Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ni8
Мнения: 100
Регистриран на: 26 авг 2008 00:34
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот ni8 » 18 сеп 2009 21:32

Даммммм всичко ще се види в неделя това е батков ще си го намери в неделя добре е да дойде на мача

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот SAMP » 18 сеп 2009 21:32

Дайте да му запалим кантората бе!!!!!!!!!!Дайте да организираме някакъв протест,докога да чакаме?!?!?!?Ние не сме Ботев(нямам нищо против клуба)НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!
Тоя е ебати боклука,какво трябва да стане за да се активизираме и да предприемем нещо???
Фенклубовете са на хранилка при него и само си правят пас :evil: :evil: :evil:
БАТКОВ-ВЪН!!!!
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

starforsaken
Мнения: 32
Регистриран на: 08 сеп 2009 14:21
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот starforsaken » 18 сеп 2009 21:35

ако това е истина , линчуване в неделя ! Този път няма да има кой да го спаси

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот a boy named goo » 18 сеп 2009 21:36

Мисля си, че е много вероятно скоро Левски да имат нови собственици. Тези разпродажби по никое време са харакетерен признак за това. Последните два пъти, когато ЦСКА сменяше собствеността си се получаваше нещо подобно. И Васил Божков и Томов разпродаваха основните играчи непосредствено преди да напуснат клуба. След негативното отношение към Батков от страна на феновете през последните месеци, плакатите срещу него и т.н. чашата е преляла и решил да продава. Преди това обаче ще продаде основните играчи за да изкара някой лев допълнително. Незнам, но специално за мен е много вероятно едно скорошна проджаба на Левски
Последна промяна от a boy named goo на 18 сеп 2009 21:37, променено общо 1 път.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот batceko » 18 сеп 2009 21:37

.... тук може би е мястото да се спомене с гняв и ролята на фен клуба особено на централния ... щото дудучето може да да е тъпо парче , но ако нещо такова стане с цска и то преди дербито ще ореват орталъка ... да видим нашите какво ще сторят ... или пак както обикновено нищо ... мамка му и живот ... понякога имам чувството , че навсякъде на въэловите места са само цесекари ... дори и в Левски ... мамка му и живот ..

Потребителски аватар
Pro-European
Мнения: 1969
Регистриран на: 06 май 2009 15:43
Местоположение: Лисабон
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот Pro-European » 18 сеп 2009 21:37

Батков е продукт на партията=майка и на тоталитаризма.
Той действа така - подмолно, скрито, непрозрачно. Защото само така може.

Батков обаче е наистина луд.
Защото малко акъл трябва да знаеш кога наистина си прекалил. Този път вече е прекалено, ама много
Авторът на темата: Ще спре ли..

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19138
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот TodorT » 18 сеп 2009 21:38

Kakva e tazi podigravka?!? Batkov ne e v red.... V nai-vajniq moment-nai-vajnite igra4i :evil: :evil: Tova e totalna aama totalna oligofreniq!!! Tova e GAVRA! Dokoga s tezi mizerii ?!?!?!?!?!?! NE mi se komentira.....

kolovati
Мнения: 65
Регистриран на: 15 сеп 2009 03:06
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот kolovati » 18 сеп 2009 21:40

Е нали сума ти народ рева че требвало да не разчитаме на чужденци а да играят Табаков Цачев и Балджиски. Те ви сега Табаков Цачев и Балджиски да газат чорбата :mrgreen:

starforsaken
Мнения: 32
Регистриран на: 08 сеп 2009 14:21
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот starforsaken » 18 сеп 2009 21:41

е да ,ама Цачев е под наем ...

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 7398
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Батков е луд

Мнениеот soilwork » 18 сеп 2009 21:46

starforsaken написа:е да ,ама Цачев е под наем ...
Tоя пък Цачев кво сте го подхванали отсега? Да не стане накрая като 99 номер? Аре успокойте се-партенка преди дербито пускат Дон Бонбон и Гонг и вие вече всички ахкате и се тръшкате.....обиколих всички руски сайтове -грам новина няма.Поредната лъжа както пролетта


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост