Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Много подозрителен мач.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!
- puhisamolevski
- Мнения: 573
- Регистриран на: 20 май 2008 23:06
- Skype: PuhiSamoLevski
- Контакти:
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Tommi написа:Много подозрителен мач.
Да, за к'во им е на Австрийския Шампион (!) да играят в Европа като може да го продадат в т.нар. "Азиатски Букмейкърски Къщи".
Нищо подозрително няма, момчетата си спечелиха с добра игра, хъс и донякъде късмет. Торо росо да духат супата
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!
http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149
http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149
- Тони Шумахер
- Мнения: 839
- Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
- Контакти:
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Pichichi написа:Успех на Лудогорец няма какво да се плашат от Динамо З, отиват вкарват им 2 гола и продължават !!!
Абсолютно ! Успех на Лудогорец и смело напред !
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Tommi написа:Много подозрителен мач.
Повече от жалко мнение показващи много нисък коефициент на интелигентност.
Аз го гледах мача, стадиона супер празен, а атаките на Залцбург едни безидейни. Хванаха ги на няколко контри и стана страшно. Въобще не си личеше, че единият отбор е ултра слаб на хартия.
п.п. гледах и продълженията на казаците и Либерец, а там беше на косъм да е "първата бомба". Буквално в 119-тата минута и нз коя секунда вкараха. Иначе отиваха на дузпи и ставаше страшно.
Последна промяна от vasko1 на 24 юли 2012 21:24, променено общо 1 път.
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Tommi написа:Много подозрителен мач.
Сашо,навсякаде си значи.Няма оттърване от тебе


ЕДНА БОРБА ЕДНА ЛЮБОВ ЕДИН ОТБОР -ЦСКА
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Втора бомба (не баш бомба, ама все пак) АПОЕЛ Кирят Шмона 2:0 Жилина. Дарко и компания се класират напред 

Само Левски!
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
тези дудето . Преди 12 години Левски ги би и 2та мача. Сега гледай какво става. Много се радвам за тях. Кур за милионерите от Залцбург
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Единственият по-известен футболист на Дюделанж е Жан-Филип Кайе, който игра в Литекс.Основното ядро им са местни футболисти, аматьори, които си имат и други професии. И няколко французи, от долните дивизии на Франция и Белгия. Наистина сензационен развой. До преди този сезон люксембургците бяха отстранявали едва два отбора в историята си - босненския Жрински Мостар през 2005 г. и Санта Колома от Андора през миналата година.
Бъди възторжен идеалист,
смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм,
честен до самопожертване!
/Борис Дрангов/
смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм,
честен до самопожертване!
/Борис Дрангов/
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Жилина също отпадна[сега наред са Дебрецен*]



Последна промяна от CHE на 24 юли 2012 21:27, променено общо 1 път.
Re: Първата бомба в ШЛ е факт!!!
Футболът вече не е същият. Миналата година Войводина (Нови сад) отпаднаха от Вадуц (Лихтенщайн). При това сърбите биха в първия мач като гост с 1:0 и след това като домакин паднаха с 1:3.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта