daniel875 написа:Снощното нагло поведение на английските привърженици на стадион "Олд Трафорд", както и на ръководители и състезатели на местния клуб повлияха силно върху коментарите след самата среща. Днес не се говори за спортно - техническите неща от двубоя, за изключително предизвикателното и непристойно държание на домакините във всяка един елемент от структурата, а за грешките на Джунейт Чакър.
Всеки съдия греши. Нагледал съм се на умишлени пропуски на арбитрите, НО има една много важна дума - Морал. Другата е Уважение към съперника. Съзнателно изписвам думите с главна буква в самото им начало, защото не е вярно, че уважаваш противника, когато говориш преди мача от лицемерие. Действителното уважение се вижда на терена. Истинската стойност на един спортист се вижда на игрището. Когато губиш, дори и да си бил ощетен, стискаш ръката на победилия и продължаваш да се трудиш, за да заслужиш Съдбата след време да е с теб. Такава е философията. В противен случай нямаш право да унижаваш загубилия от теб, да го принизяваш, да го мачкаш и най - важното да не си признаваш, че всъщност успехът ти е бил неправилен. Или ще бъдеш принципен от самото начало, или ще си безпринципен. Очевидно футболен клуб "Манчестър Юнайтед", който няма нищо общо с Англия от години, а повече с Америка, е точно такъв пример. Дано повече хора са гледали снощния мач обективно!
Живеем в България, всеки ден се опитват от Запад да ни унищожат, а ние продължаваме да им се кланяме. Никакво уважение към Запада, те са най - големите тоталитаристи в света.
Редакторите на сайта, ръководителят на спортния отдел към него дължат едно голямо извинение на публиката си за непрестанните пристрастни коментари в една или две посоки. В световен мащаб има много големи клубове, но се обръща внимание само на два или три. Това не е нормално.
Очаквам извинението им! Те са виновни за това, че снощи по време и след самата среща толкова тонове глупости бяха изписани в различни видове сайтове. Най - големите виновници България да е в това състояние са журналистите, след това на управляващите и накрая на самите нас.
Че не съм съгласен с това което си написал е факт, ама да ми говориш за 1966 идва малко вповече. Да изброявам ли как в последните 30-35 години всячески уефа и фифа прави всичко възможно англииските отбори да биват порязвани на национално и клубно ниво. Примери мога да ти дам колкото искаш. Така че по скоро ти се извини за това което си написал