iliyan написа:Такава реалността защото днешните герои са мутри , данъчни , митничари и съм виждал как татко митничар обяснява на щерка колко е важно да си хване чичко-паричко !
Не може по цял ден да гледаш Payner и след това да искаш да изглеждаш изискано и да говориш изискано като си фен на чалга-курвите на Митко Пайнера и Слави - Улчиндолския г*з !
Май за първи път в този форум ще се съглася напълно с твоето мнение.

Първите седем години са най-важни, но не може да се пренебрегне и ролята на училището и т.н. "медии" - как те възпитават младите хора. Ще си позволя да повторя примера, който дадох в четвъртък: Статия на първа страница на един седмичник, озаглавена "ВИП абитуриенти" и придружена със снимки. Вместо отличници, първенци на випуска, медалисти от олимпиади, спасители на човешки живот или извършили други достойни дела, от снимките ни гледат синът на Аня Пенчева и Ивайло Караньотов - Ангел (влязъл с мотоциклета си в един софийски мол заедно с още един пишлегар точно преди една година), щерката на Цацаров - Диана, щерката на Андрей Слабаков и внучка на Петър Слабаков - Йоана... Това са ВИП персоните, това е бъдещият "елит" на България. А колко много простотии сме чели за други такива "герои" - и в пресата,и в интернет. Ето днес чета в един сайт, наред със сериозните новини, много полезната и поучителна информация за британска телевизионна водеща, която имала най-привлекателните устни на Острова и изпреварила по този показател Виктория Бекъм.

Еми какво да очакваме!?... За съжаление обществото ни затъва все повече в информационна помия.
