IV-ти кръг, Лудогорец - Локомотив Сф, 31.8.12, FT 2:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот sneludik » 01 сеп 2012 08:38

ЛУДОГОРЕЦ написа:Най-добър на терена беше Гуела,макар и умишлено да не играеха с него.Да,много добре се видя.Нали ще измести Иван Стоянов като титуляр.

Няма да крия,имам слабост към този футболист-страшно бърз и техничен с идея.И на мен ми направи впечатление на мача с Берое,че остава незабележим от съотборниците си,дали е умишлено или по невнимание не знам-лично аз видях първото.След снощи мога да кажа само адмирации,но отново остана встрани.Май някой от нашите прима балерини са се взели мега на сериозно,което почва да личи и на терена,време е някой да ги свали малко на земята.
И къде е Чворович,отново се видя,че е по-добър заместник Голубович.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот mad forest » 01 сеп 2012 08:50

Покрай Голубович ровалихме страхотен вратар стигнал до национала миналата година! Много странна работа! Относно Гела не знам къде я видяхте тази техника? Та той на няколко пъти се спъна в топката! Да бърз е ама един на един не вещае нищо сериозно! Това видях аз! Не виждам да е по-добър от И.Стоянов, въпреки че и той в определени мачове е страничен наблюдател! Най-стабилен вчера отново бе Гулдан (лично мнение)! Нито една грешка, спокойна и в същото време сигурна игра! Иска ми се да го видя в двойка с Моци, а Барт според мен би играл с успех и по-напред на мястото на Генчев според мен! Генчев вчера много ме разочарова, много бавен, никаква идея на къде да подаде топката! Марселиньо-вчера не бе този Марселиньо, който всички искаме да виждаме! Вместо да дава острота на атаката, той като получеше топката спираше и почваше да се оглежда! Дали наситената защита му пречеше не знам, но и на него нещо му липсваше идеята!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот sneludik » 01 сеп 2012 08:59

mad forest написа: Относно Гела не знам къде я видяхте тази техника?

Е няма как да се отрекат способностите на този футболист,нали първото ни попадение,беше и негова заслуга.
Факт е,че е комбинативен и бързо влиза в ситуация,но факт е,че останалите много-много не му обръщаха внимание.Как да я видим и техниката и мисълта!?На няколко пъти извежда много бързо топката до вратата на противника,и когато трябваше да се играе комбинативно,нямаше никой.Аз не видях да се спъва сам,може пък да съм нямал добра видимост.Но след двата гола ми направи впечатление,че колкото пъти стигнеше до топката,останалите заспиваха!
Честно казано това доста ме издразни,гледах и не вярвах на очите си.
Отборът изглеждаше хаотичен и разпилян,докато редиците на Локо се стягаха и само благодарение на защитата не се стигна до изравнителен гол.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот mad forest » 01 сеп 2012 09:08

Бях в сектор В и през първата част основно се нападаше през неговата зона, т.е. от към нашия сектор и добре видях, че доста комбинираха с Минев! Бавно обработва топката, доста технически брак, пак казвам лично мнение! След 2-0 може би наистина беше един от малкото, които все още им се играеше, но вече играта беше разпокъсана! Второто полувреме както се видя нищо не ни се получаваше и смея да твърдя, че причината е мотивацията, но спреш ли един мач до го играеш, вече няма как да почнеш отново!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот sneludik » 01 сеп 2012 09:10

mad forest написа: Второто полувреме както се видя нищо не ни се получаваше и смея да твърдя, че причината е мотивацията, но спреш ли един мач до го играеш, вече няма как да почнеш отново!

За съжаление си прав и от това най-много ме е страх,защото от два мача на сам,нещата не отиват на добре-лично мнение!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот petkan » 01 сеп 2012 09:24

petkan написа:Подценяване от страна на Лудогорец и логичен Х ;) Имате още 20 мин. да ме опровергаете!

Не познах.... явно късметът е бил с вас...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.2012

Мнениеот mad forest » 01 сеп 2012 09:53

petkan написа:
petkan написа:Подценяване от страна на Лудогорец и логичен Х ;) Имате още 20 мин. да ме опровергаете!

Не познах.... явно късметът е бил с вас...


За какъв късмет говориш? Късметът бе с Локото, защото нашите решиха да не играят! Даже и в края на мача нито са ни натискали, нито нищо! Просто локото си подаваха точно, което вече е странно за български отбор! Имаше две пратени топки в наказателното поле от централната зона на терена (ЦЕНТРАЛНАТА, НЕ СЛЕД АТАКА ИЛИ НЯКАКВА ОПАСНОСТ)! Ако нашите не бяха спрели да играят (незнайно за мен това се получава 3-ти мач по ред след като поведат с 2-0) локото отиваха на 4-0 че и нагоре!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 01 сеп 2012 10:48

Видео от мача: http://vbox7.com/play:19c2e360a3
Извинявам се за клатенето и кадрирането, но в същото време се опитвах и да гледам мача ;)
Видеото е от 5-тата минута на мача.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот D.Georgiev » 01 сеп 2012 11:11

Нещата не вървят към добре. Ето тново сигналната лампа свети и аз съм напълно сигурен, че никой няма да я види и от следващите два мача повече от 2-3 точки няма да вземем. Лично моите опасения са, че няма да спечелим нито един от тях. Отборът показва какво може само през първите полувремена и след това няма никой на терена. Това не е нито шампионски дух, още по-малко манталитет - точно това, от което имаме нужда ако искаме да направим нещо в ЕКТ. За съжаление вместо да градим дори се връщаме назад. Трябва да има някаква промяна и някой да го разбере това, защото сега е точният момент, след това ще бъде късно. Петев вече или не е авторитетен пред играчите или се е изчерпал или както аз си подозирам - започва да лъсва с всичка сила. Още два, три такива мача и вече наистина ще се моля за треньорска смяна, въпреки успехите от миналия сезон. Домусчиев няма да позволи стилът на игра да се промени, а и момчетата ще имат доста време да свикнат с новия треньор до ЕКТ. Мисля, че това може да ни е само в плюс. Петев може да има познания след всичките курсове, но си остава все така глупав (да точно това е думата и просто не мога да я заменя с друга). С тези играчи, тази организация и най-вече тази конкуренция не трябва да имаме каквито и да било мачове на ръба, с изключтение на няколко по-ключови сблъсъка.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 01 сеп 2012 14:25

Аз мисля,че от мухата правим слон.
Безспорно, че през второто полувреме вчера нямаше достатъчно радост и увереност в победата по трибуните. Но все пак мачът е спечелен и да се говори за късмет на Лудогорец при спечелването на тези три точки е напълно несъстоятелно. Локо имаха късмет да върнат един гол. А без този гол резултатът в наша полза щеше да нарастне.
Вероятно Голубович и Бакалов нямаха място на терена и това не е някаква новост. Това за мен са безспорните грешки от вчерашния мач, но от друга страна Голубович все пак трябва да играе, когато е и резервен вратар. А това беше подходящ мач за него.
Че има някаква криза- има такава. Но причините може и да са други. Момчетата със сигурност преживяват още мачовета с Динамо Загреб и предполагам, че Марселиньо още сънува кошмари. Това лято нямаха и достатъчно почивка.
Хубаво, че Гела навлиза в състава. Според мен той е напълно реална алтернатива на Иван Стоянов, дали сега, дали след време. Нистина имаше проблеми с обработката на топката, това и аз го видях, но сравнено с (да речем) Бакалов, Гела е много по-адекватен и пробивен.
Не мисля, че е добре след като лентата е вдигната и от това треньорско ръководство (освен основновният "виновник"- собственикът), да ги съдим за пропуските, гледайки от високата камбанария на този добре сглобен отбор.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта