вече с юношите. Кои ли ще са изгонените
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
Скоро минавахме покрай Стралджа/Ямболско/ в неделя има животински пазар,може да ги пуснете там 

Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора
- орчо войвода
- Мнения: 1160
- Регистриран на: 31 авг 2011 07:57
- Skype: 2VKBPY
- Контакти:
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
sin4ec написа:Марица разпиля Синитево с 8:0!Освободени и прЕдадени от Левски сме цялата публика! Тези дръпнати хуманоиди Марица Белово щеше да им изкърти зъбите още в първия мач! На реванша с рейс щеше да пътува и пак да се върне с точка поне. Толкоз!




В началните минути домакините наложиха териториален натиск, който даде резултат и в 5-та минута капитанът Станислав Савов изведе Трендафил Узунов-Тренди на чиста позиция, той преодоля вратаря и чукна топката към Васко Цоклинов, за който остана най-лесното 1:0. След попадението играта се оживи и последваха няколко силни минути за гостите, които имаха две стопроцентови ситуации за гол, но вратарят на Марица Милен Петракиев отрази ударите им. Пропуските сякаш се отразиха на самочувствието на момчетата от Синитево и беловци започнаха яростни атаки към вратата им, като късметът спаси гостите на три пъти след пропиляни ситуации очи в очи с вратаря от Васко Цоклинов и Александър Радев, а гол на Деси Стойнов бе отменен заради засада. В края на първото полувреме домакините пропуснаха поредното чисто положение, след като Илия Гочев-Шакири проби отдясно и извади топката на дузпата към Станислав Савов, но ударът му мина на сантиметри от страничната греда. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:0, а зрителите не очакваха предстоящата голеада.
През втората част беловци продължиха да атакуват и в 48-та минута Тренди проби отдясно и извади топката за Савов, а този път капитанът не сгреши за 2:0. В 50-та минута Христо Парунев изведе Александър Радев сам срещу вратаря, а той с техничен удар направи резултата класически. В 58-та минута отново Парунев достави хубав пас този път на Цоклинов, но силния удар на последния срещна напречната греда. В 61-та минута Цоклинов влезе в ролята на подавач, като изведе Тренди на чиста позиция, но стража на гостите изби в корнер. В 70-та минута Шакири проби по дясното крило и с удар в близкия ъгъл направи резултата 4:0. До края беловци се забавляваха на терена, като влезлите след антракта Добромир Методиев и Павел Вучев отбелязаха за кеф на публиката, а Цоклинов и Парунев добавиха по още едно попадение и оформиха крайното 8:0!
В следващия кръг Марица гостува в Сарая в събота 04.05, а началния час на срещата е 17:00 ч.
Състав на Марица: Милен Петракиев, Илия Гочев, Венцислав Пенов, Мирослав Ханджийски, Стоян Илков, Станислав Савов, Трендафил Узунов, Васко Цоклинов, Александър Радев, Христо Парунев, Десислав Стойнов.
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
Проблема на Левски не е в играчите,просто имаха за треньор един малоумник! Мисля че сега ще се оправят!
- santiliana
- Мнения: 2988
- Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
- Местоположение: долината на глинените гърнета
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
неееее, няма да предлагате никой за махане. Момчетата трябва да се обиграват, да им се даде шанс и т.н. и т.н. подобни простотии...Къде ги сега специалистите дето проповядваха именно такава политика? Те явно футбол са гледали по тв-то и от там и знаят, че топката по принцип е кръгла...От 2006 година Левски беше убиван бавно, но сигурно. Сега вече е труп. Да вървят по дяволите всички, докарали любимия ми отбор да изглежда толкова жалко подобие на някакъв футболен тим...
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
santiliana написа:неееее, няма да предлагате никой за махане. Момчетата трябва да се обиграват, да им се даде шанс и т.н. и т.н. подобни простотии...Къде ги сега специалистите дето проповядваха именно такава политика? Те явно футбол са гледали по тв-то и от там и знаят, че топката по принцип е кръгла...От 2006 година Левски беше убиван бавно, но сигурно. Сега вече е труп. Да вървят по дяволите всички, докарали любимия ми отбор да изглежда толкова жалко подобие на някакъв футболен тим...
Виж сега, ясно е, че трябва да има много промени, но нека не се прекалява...
Още в края на миналия сезон казах, че дори и да бяхме станали шампион, трябва да се освободят определени състезатели - Везалов, Рамос, Ангелов, Старокин, Мюлдер и Прохазка. Може и малко да съм объркал имената, но и тези шестимата нямаше да е грешка да ги освободят.
Вече по - нататък има много да се мисли, защото Велев не става, Карвальо - ясен, Илиев - трябва да бъде разкаран. Може би това е всичко. Другото не бива да се пипа, защото ще стане мармалад.
Пропуснах Пинто. Ето общо стават десет души. Без тях пак ще има "Левски" и със сигурност няма да е толкова бездушен.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
Всички които взеха участие в двата мача срещу казаците вън и най-вече тези от втория. Само юноши поне да знаем че грешките са дължат на младостта и неопитността отколкото да гледам бездушници, които не знаят за какво са в Левски освен за пари. САМО ЛЕВСКИ !!!
-
- Мнения: 188
- Регистриран на: 13 юни 2013 14:59
- Контакти:
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
terata написа:zlatan написа:След тренера си мисля че и футболерите си струва да коментираме които ще напуснат отбора ни.
Ето ги моите:
Жоао Силва-продаден
Базил Де Карвльо-продаден
Владо Гаджев-продаден
Нуно Пинто-продаден
Кристовао Рамос-освободен
Станислав Ангелов-подарен
Орлин Старокин-подарен
Илиян Йорданов-освободен
То хубуу вън вън ама кой ще е вътре?
Иначе и на мен ми се ще тия да хващат пътя, като бих добавил Везалов, Пл.Илиев, Пл.Димов, Д.Димов...ама не остана кой да играе.
Тези да не би да играят?
- arsenvengerin
- Мнения: 901
- Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
- Контакти:
-
- Мнения: 188
- Регистриран на: 13 юни 2013 14:59
- Контакти:
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
tonito написа:Всички които взеха участие в двата мача срещу казаците вън и най-вече тези от втория. Само юноши поне да знаем че грешките са дължат на младостта и неопитността отколкото да гледам бездушници, които не знаят за какво са в Левски освен за пари. САМО ЛЕВСКИ !!!
+1000000
Re: Освободените и продадени от Левски!!!
urkoto написа:Според мен ви трябва някой стабилен централен защитник, човек с доказана визитка. Аз лично се сещам за Ив8 "Главата" Иван8в. Все пак човека е два пъти носител на купата и един път на суперкупата - доста по-успешен от 90% от наличните ви футболисти. А и с Везалов ще сработят страхотен тандем
Да бе.Иво Иванов спечели три трофея,като играч на Берое,а Везалов не спечели нищо.

2015-Спечелихме Купата и Суперкупата на България.
2016-Натресоха ни Първа Порнографска Лига и урода ЦСКА-Литекс Етрополско знаме(Микре-София).Накратко Хибрид тиренце София.
2017-Заради горното,ако УЕФА не ни изрита,слизаме в 5-а урна.
2016-Натресоха ни Първа Порнографска Лига и урода ЦСКА-Литекс Етрополско знаме(Микре-София).Накратко Хибрид тиренце София.
2017-Заради горното,ако УЕФА не ни изрита,слизаме в 5-а урна.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта