Левски - Лудогорец - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bluegope
Мнения: 101
Регистриран на: 23 юли 2009 15:30
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот bluegope » 16 май 2013 10:23

Мач с мач не си прилича. Всичко зависи от възстановяването и психическата нагласа към мача. Скочат ли здраво нашите и с помощта на публиката, мисля че шансовете са добри да вземем мача. А феновете на другите отбори явно откриват топлата вода, като установяват, че нивото на Левски не е много високо. Ама такова е нивото на всички български отбори. Ако имаше някакво страшилище в пъвенството, досега да са се откъснали с 15 точки и да са шампиони вече (като Байерн например). Ама такъв отбор няма, затова и ние до последно ще се надяваме и ще вярваме, че този отбор, който ще ликува накрая е Левски. Това е орисията на синия фен. Възможността Левски да триумфира ги прави останалите фенове доста смешни в опитите си да омаловажат успехите на синия отбор, като по този начин омаловажават и стойността на отборите, на които симпатизират. След като сте след нас в класирането, значи сте по-слаби и не би трябвало да имате претенции. Ама туй да оплюваш, пред това да подкрепяш винаги е било по-разпространено състояние по тези географски ширини.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6389
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот mistreated » 16 май 2013 10:27

RIR написа:Дълга тема е. Просто нивото пада. И при нас, и при вас. При Левски и ЦСКА най-вече, защото титлите и купите са вече рядкост в сравнение с преди, което не е лошо, защото има конкуренция. Обаче повечето фенове на двата отбора са разглезени. Освен това ако за Берое (моите уважения) една купа е голяма радост, то за нас, дори и след 4 години без трофей, би била по-скоро утешение. Както и вие последната си купа не я взехте насериозно. И тази ситуация на "безтитлие" влияе лошо на неуравновесените фенове и почват да избиват балансите им и да се чудят да се радват на малкото (според аршина ни) което се случва или да си искат титлите от преди (което не е сериозно, защото вече има повече отбори с амбиции и възможности).

А просто трябва да сме взискателни и стъпили здраво на земята. И да си подкрепяме отборите, щом така се е случило, че ни пука за тях.


Браво за мнението!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

dimitar59
Мнения: 619
Регистриран на: 09 юни 2008 12:50
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот dimitar59 » 16 май 2013 10:28

the_blue_fan написа:
dimitar59 написа:За мача с ''Лудогорец'' трябва да се вземат някои спешни и неотложни мерки.Основната е да се намери 10 тонен крик,с който да бъдат повдигнати задните части на Гаджев,който не знам по какви причини и критерии,все още се подвизава в ''Левски''.Току-що с приятели,които мислеха,че съм краен в мнението си за него,изгледахме отново мача с ''Берое'' и те се убедиха,че с този позьор и псевдо футболист,отборът играе с човек по-малко.Какви са тези футболни специалисти,които не могат да видят,че този с свършил за футбола.Нищо добро не очаква ''Левски'' ако Гаджев бъде включен в състава срещу ''Лудогорец''.



Съгласен съм с теб, но де да беше само Гаджев ... Жалко за него игра добре преди година-две получи контузия и от тогава не е същия. Може би иска трансфер. Защитата ни обаче е разковничето на това Берое да вкара 3 гола. Трагични са и Милиев и Ели и Димов .. просто нямаме нормална централна защитна двойка. Колкото и да ми се иска да победим Лудогорец, просто не виждам как може да се случи това. :(


Не искам да оправдавам защитниците,но кой да ги подсигурява...? Между тях и халфовете зее една огромна дупка.Димов и Ели дойдоха в ''Левски'' като футболисти за други постове.Милиев пък е пряко последствие на синдрома ''Гаджев'',който трябваше да го подсигурява когато дойде в ''Левски''.Изобщо чудно ми е как дадени футболисти,които уж не стават за ''Левски'',като отидат в други отбори показват класата си.Колкото до трансфера на Гаджев - кой е този луд,особено чужденец,който ще го вземе.Та той е кръгла нула,че даже и под нулата.

Потребителски аватар
RIR
Мнения: 769
Регистриран на: 28 фев 2012 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот RIR » 16 май 2013 10:29

tsonpen написа: Затова се надявам в събота играта пак да е честна и двата отбора да покажат най-доброто, на което са способни.


Дано. Един истински и здрав мач, както и да завърши, ще остави хората доволни.

Ако някой си спомня, когато ни отстраниха Жилина, много здрав мач беше, изпратихме момчетата на Жилина с аплодисменти. Идеята е, че публиката ни е достатъчно "умна", когато е в пълнотата си (т.е. лумпените паднат под 1 % :mrgreen: ) и ще изпита кеф от истински як мач, дори и след него да тежи разочарованието.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот sin4ec » 16 май 2013 10:51

Тук малко ме учудват мнения, че Берое ни надиграли в продълженията... Всъщност след 3-1 Берое свърши въздуха, а след изравняването бяха буквално в нокдаун. Левски беше отборът, който търсеше победата докрай и птичето кацна на рамото ни в 120 минута, но не го задържахме! Да не говорим, че и трите им гола бяха след брутални грешки в нашата защита и халфова линия-това обаче си е наш проблем. Смея да твърдя, че при 11-11 Берое нямаше шансове.
А Силва променя отбора, до него крилата ни се раждат и играят съвсем другояче! Изключително научен играч, буквално притиска противниковата отбрана и я отнася на една страна, освобождавайки пространства и гонейки до дупка! Колко малко не му достигна-влезе и за 10 минути гол плюс асистенция, ако беше вкарал накрая... Грешка на Митов, Силва трябваше да е титуляр-а не безобидният Карвальо.
В събота излизаме, пък каквото сабя покаже!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот Blue1914 » 16 май 2013 10:52

Момци, каквото и да става, да погледнам от положителната страна на нещата! Все пак достигнахме до този двубой, въпреки че с ход като назначаването на УЧЕНИКЪТ НА КОКАЛА (копеле-батенце!?! :o :shock: :o ) за старши сезонът очевидно си беше отписан.

БЛАГОДАРЯ на футболистите, които подариха на нас и на себеси предстоящия футболен момент. Момчетата играят без треньор и постройка близо една година. Цял сезон някой ги беше не/построил така, че да играят сами срещу двама в 80% от случаите, в които се доберат до топка- и пак успяха да стигнат дотук! ;)

Този отбор има КРЕЩЯЩА нужда от добър и респектиращ тренер. В общия случай такива обаче са скъпоплатени, поради което май пак няма да ни огрее- особено с тоя сектор, дето се решиха да го строят по никое време. :roll:

Не мога да разбера за какво взимат футболисти с по 30 000 заплата, които да работят после с Гонзо, Велев, Вуцов, Илиев или Митов. Само отрицателният в момента герой Гаджев има потенциал да свърши самичък половината работа за шампионска титла в това умряло първенство, в което в този си вид имахме реален шанс за дубъл, е*ти! :oops: Естествено, стига да работи с някой авторитет с реални умения да изркарва максимума от футбалерите... С Митов, Илиев и разни ученици от спортната академия- и това е много! :roll:

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6389
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот mistreated » 16 май 2013 11:09

sin4ec написа:Тук малко ме учудват мнения, че Берое ни надиграли в продълженията... Всъщност след 3-1 Берое свърши въздуха, а след изравняването бяха буквално в нокдаун. Левски беше отборът, който търсеше победата докрай и птичето кацна на рамото ни в 120 минута, но не го задържахме! Да не говорим, че и трите им гола бяха след брутални грешки в нашата защита и халфова линия-това обаче си е наш проблем. Смея да твърдя, че при 11-11 Берое нямаше шансове.
А Силва променя отбора, до него крилата ни се раждат и играят съвсем другояче! Изключително научен играч, буквално притиска противниковата отбрана и я отнася на една страна, освобождавайки пространства и гонейки до дупка! Колко малко не му достигна-влезе и за 10 минути гол плюс асистенция, ако беше вкарал накрая... Грешка на Митов, Силва трябваше да е титуляр-а не безобидният Карвальо.
В събота излизаме, пък каквото сабя покаже!


1. Не виждам някой да твърди, че Берое са ви надиграли в продълженията. Берое ви надиграваха 80 минути в редовното време, а в продълженията и двата отбора имаха по едно положение. Първо Берое пропуснаха чрез Джоман и добра намеса на Илиев и после вие изпуснахте чрез Силва в 120-тата минута.
2. Левски търсеше победата кога? След лудото изравняване. Преди това какво точно направихте, за да изравните до 2:2?
3. Брутални грешки в защита имаше и при 6-те гола, а не само при тези за Берое. Щом старозагорци са оставили 3 пъти абсолютно непокрит човек в малкото наказателно поле да вкара гол, не са ли това брутални грешки?
4. При 11-11 Берое изглеждаше дори по-добре, отколкото при 11 на 10. Хубчев сбърка с включването на Иво главата и той изпусна Родригес за третия гол, а и през цялото продължение на мача оставяше Силва да взима всяка спорна топка.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот sin4ec » 16 май 2013 11:19

Няма лудо изравняване, всичко е логика. При 3-1 те освен, че свършиха кислорода, вкараха защитници и изкараха офанзивни играчи. Иво Главата не може да покрива Гари, освен ако последният не е с патерици. :) Да, в продълженията имам впредвид, че търсехме повече победата, те се уплашиха и заложиха на сигурно, което ама никак не беше сигурно...
При първите ни два гола грешката на зелените не беше толкова стряскаща, колкото безумието на Ели, например, или голът от тъч... Но да, няма ли грешки-няма голове.
Наистина нашите неутрализираха численото превъзходство на беройци и в продълженията не само не си личеше кой е с играч по-малко, ами.. Накрая буквално лягаха на земята, дадоха всичко от себе си и затова Съдбата реши да ни даде златен шанс за решителен удар, но ние го пропиляхме . Убеден съм, че на много хора в този момент им е прескочило сърцето.; Нейсе.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6389
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот mistreated » 16 май 2013 11:21

sin4ec написа:Няма лудо изравняване, всичко е логика. При 3-1 те освен, че свършиха кислорода, вкараха защитници и изкараха офанзивни играчи. Иво Главата не може да покрива Гари, освен ако последният не е с патерици. :) Да, в продълженията имам впредвид, че търсехме повече победата, те се уплашиха и заложиха на сигурно, което ама никак не беше сигурно...
При първите ни два гола грешката на зелените не беше толкова стряскаща, колкото безумието на Ели, например, или голът от тъч... Но да, няма ли грешки-няма голове.
Наистина нашите неутрализираха численото превъзходство на беройци и в продълженията не само не си личеше кой е с играч по-малко, ами.. Накрая буквално лягаха на земята, дадоха всичко от себе си и затова Съдбата реши да ни даде златен шанс за решителен удар, но ние го пропиляхме . Убеден съм, че на много хора в този момент им е прескочило сърцето.; Нейсе.


Да разбирам, че си доволен от играта на Левски?
А иначе за логиката... Логиката каза, че Берое трябва да спечели купата. Факт!

П.С. Поведението на Караджов при първите 2 гола на Левски хич не е брутална грешка. 5 пъти топката минава покрай него, а той дори не се опитва да я пресече.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец 18.04, 20:00

Мнениеот sin4ec » 16 май 2013 11:32

mistreated написа:
Да разбирам, че си доволен от играта на Левски?
А иначе за логиката... Логиката каза, че Берое трябва да спечели купата. Факт!

П.С. Поведението на Караджов при първите 2 гола на Левски хич не е брутална грешка. 5 пъти топката минава покрай него, а той дори не се опитва да я пресече.

Не съм доволен от игтрата. Момчетата бяха поставени в тежка ситуация от своя капитан-гол и човек пасив. От този момент нататък направиха всичко, което можеше да се направи. Логично второто полувреме клатене до 75 минута, след това смени и на щурм, няма друго решение! За жалост не ни хванаха на контра, а сами си вкарахме третия гол, и въпреки това успяхме. Ето от това съм доволен! Караджов толкова си може, накрая Силва трябваше леко да я чукне в ъглите и айде...
Логиката е, че можеше със същия успех и Левски да вземе Купата, и то заслужено! Но този мач е минало, темата е за събота.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта